Зелено ако

  • 6 394
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 424
може да звучи налудничево #Silly, но когато на ния и беше зелено акото, го носих за изследване ( за всеки случай ). два пъти Embarassed.нищо и нямаше, но съм по - спокойна. Peace

# 16
  • Мнения: 374
Моето мнение е същото като на мамите по-горе. Първото ни зелено ако беше след пюре със спанак. И за АМ съм съгласна. на Фризолака по принцип запекът му е страничет ефект, но това на нас ни го обясни педиатъра и след това го заменихме с Фризовом. Няколко месеца след това обаче малката отказа да го яде и пак по съвет на педиатъра го заменихме с Милумил. Не се притеснявай!

# 17
  • Мнения: 184
Според мен го остави сам да се изходи.Ние до втория месец бяхме така.Аз го изхождах с термометъра всеки ден но накрая ми писна и реших да го оставя сам да се помъчи,сега си ака през два три дни.Дори в момента акото му е зелено но след като няма симптоми на болен не предприемам нищо.

# 18
  • Мнения: 649
От Фризолак имаха запек и акото им беше зелено. педито каза, че не го понасят и го сменихме с Аптамил. От него нищо им нямаше.

# 19
  • Мнения: 509
Моето бебе започна да ака зелено, когато получи запек на 1 1/2м. Тогава започнах да давам Фризовом. Всъщност педито ни каза, че е нормално за изкуствено хранените бебета да акат зелено. Сега се храним и с пюрета, та акото е оранжево, но малко да се запече, и позеленява.

Общи условия

Активация на акаунт