МАРТ дойде и пролет пука, сладко бебче вече гука!

  • 11 009
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 781
2 в 1 съм Пчеличке  Crossing Arms
Просто цял ден, се занимавам тука с разни глупости и ме мързи да пиша. ooooh!
Манго, надявах се да те зимат да раждаш днеска ама  ooooh! сори, че още не е тръгнала да излиза твойта мома. На мен като ми падна тапата пък чудо голямо.......3ти ден съм си с тумбак  bowuu

# 16
  • Мнения: X
Василена, стискам палци, мила- ама спокойно, Пещерско си е там още и след нас с freia и lubricant ще дойде и твоя ред да се изписваш от родилното с големи букети и натъкмено бебче Simple Smile Целувам те!

dicheva, още в болницата лекарите ни казаха да купим Гармастан и аз след всяко кърмене/изцеждане мажа целите гърди. Не усетих що е болка с този крем! /да чукна на дърво/ Иначе и на мен помпата ми е като част от тялото вече.

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ТЕЗИ,ДЕТО СА СЪЗДАЛИ БГ МАМА ФОРУМА И ВСИЧКИ, КОИТО ПИШАТ В НЕГО- абсолютно всичко, което четох тук през бременността, ми беше от полза и много ме улесни в най-стряскащите първи моменти!

Моят дълъг тънък рошав екземпляр сега го слагам в албума. Това са му първите часове в родилното и малко няма фасон, ама ще го поохраним сега у дома Simple Smile

# 17
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета.
 Зайо, пожелавам ти скоро да се оправи Деничка и да си гушкаш и двете слънчица.
 Уичи, добре дошла отново. Направо те бяхме забравили. Hug
 Хайде, мартенски майки, избутвайте ги тези ваши малчуганчета.  Simple Smile Всички вече чакаме. Пожелавам Ви много късмет. Praynig
 Някой беше питал за кърменето навън. Аз вече се записах. Да Ви кажа честно не беше страшно и неприятно. Даже Генчо си яде доста спокойно, дали защото му беше по-шумно и по-различно не знам. Скоро пак ще пробваме.
 Снощи Генчо пак имаше колики . Ама какво да правим, дано наистина е по 2-3 пъти седмично, защото ние вече  я минахме бройката за тази седмица. Значи сега трябва да има спокойствие. Heart Eyes
 Много усмивки за всички Laughing

# 18
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хей, Уич, радвам се да те "видя" !:hug: Hug  Hug Много ми липсваше. Crossing Arms
Сега ще го зърна твоя хубостник в албумчето. Crazy Рзказвай как мина раждането и какви ги върши Пришълецът.Blush

Манго, споки мила. Стискам палци твоята мързеланка да тръгне преди края на седмицата. Не се шашкай, всичко ще си дойде на мястото.Peace В крайна сметка и да се стигне до хоспитализация, не спирай да си повтаряш, че все пак ще е за да срещнеш най-прекрасната мома на света.Heart Eyes

Зайко, стискай зъби, мила!:hug: Скоро ще сте пак заедно! На Деничка бързо ще й мине Peace, обещавам ти!:hug:

Нашата погача мина, а аз още не мога да се освестя. Беше голяма лудница.Crazy Не че имаше толкова много хора, защото повечето поканени бяха възпрепятствани, но две от майчетата, които поканих бяха с по 2 деца, а още една беше с едно, ама по едно време имах чувството, че хлебарки ми щъкат из хола... лелеееееееее голямо шоу. Страшни образи са тези малките... Crazy Две от тях на по около година, току-що проходили, други две на по почти 6 тичат, скачат, лазят и те... абе луда станах Crazy Ще ви пусна снимки утре Peace
Мляски на всички! Hug

# 19
  • Мнения: 924
Здравейте  Hug "Наминавам" да се разпиша и аз в новата ни теми4ка. atwork
Witchie И аз гледах клип4етата ви, много е сладък малкият бонбон. Да ви е жив и здрав, много да ви радва.
Зайо, искрено ти съчувствам мила и се моля скоро да сте си заедно.

