Как е при вас?

  • 3 618
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Ние сме с комбинирана, вана с подвижен душ. То по английско баня без вана не е нормално.

# 16
  • София
  • Мнения: 472
При нас е душ, под душово корито и завеса, за да не се мокри банята.
Peace

# 17
  • Мнения: 3 971
Ами при нас е свободен душ-няма друг начин баня и тоалетна заедно с размери по -малко от 2кв.м. Crazy

# 18
  • у нас
  • Мнения: 443
Имаме вана, но сме на бойлер,т.е  ваната само пречи. Това лято сме решили да я махаме от което следва ремонт на банята.
също само, че сме с директна топла вода

# 19
# 20
  • Мнения: 1 640
С вана и два душа-единият е неподвижен/не е ползван отдавна/,другият е подвижен.Няма място за душ-кабина.

# 21
  • Мнения: 1 449
Душ с поддушово корито и завеса в едната баня(трябваше да е кабина!), а в другата - вана с параван. Не обичам да взимам вана, но другите членове на фамилията го правят често. Оптимална за мен е комбинацията - душ- остъклен(нямам предвид кабина 90Х90, а свободно заградена и по-голяма)за къпане и вана за релакс. Всичко това в една просторна баня...

# 22
  • Мнения: 1 403
свободен душ, ама си ме4тая за тец и вана Crazy

# 23
  • Мнения: 46 518
Вана с подвижен душ.
Хем мога да се взема обикновен душ, хем да си сваля подвижния, хем и вана да си взема  Sunglasses за мен това е идеалният вариант  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 550
Душ кабина.
Гнус ме е от вани, пък не си представям да вляза да се къпя и да измокря всичко, затова душ кабина.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Когато правихме банята миналата година сложихме вана. По-неудобно и трудно за почистване е отколкото само душ, но аз съм пристрастна на тема вана.

# 26
  • Мнения: 8 999
Вана с душ и перде. Мокрят се само стените около ваната, ваната се чисти по-лесно, отколкото фугите на плочките /ако е само душ/, когато плочките на стените се позацапат, не им личи толкова, колкото на стъклото на душ кабината, пердето ми е текстилно и като се присетя го пера в пералнята заедно с чаршафите - така винаги ми е чисто и мирише хубаво от омекотителя. Децата обичат да си играят във ваната - ако се мие често /на 2-3 дни е много лесна за поддръжка - само намазвам с препарат и после поливам с душчето/, а и цялата баня ми остава суха /моито домашни любимци не признават пантофи - търчат само по чорапи/. Мия само стените около ваната, а останалите, където не пръска директно вода се налага да се чистят много по-рядко.

# 27
  • Мнения: 3 334
при нас за момента е свободен душ,но ще правим ремонт на банята и идеята ни е да бъде с параван.

# 28
  • Мнения: 3 091
В едната имам душ кабина със завеса и вана отделно, в другата - само душ кабина.
честно да си призная - смятам, че душ е напълно достатъчно. ваната е много трудна за поддръжка, а и трябва доста вода.

# 29
  • Мнения: 2 494
При нас е душ, под душово корито и завеса, за да не се мокри банята.
И аз така съм го замислила, удобно е според мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт