Някой пътувал ли е със самолет с бебе на 6мес?

  • 1 500
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Благодаря на всички за отговорите!Много ми помогнахте!Дано всичко да е ок и бебо да е спокоен!Дина 767 ми помага много с професионалната информация. Ние с мъжа ми пътуваме много, но с бебето ще ни е за първи път.

# 16
  • Мнения: 2 467
Предо седмица пътувахме един полет 8 часа и един 2. Бебка е по-голяма, но ти си по-добре, че е малко детето. Поне няма да го гониш из самолета  Laughing
За водата, на нас ни взеха бутилка от 500 мл, хем казах че е за бебата. Но пък в самолета дават на корем  Laughing Та това ти притеснение може спокойно да отпадне.

За кацане и излитане поставянето на гърда/даването на вода - при кацане имахме и гадна турболенция и се замота самото кацане. Аз четох , че е добре да е на гърдата детето и не свалям бебката, а тя цока ли цока  Simple Smile и така почти час. И като повърна това дете отгоре ми  ooooh! няма да ви казвам какъв ужас. Не мога да стана да я преоблека, че кацаме... Това беше на отиване преди 6 месеца. Сега не съм и давала да цока ни на излитане, ни на кацане и нямаше проблеми никакви. Не усети какво става даже (за разлика от майка си  Embarassed ).

# 17
  • Мнения: 872
Ние пътувахме миналия месец Бруксел София и обратно,  с беб4о на 5 месеца. И имахме проблеми. Бях се обадила предварително да питам за коли4ката, от Бруксел казаха - от и до самолета няма проблем да сме с нея, след това я дава6 на входа на самолета на стуардесата, за да я свали на багаж. На пристигане би трябвало първо коли4ката да изваддят и да ми я дадат отново на  входа на самолета, но уви - бяха я пратили с другия багаж. Една кака ми изкре6тя -  да си търся коли4ката на багаж с другите куфари. Съответно коли4ката се бе6е търкаляла, премятала, одеалото се вла4е6....  #2gunfire
Обратно на прибиране от София ми взеха водата, хем видяха 4е съм с бебе. Имах едно 6и6енце за Филип, пълно до половината, и една бутилка 1л вода. Нея ми я взеха ....    #Cussing out  водата бе6е за мен, тъй като кърма4ка изпивам огромно коли4ество и съм жадна постоянно ....

# 18
  • Мнения: 2 467
При нас нямаше проблем за количката. Дадохме я на входа на самолета, а когато излизахме си ни чакаше на изхода. 
На отиване шеметите на летището тука (в България) ме накараха да я чекирам,а после щяла да ме чака на кацане  ooooh! Да, ама не  #Cussing out Чекираш ли, заминава с багажа.

Общи условия

Активация на акаунт