Колкото да ти мине меракът...

  • 1 939
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
 Охооо...доста животи по4ерних... Whistling!Мъжете трябва да се радват 4е се омъжих smile3534

# 16
  • Мнения: 3 447
Хората се правят нещастни един друг, това е истината. Дали ще го отрежеш след първия път, или ще се влачиш зорлен една година с него, "за да не го нараниш"... кое е по-лошото?

# 17
  • Мнения: 2 070
И аз не нарочно. Винаги има и процент на самозаблуда при наивници като мен. Та кой кого подхлъзва не е ясно. Иначе съзнателно игрички не съм си играла, не ми е интересно.

# 18
  • Бг
  • Мнения: 846
Да, дори в момента съм на кръстопът. Знам, че трябва да прекъсна това, което се случва, т.к. обстоятелствата го налагат, но знам, че ще нараня и човека, а не искам, колкото и тъпо да звучи.

# 19
  • Мнения: 5 468
Ми то винаги така се почва..Или греша?
Кое се почва така бе,Тони?
Ми на него първо му минава мерака, после "за да не я нарани" и правейки компромис със себе си, я кани на видео Tired, където пуска една серийка на филма "Ало, ало", после докато гледа, как се притърчат лелките в серийката, се възбужда... Обръща се към женкята и изсумтява: "Мба, тя била хубава?"... и налита Crazy.

# 20
  • Мнения: 677
Ню,мисля,че е неуместно да обсъждаш личните ни преживявания във форума  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 759
                 Нямам подобни мераци, респективно - не ми се е случвало. Понякога съм започвала нещо уж сериозно, което на третия път е било видно, че на никъде не отива и тогава чантичката и... дим да ме няма...

                 "Първа днес обичам,после първа казвам не.
                 трите дни изтичат, кротко вдигам рамене,
                 защото вече играта знам - накрая всеки ти е враг
                 и вземам тройно каквото дам... от теб научих как...

                 Твоят пръв урок, кратък и страстен
                 беше като ток... беше на място.
                 Никога светът не е за 2-ма...уча се от теб как да ме няма!"

# 22
  • Мнения: 3 268
Ню,мисля,че е неуместно да обсъждаш личните ни преживявания във форума  Crossing Arms
JoyТеб напуска ли те някога желанието да си правиш майтап?Ако не,толкова по-добре за теб,на околните обаче сигурно им идва в повече понякога.

# 23
# 24
  • Мнения: 252
Правила съм го, но под формата на флирт. Цунки-гунки и айде бегай да си играеш Twisted Evil.Каква гад съм била, ама тогава ми беше кеф да се държа така.

# 25
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Случвало ми се е  Embarassed

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Правила съм го, но под формата на флирт. Цунки-гунки и айде бегай да си играеш Twisted Evil.Каква гад съм била, ама тогава ми беше кеф да се държа така.
Е, сега...ако и тези броим, дето ни връзка, ни сех, ни нищо, а флирт само, то аз хептен черна твар излизам Crossing Arms

# 27
# 28
  • Мнения: 125
Да правила съм, но не се гордея особено. От друга страна съм имала и секс за една нощ при която и аз и човека от среща сме били наясно. Ама такъв е живота и мен са ме правели на маймуна ама и аз не съм оставала длъжна.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Предполагам, че всеки минава по този път в тийн годините. Начин да си докажеш, че ставаш. Правила съм го, но само с флиртове и дотук. Ни сех, ни връзка, както пише Бу. Черна твар съм била и аз.  Rolling Eyes
hahahaЕдин приятел ми викаше в онези години: "Василисо, Василисо (е, с истинското ми име, де), фатална жено!".

Общи условия

Активация на акаунт