Каква подова настилка за кухня и коридор...

  • 17 973
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 516
Теракот - поддържа се по-лесно  Peace а това са помещения, които трябва да се мият често.
На там клоня,но всички казват че е доста студен....
Че за какво ти е да е топъл в коридора и кухнята? Няма да спиш на него я?
А какви теракоти сте си взели, че са се изтъркали и олющили? Shocked Нашият не е мръднал. Е, само преди 2 години го сложихме, но не виждам да дава признаци за проблем. Моето мнение е - в кухнята и коридора - теракот. (Има опасност ламината да ти се раздуе в кухнята, а зимата ако ти влизат хора в коридора е цапаница, по-лесно е да чистиш теракот! Peace)

# 16
  • Мнения: 235
Ние навсякъде сме с ламинат . Почиствам го лесно и съм доволна

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Теракот, Гранитогрес - това за коридора особенно е много удобно.

ние сложихме именно в тези помещения гранитогрес, такъв който се реди без фуги, много по-лесно е като няма да чистя фуги и по-хигиенично, поне за мен

# 18
  • Мнения: 4 546
До колкото знам, като се избира гранитогрес за кухня трябва да се внимава -имало някакъв, който попивал мазнината, ако полееш с нещо и не можел да се изчисти.

# 19
  • Мнения: 3 360
Добре де,гранитогрес или теракот да избера и какъв да е?Български?Или?
Ох,нужна ми е помощ...... Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Гранитогрес - няма особена разлика между българския и внос - стига да намериш хубав български де Hug

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Теракот .... италиански

# 22
  • Мнения: 3 360
Ха сега де.......... Crazy

# 23
  • Мнения: 577
теракот Peaceмоя не мрьднал от 6 години!просто е като нов.вярно 4е дьржи студени4ко,но аз си ходя сьс 4ехлички и не ми прави впечетление

# 24
  • Мнения: 4 546
аз пък като обикаляхме за тези покупки не правих разлика между теракот и гранитогрес - единствено по цените и етикетите  ooooh!
така че харесай си модел и ако си харесаш гранитогрес, само питай дали става за кухня и поема мазнини.  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 242
....Кухненския бокс - теракот взех. Малко съжалявам, защото е видимо крехък в горната си част - гланца- и според мен ще го съсипем бързо. Трябваше да взема гранитогрес, ама нали съм много природосъобразна...сега ще си гледам напукания еко теракот hahaha
Уф, дано да греша и да са си наред плочките, че колко бяха скъпи ooooh!

Помисли дали да го сложиш този теракот. У нас така преди 2 г, взехме испански - много хубав. На толкова места е олющен вече, а уж внимавам, но това все пак е кухня...

Мммммм, откъде го намирате тоя теракот? ooooh! У нашите кухнята и коридорът са с теракот, слаган преди 10-на години - най-обикновен, български, то какъв ли избор имаше тогава - ами не е мръднал! И у нас е така, е само няколко месеца са минали, но се надявам, че нищо няма да му се случиSimple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Мммммм, откъде го намирате тоя теракот? ooooh!
Ами да ти кажа в доооста хубав и реномиран магазин за плочки.
Не бе, не че нещо му има на теракота - самата плочка е много здрава. Покритието е това, което ме притеснява Thinking Май твърде луксозни идват като за кухня Confused Да не говорим за торнадото, дето вилнее навсякъде вкъщи ooooh!

# 27
  • Мнения: 295
ТЕРАКОТ ИЛИ ГРАНИТОГРЕС newsm10

# 28
  • Мнения: 3 360
Благодаря ви момичета  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 449
По-практично гранитогрес, но по-красиво паркет/ламинат навсякъде. Исках така да направя у нас в лятното жилище, но мъжът се съпротивляваше, в кухнята обаче имам само два реда гранитогрес покрай работната площ. В къщи сме с гранит в антрето и покрай камината - нямаме врата на хола и поне е някак плавен преходът. Същият гранит е в кухнята ...

Общи условия

Активация на акаунт