КОГА ПРОПУШИХТЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ?

  • 5 033
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
На 14  Embarassed
Тогава беше модерно да се пуши и с една приятелка си купихме 2 цигари, с които трябваше да се покажем колко сме отворени и готини  ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 965
На 14  Embarassed
Тогава беше модерно да се пуши и с една приятелка си купихме 2 цигари, с които трябваше да се покажем колко сме отворени и готини  ooooh! ooooh! ooooh!

Същата работа, само дето направо почнах на червено Боро (отрова направо) - татко работеше в Гърция и аз специално си го купих 1 кутия и си я скрих в багажа през ваканцията, та после на училище да се правя на интересна.Сега ми иде да се напляскам по този повод, защото после пуших много и доста години наред. Бях ги спряла само през бременността, а от януари тази година съм палила само 3-4 пъти и то само на купон (много се гордея със себе си). Кефи ме да пуша (вкусно ми е  Close), ама без цигарите се чувствам по свежа.
"Стажът" ми е вече 16 г. - кой знае колко пирончета съм забила в ковчега Sick.

# 17
  • У дома
  • Мнения: 96
Все още не съм пропушила за първи път, но знае ли човек  newsm78 ?

# 18
  • Мнения: 4 841
На 9 си "дръпнах" за първи път. На 12 започнах да си взимам от цигарите на майка ми, а за да не се усети - започнах и да си купувам. Една кутия ми стигаше за около 10 дни. Освен с дъвки и магданоз, средство за прикриване ми беше и един мъжки дезодорант - "КОРСАР" ( Crazy ), смърдях на...
От 19 годишна съм на кутия дневно.

# 19
  • Мнения: 2 677
На 13 пропуших и до ден днешен се проклинам...

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В 8-ми клас, в 9-ти вече пафках "сериозно"!

Лошото обаче, че не съм ги спирала от тогава  Sad

# 21
# 22
  • в Низината
  • Мнения: 705
Започнах да пуша на 16г. и майка ми веднага разбра. Оттогава си пушехме заедно. Спрях по време на бременността и месец след раждането пропуших пак. cry

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В 10 клас припалвахме по 1 , 2 на ден , което не го смятам за пушене. Пропуших когато бях на около 22 год. Тогава започнах и да си купувам,по една кутия на месец,на седмица ,а после и всеки ден.Вече бях станала пушачка.УУУУ звучи ужасно.  Tired

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
на 13 бях

# 25
  • Мнения: 1 546
14-15 годишна бях... Embarassed ужас, много малка!Пушехме един отврат - Кентон май се казваше, после много дълго червен Средец и после синьо Виктори...От известно време не пуша, обаче, и съм много доволна че спрях този гаден навик. Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 826
В 8-ми клас, в 9-ти вече пафках "сериозно"!

Лошото обаче, че не съм ги спирала от тогава  Sad

И аз така  Weary

# 27
  • Мнения: 5 103
В 8-ми клас, в 9-ти вече пафках "сериозно"!

Лошото обаче, че не съм ги спирала от тогава  Sad
Същата съм и аз.

# 28
  • София
  • Мнения: 275
В 10-ти клас бях. Но никога не съм била активен пушач, а от 3 години не съм слагала цигара в устата си.

# 29
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
НА около 14 с малка стЮардеса....та до сега,с прекъсвания през бременноста и кърменето и миналата година за 1г/то4но/.....това е пове4е от половиния ми живот....ужас....

Общи условия

Активация на акаунт