KАКВА ИНФОРМАЦИЯ ИМАТЕ ЗА МАТРАЦИ " magniflex "

  • 24 843
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Продавам матрак MAGNIFLEX Ortopedico, защото обърках размера при закупуването  Banghead . Не е употребяван. Вече имаме друг.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260565.0
Ако някой се интересува да ми пише на ЛС.

# 61
  • Мнения: 6 274
Не пише нищо особено на етикета,само magniflex,цената им беше около 90лв.Купувала съм ги от Русе


И аз ги видях тук в София , в Аико на същата цена - явно са направени на същия принцип както и матраците - да приемат формите на тялото
Не знам кога сте ходили в "Айко"  newsm78, но аз обиколих София , за да си намеря "МАГНИФЛЕКС" и в "Айко" ми казаха , че продукти на тази фирма НЕ предлагат .  33uu

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не пише нищо особено на етикета,само magniflex,цената им беше около 90лв.Купувала съм ги от Русе


И аз ги видях тук в София , в Аико на същата цена - явно са направени на същия принцип както и матраците - да приемат формите на тялото
Не знам кога сте ходили в "Айко"  newsm78, но аз обиколих София , за да си намеря "МАГНИФЛЕКС" и в "Айко" ми казаха , че продукти на тази фирма НЕ предлагат .  33uu

Съжалявам , но съм объркала името на магазина - купих го от Лабиринт , след тунела за Люлин  ooooh!
Не знам защо това Айко ми е влязло в главата  ooooh!

# 63
  • Мнения: 682
Матраците Magniflex са страшно удобни. Цената им е височка, но си заслужава. Ние си купихме и възглавници на същата фирма, които са фантастични. Имам забележка към матрака- почти година миришеше много неприятно. Наскоро имаше друга тема в този форум, в която доста хора споделиха за същия проблем.

# 64
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Матраците Magniflex са страшно удобни. Цената им е височка, но си заслужава. Ние си купихме и възглавници на същата фирма, които са фантастични. Имам забележка към матрака- почти година миришеше много неприятно. Наскоро имаше друга тема в този форум, в която доста хора споделиха за същия проблем.

А моя защо не мирише  newsm78

# 65
Iskam da popitam dali nqkoj e polzval matracite Ortopedico ot Metro, sa6to na Magniflex, koito sa debeli 16 sm. Dali e dovolen ot tqh. Udobni li sa i osigurqvat li zdrav san. Na tqh garanciqta im e 5 godini, a ne 10 kakto na drugite matraci. Dali ima sashtestvena razlika pri spane mejdu Relano ot 619 lv i Ortopedico ot 310 lv s DDS ot Metro. Ili razlikata im e predimno v garanciqta. Ima li zna4enie sa6to debelinata na matraka.

# 66
  • Мнения: 6 274
Аз съм с такъв (Ortopedico). Преди 2 месеца , мисля го купихме и съм страшно доволна Peace . За разлика м/у двата не мога да кажа , защото не съм пробвала другият .  Naughty

# 67
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Купихме си такъв матрак преди 3-4 мес., модела е от тези, които запомнят и заемат формата на тялото. Мноогоо удобна и комфортна придобивка...оръсихме се доста солено за матрака, отначало ми се стори прекалено, но след като човек поспи известно време започва да оценява...Аз не съжалявам за тази покупка, заслужава си парите  Peace

# 68
Благодаря ви много за отговора. Интересувам се и защото в момента спим на матрак Тед, но сме изключително недоволни от него, но не знам дали има някаква прилика между Тед и Ортопедико.

# 69
  • Мнения: 6 274
Няма прилика  Naughty. И ние имаме "Тед" - дъщеричката ми спи на такъв , но "Магнифлекс"- ът е по - удобен .

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря ви много за отговора. Интересувам се и защото в момента спим на матрак Тед, но сме изключително недоволни от него, но не знам дали има някаква прилика между Тед и Ортопедико.

Няма да сбъркаш ако си купиш  Hug Отиди в Лабиринт там  има всичките модели - от най евтиния , до най скъпия /говоря за Магнифлекс/

# 71
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашия в спалнята е Магнифлекс - доволни сме!

# 72
  • Мнения: X
Не знам какво не им харесвате на ТЕД Thinking. Ние имаме 4 матрака от преди 7-8 години и съм много доволна. Гледам им цените на " magniflex " Rolling Eyes и не мога да разбера кой луд би дал 6300 лв за матрак със "сребърни нишки"? ooooh! Според мен това е просто безмислена лигавщина !!! #Crazy hahaha

# 73
  • Мнения: X
Сега спя на ЕКОН и също съм доволна !!! Peace Горещо препоръчвам и ТЕД и ЕКОН !!! Peace  bouquet bowuu

# 74
  • Мнения: 491
Не знам какво не им харесвате на ТЕД Thinking. Ние имаме 4 матрака от преди 7-8 години и съм много доволна. Гледам им цените на " magniflex " Rolling Eyes и не мога да разбера кой луд би дал 6300 лв за матрак със "сребърни нишки"? ooooh! Според мен това е просто безмислена лигавщина !!! #Crazy hahaha
Аз също не съм доволна от ТЕД,спим на такъв от 7 месеца и вече прилича на гондола.Спазваме всички указания за въртене на 360 и 180 градуса,никой не скача по него и никой не сяда по ъглите.
А само като знам колко са удобни възглавниците на Magniflex........ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт