Пътуване и бременост!!!

  • 2 239
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако си добре - защо не? Аз пътувах през цялата бременност, в осмия месец ходихме на море, но винаги съм питала доктора.

# 16
  • Мнения: 1 986
 И аз пътувах често по време на бременността,и на море ходих Wink-нямах проблеми,но все пак предварително се консултирах с гинеколога си Peace

# 17
  • Мнения: 2 381
Нека гинекологът прецени.
Аз пътувах, но преди това се консултирах с него.

# 18
  • Мнения: 8 917
Ако се чувстваш добре - защо не Peace

# 19
  • Мнения: 397
Ако си добре - пътувай! Аз през двете си бременности не съм се спряла. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 587
Най-добре се посъветвай с лекаря си.По-принцип мисля че не би имало проблем,стига да не е на много високо надморско равнище,понеже при слизането вероятноста да родиш е доста голяма.

# 21
  • Мнения: 439
Аз и в 9 месец не се спрях,но бременноста ми беше безпроблемна.За твое успокоение може да дръннеш на доктора

# 22
  • Мнения: 393
 В 4ти месец ходих на море,а в 8мия също пътувах над 200 км.Пиех Магнерот от 6тия месец.

# 23
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Имам проблемна бременност и ми препоръчаха да огранича до максимум пътуванията още в края на петия месец.
Гинекологът ти ще те посъветва най-добре! Peace

# 24
  • Мнения: 463
Бях в края на 7-я месец, когато пътувах от София до Велико Търново. Нямах никакви проблеми, още повече, че ходих на сватба, където се скъсах от танци. Ако се чувстваш добре, не мисля, че има проблем.

# 25
  • Мнения: 74
 Здравейте и от мен   bouquet
аз съм изправена пред същата дилема в момента. Имах проблем в началото на бременноста и сега се притеснявам да пътувам . Това което смятам да направя е да се консултирам с генеколога си , така ,че моя съвет е да сториш същото.

Леко и безпроблемно пътуване Grinning

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 217
Моят съвет е да провериш с гинеколога си. Аз лично пътувам доста и то по 800км с кола като сама съм шофьор. Въпреки това от 6-тия месец ще пътувам със самолет, защото е по-добре за плода.

Успех!   bouquet

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ако имаш проблемна бременност по-добре се въздържай от пътувания, ако не са належащи. Най-добре все пак да се консултираш с гинекологът, който следи бременността ти.
 


   Peace Аз имах проблемна бременност и гинекологът ми ме посъветва да не пътувам.

# 28
  • Мнения: 268
Аз не съм спряла да пътувам през цялата бременност - 2 пъти със самолет, безброй пъти с колата, веднъж дори с автобус ми се наложи и то точно като на теб в 7-я месец и горе-долу същото разстояние, а тогава имах контракции и бях на но-шпа и магнерич. Но все пак се консултирай с твоя док, за да си спокойна!  Peace

# 29
Аз мисля,че няма проблем. Когато бях в 7 месец имах изпити и то в Атина. По същото време пиех Магне Б6. Пътувахме в началото на октомври и в края на октомври, естествено с таткото. Така че спокойно,важното е ти да си спокойна. След като се роди бебето повчрвай ми ще ти бъде малко трудно да пътуваш където и да е! Така че използвай момента!

Общи условия

Активация на акаунт