Ние пак сме  baby денонощно. Малчо има много газове и ми е тъжно  Sad

Целувки на всички и стикам палци на  pregnant скоро да се похвалят с бебченца!!!

# 20
  • Мнения: 2 122
Добро утро, днес май го дават хубав ден, ако е така ще се възползваме. Между другото мисля да се ориентирам и да пусна една темичка в Родени 2007- да сме готови с местенето. Само да излязат и последните бебоци, които явно чакат по- хубаво време  Mr. Green Ей, малките- днес е един прекрасен ден да се появите на бял свят- използвайте го  smile3521 newsm53

# 21
  • Мнения: 510
Добро утро мамчета!
Отчет  2 в 1  Peace 2-ри ден преносване
Зайо, искрено ти пожелавам много скоро да сте си заедно всички и да се радвате един на друг  Praynig
Добре дошла на Уичи!
Целувки на всички  Heart Eyes
Мангооо, тук ли си още или отиде да раждаш  Flutter

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
chillysun, на линия съм.

Witchie, малкият Светлин е голяма работа. И аз му гледах клипчетата. Какъв е сладък и мъничък, ако съм на твое място ще му изръфам дупата  Laughing

# 23
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Simple Smile , макар че докато ви изчета и ще стане обед Simple Smile
Един-два дена да не може да пише човек и после няма наваксване Simple Smile

Докато бебо спи аз да се похваля. Вчера бяхме до София да си защитя магистратурата. Отличник съм Simple Smile Алек спа почти през цялото време в колата, а докато аз се притеснявах пред комисията, той поизмъчил малко баба му да го носи, ама като цяло беше мноооого спокоен. Поне през деня не го мъчиха много коликите, иначе вечерта си наваксахме с болежките.

Сега ви пожелавам много хубав и слънчев ден и дано ни позволи да джитнем малко навън Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 122
билбо, за теб не зная ама аз ша паля корсичката днес  Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 10:20 от mini_79

# 25
  • Мнения: 1 004
 55
Благодаря ви за пожеланията..засега сме си все така зле - на Дени й бият инжекции в крачетата, слагат й системи..
Вики пък от снощи не е акала и само плаче, от снощи нослето пак взе да й хърка много, като я кърмя пуска гърдата - незнам дали не може да диша или нещо корема я мъчи, но общо взето положението е зле...и аз вече незнам къде се намирам
Цяла нощ сънувам че си гушкам Дени и като се събудя ми се плаче Cry

# 26
  • Мнения: 2 122
Зайко  spoko

# 27
  • Мнения: 376
Добро утро и от нас !!!
Зайо, стискам палци лошата серия в която си влязла най после да приключи и да си една усмихната мама .Дано  Дени се оправя по скоро и да се приберат вкъщи при теб и Вики.
Уичи добре дошла , как сте ???  Лесно ли се въстановяваш , изобщо разкажи .
На чакащите желая по бързо да се отърват от коремите , а на мамите приятна разходка , малко е хладничко още но пък  приятно грее слънчице.

# 28
  • Мнения: 299
Айде и аз да се разпиша в новата темичка! Мини, няма да спра да те поздравявам  bouquet
Уичи, добре завърнала се и пу-пу да му нацелуваш дупата на малкия мъж Hug
Манго, май ние трябва да развъртиме бухалките Laughing
Гери, започнали да даваш някакви капки за колики на малката?
Мами на "връщащи " бебоци днес Наско повърна повечко пъти някакво като пресечено мляко, някакси на грудки - нормално ли е?

# 29
  • Мнения: 1 004
Вили, не се притеснявай, то млякото в корема става такова, като пресечено  Simple Smile Ако е престояло повечко време в коремчето.
А Вики повръща много често и понякога всичко, което е изяла...
За колики нищо не давам още, но тя няма засега, само от снощи като не е акала, я боли корем и плаче ама какво да я направя Sad

Общи условия

Активация на акаунт