На какъв матрак спите?

  • 17 350
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
На Тед - еднолицев кокосов. Не го препоръчвам - доста е твърд; по едно време май бяхме свикнали с него, но напоследък е просто кошмар - сутрин се събуждаме с все едно натъртени от спането гърбове - понякога толкова силно ме боли, че имам чувството че не мога да си поема въздух... Сега ще го сменяме - мисля с пенолатексов на Елит  Peace.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И нашият е кокосов, но не е на Тед. Твърд е, да, точно за това ни харесва и на друг трудно заспиваме и се събуждаме схванати.

# 17
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Нани е нашият, кокосов, твърд, много ни е удобен  Simple Smile Размер 186х144, мисля че беше 120 лв. преди 2 г.

# 18
  • Мнения: 2 677
Двулицев "Тед". Струваше около 250 лева. Страшно е удобен.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 127
Ние имаме на Екон латексов с борд - 430 лв и всичките ни възглавници са на същата фирма. Перфектен избор. smile3521

А къде ги продават?

# 20
  • Мнения: 2 381
На ТЕД, но не сме доволни.Започна ужасно да скърца.

# 21
  • Мнения: 8 917
Еднолицев - за фирма - идея си нямам newsm78

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На ТЕД, но не сме доволни.Започна ужасно да скърца.
А от колко години го ползвате?

# 23
  • Мнения: 2 381
На ТЕД, но не сме доволни.Започна ужасно да скърца.
А от колко години го ползвате?
3-та година....едва.

# 24
  • Мнения: 215
Сега като бяхме на почивка спахме на Дормео ортопедик - тези дето ги рекламират по БТВ , специално питахме , защото бяхме впечатлени . Страхотни просто , невероятно удобни .   Hug

# 25
  • Мнения: 1 152
Ние имаме на Екон латексов с борд - 430 лв и всичките ни възглавници са на същата фирма. Перфектен избор. smile3521

А къде ги продават?
ЖК.ЛАГЕРА ПАРТЕР Бл.39 тел.951 61 82

# 26
  • Мнения: 87
ние сме с Happy Dreams, 160х200, около 400лв като цена. Нямаме забележки засега, ползваме го от година.

# 27
  • Мнения: 2 641
ние сме с Happy Dreams, 160х200, около 400лв като цена. Нямаме забележки засега, ползваме го от година.

вие искахте ли някоя специална дамаска, или са ви сложили отново това което имат, т.е. най-лошото като качество? абе с две думи синтетика ли е дамаската и имахте ли опция за избор, или вие да сте настоявали за някоя?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашият е от ХЕГРА Д - Ямбол, модел ЛУКС, много сме доволни, към 500лв май беше - 220/200 размер.

# 29
  • Мнения: 87
ние сме с Happy Dreams, 160х200, около 400лв като цена. Нямаме забележки засега, ползваме го от година.

вие искахте ли някоя специална дамаска, или са ви сложили отново това което имат, т.е. най-лошото като качество? абе с две думи синтетика ли е дамаската и имахте ли опция за избор, или вие да сте настоявали за някоя?

не сме искали специална дамаска, харесахме го на стройкото и ни докараха същия ... прочетох ти темата ... кофти, че са се отнесли некоректно след като си си поръчала по-специална дамаска, особено след като оскъпява матрака. Дано успееш да се пребориш.

Общи условия

Активация на акаунт