На какъв матрак спите?

  • 17 365
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 128
От висколастика( Embarassedна български незнам как се казва това).Страшно удобен

# 61
  • София
  • Мнения: 2 864
и двамата с детето сме на двулицеви матраци пяна 18см дебелина /имат зимна и лятна страна/ - фирма Relax /да не се бърка с Рефлекс/ - много съм доволна, работят бързо и спим удобно /след като години наред съм спала на пружинения вариант на Тед  Tired/
като цени - 100/180 - 200 лв

п.п. ако някой иска координати да свирка на ЛС да не правим реклама

# 62
  • Мнения: 1 925
Купихме си Reflex и сме страшно доволни. Вчехме си направо френско легло.  Peace След поръчката ни го докараха за 3 дена.

# 63
  • Мнения: 6 917
Магнифлекс, не му помня точно модела, но не е лош.

# 64
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И ние,но май вече е време да ги сменяме Wink

# 65
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гледам, че в последния каталог на МЕТРО има някакъв латексов матрак, навит на руло. Някой купувал ли си е такъв и изобщо има ли отзиви?!

# 66
  • Мнения: 23 114
Ние имаме на Екон латексов с борд - 430 лв и всичките ни възглавници са на същата фирма. Перфектен избор. smile3521
Peace

# 67
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ТЕД

# 68
  • Мнения: 1 877
Миналата седмица си взехме еднолицев Тед,без пружини - само дунапрен за 198лв. Много ни е удобен,но ние сме свикнали да спим на твърдо...Успех при избора!

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
В момента не знам на какво спя , но се събуждам като пребито куче  ooooh! Отворила съм тема за матраци MAGNIFLEX за да събера повече информация и ако са действително са добри смятам да купя от тях / и без това имам проблеми с гръбнака /.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Оня ден си купихме латексов матрак на ЕКОН, но още не сме го пробвали. След десетина дни ще пиша отзиви. Досега бяхме с матрак на Тед, но не съм доволна.

# 71
  • Мнения: 1 999
На такъв http://elite-mebeli.com/spring-beds/elite/megalux.html Много сме доволни. Grinning

# 72
  • Мнения: 1 128
Гледам, че в последния каталог на МЕТРО има някакъв латексов матрак, навит на руло. Някой купувал ли си е такъв и изобщо има ли отзиви?!

Нашият то4но така беше навит.Не е латекс.От висколастика е( Embarassedпак да кажа,4е не знам дали така се казва на български).Този материал е изработен от Наса  за космонавтите,за да предотвратява и облек4ава напрежението на тялото.Използва се и в много болници.А и е доста по хигиени4ен материала.Най удобното нещо на което съм спала някога.Като си помисля,4е първия път като го пробвах не ми хареса особено....ама после ела гледай.В зависимост от тежестта на 4астите на тялото се вдлъбва съответно пове4е или по малко,така 4е гръбна4ният стълб е винаги равен.Така ми е удобен,4е когато спя на друго място ми е доста кофти.Купихме го за около 850 евро,тук в Испания,така 4е не знам у нас по колко струват newsm78
Тук има и малко видео за какво става въпрос,но за жалост е на испансски.
https://www.colchonviscolastica.com/index.php

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 01:51 от friki

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това са  май матраците MAGNIFLEX - пуснала съм тема за тях
Гледам, че в последния каталог на МЕТРО има някакъв латексов матрак, навит на руло. Някой купувал ли си е такъв и изобщо има ли отзиви?!

Нашият то4но така беше навит.Не е латекс.От висколастика е( Embarassedпак да кажа,4е не знам дали така се казва на български).Този материал е изработен от Наса  за космонавтите,за да предотвратява и облек4ава напрежението на тялото.Използва се и в много болници.А и е доста по хигиени4ен материала.Най удобното нещо на което съм спала някога.Като си помисля,4е първия път като го пробвах не ми хареса особено....ама после ела гледай.В зависимост от тежестта на 4астите на тялото се вдлъбва съответно пове4е или по малко,така 4е гръбна4ният стълб е винаги равен.Така ми е удобен,4е когато спя на друго място ми е доста кофти.Купихме го за около 850 евро,тук в Испания,така 4е не знам у нас по колко струват newsm78
Тук има и малко видео за какво става въпрос,но за жалост е на испансски.
https://www.colchonviscolastica.com/index.php

# 74
  • Мнения: 1 202
Нашият е БЛЯН . Имаме го от 3 години . Забравила съм за цена но не беше скъп . Засега оплаквания нямам .

Общи условия

Активация на акаунт