С три годишни на цирк?

  • 2 447
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Моята е на 3 години и миналата седмица ходи за трети път на цирк. Всеки път е много впечатлена. Първият път беше малко преди да навърши 2 година, а представлението беше 4 часа, и за секунда не се оплака да й е скучно, даже накрая се сърдеше, че е свършил Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Миналото лято водих Гергана на цирк. Ентусиазма продължи не повече от 15-ина минути. Може би, защото трябваше да седи на едно място и да гледа. Не се изплаши, но и не беше кой знае колко впечатлена. За това пък я качих на пони преди представлението и това и до днес го помни. Явно трябва да участва, за да и е интересно.  Wink

# 17
  • Мнения: 294
И аз се каня да водя сина ми (почти 4г.) другата седмица на цирк. Надявам се да му хареса. Мисля, че представлението няма да е повече от 2 часа и половина, защото едното е от 16.30ч., а другото от 19.30ч. Е, успех на всички, които ще ходят на цирк  bouquet

# 18
  • Мнения: 487
Миналата година ходихме с трите ми диванета - на шест,на четири и на две години(тогава).Всичко си е до детето.Големия гледа със страхотен интерес,обаче малкия (на 4 )ми изпокъса нервите!Даже две годишната му сестра гледа като омагьосана и се смя и пляска,а малкия ми син.....Той просто си е такъв характер и да Ви кажа бях 99% сигурна,че ще ми прави номерца и така стана.То не бе мрънкане,сърдене,скучно му било,рови си в носа,рева....абе едва го издържах!А ходихме на Балкански и който го е гледал знае,че представлението е жестоко!

# 19
  • Мнения: 4 965
На цирк още не сме ги водили (въпреки че всеки ден минаваме покрай Монте Карло и си обещаваме да купим билети, но не остава време), но на куклен театър ходим почти всяка неделя (и в градината идва трупа минимум веднъж в месеца) и много им харесва. Постоянно питат дали ще ходим, какво ще гледаме, а там стоят като препарирани и зяпат. Започнахме да ги водим още от октомври-ноември (тогава бяха на 2 г. и 2-3 месеца).

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Иренка, само най-важното да спомена...  Flutter
Входната врата не се заключва  Laughing

П.П: аз леко се инервям от подобен род представления, та ги разбирам децата. Ееееех, старост-нерадост Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 8 917
Все още не сме я водили на цирк и идея нямам дали ще й е интересно Thinking

# 22
  • Мнения: 398
Миналото лято ходихме и Криси беше на 2г и половина.Бяхме седнали на втория ред на ложите.През цялото време не спря да задава въпроси.Защо сега се качват там,защо върви по въжето,ще падне,защо така прави маймуната,защо,защо....Не спря!В паузата изкупихме всичко което предлагаха:шапки,червени носове,светещи метлички,блещукащо герданче във форма на пеперуда и още и още излишни неща.Като започна и втората част вече не й беше интересно.Циркът беше малък , а и не предлагаше кой знае нещо много вълнуващо.

# 23
  • София
  • Мнения: 270
Сигурно си зависи от детето. Моето е ходило вече 3 или 4 пъти на цирк и обожава. Първия път нямаше и 2 години. И на Монте Карло сме ходили, но няма много животни и се отегчаваше на моменти, а и е доста дълго представлението.
 А качването на понито в антракта е най-любимата й част  smile3540

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Заведох дъщеря си на цирк, когато беше на 1,5 години. Странното е, че изгледа цялото представление с интерес и не заспа. А в този период обикновено заспиваше, когато нещо й станеше скучно. После ходихме на цирк отново, когато беше на 2,5 години. Вече съвсем разумно възприемаше представлението. В антракта дори поиска да я качим на пони - в този цирт тогава имаше такава екстра. А след финала я качихме и на истински голям кон - това, защото наши приятели играха там на коне и така се уреди въпроса. А тя по принцип е много запалена по конете.

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А дали може да си взема камерата и да снимам представлението? Разрешава ли се?

На коледнато парти, на което ги водихме, имаше голяма програма, с куклен театър, игри и забавления, тогава снимах с камерата и от тогава всяка сутрин иска да й я пускам да го гледа. Даже вече  научила песните и танците им. Та искам и това да снимам. Дано може.

А за качването на понито плаща ли се и колко е?

# 26
  • Мнения: 487
При нас предупредиха още в началото на представлението,че е забранено да снимаш с камера,но за снимки няма проблеми.Язденето на пони беше 1 лв.Това за цирк Балкански!  bouquet

# 27
  • Мнения: 416
И аз още не съм водила малкия на цирк.Четох,четох...и пак не бях сигурна дали ще му е интересно и дали няма да го е страх от клоуните.Не че съм открила топлата вода,но направих следното - показах му този линк http://www.circus-balkanski.com/bg/gallery.html,разгледахме го двамата,обясних му няко и неща и малкия беше очарован.Сега вече без притеснения ще отида да взема билети.Дано линка да ви е полезен.Покажете го на мъниците,пък те ще си покажат какъв ще му излезе края.  bouquet

# 28
  • Мнения: 8 769
Заведох Кейти на цирк през лятото на 2005г., т.е. била е на 2.5 г. Остана очарована, през цялото време танцува с децата на полянката до манежа.
Миналото лято я водихме на Монте Карло, когато бяха във Варна-пак й беше интересно, с изключение на частта с клоуните-мрази ги тя тия хора и тва е.
Аз мисля, че ако подготвиш детето добре, със сигурност ще му хареса. Grinning

# 29
  • Мнения: 289
Ами на синчето не му хареса, беше на 3г като го заведох, едвам го удържах- яде, цапа се и в антракта с писъци излязохме, не му беше интересно, но и цирка не струваше... не му помня името, но водещ беше Драго- чая  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт