Как мърдаха вашите бебета?

  • 1 822
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 541
И моето мърдаше почти през целия ден, а през нощта не съм го усещала
  Peace

# 16
  • Мнения: 80
Моето бебче започна да шава в четвъртия месец. Не мога да си спомня точно по кое време на денонощието беше най-активен. Но към края на бременността ритниците му бяха направо нетърпими-особено като ме риташе в ребрата. Дори си играехме-аз лягам и слагам книга на корема си и той с един ритник я бута-беше ми много забавно.

# 17
  • Мнения: 1 273
Усетих го края на четвъртия началото на петия месец. Стане супер активен обаче в седмия, а в деветия вече не се търпеше Mr. Green

# 18
  • Мнения: 388
Беше много кротка.  До толкова, че се притеснявах непрекъснато. Пусках и Куин и я събуждах. Wink

# 19
  • Мнения: 2 271
Усетих движенията още през 12г.с.Ставаха все по-силни с минаване на седмиците.До края все се подаваше краче или ръчичка от някъде и трябваше да побутвам,за да се свие.Поне нощем ме оставяше да си поспя.Тя и досега си е поспаланка Laughing

# 20
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моят през цялата бременност беше супер кротък и само от време на време, като че ли се наместваше, да му е по - удобно(как ли пък може да му е удобно ???)
В 9тия месец започна да рита все едно е на терена...но ми беше невероятно приятно:_o)))

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
Стана по-активен сега -  през последните месеци. Simple Smile И движенията му станаха по-силни. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 819
ани беше много активна,което е добре-значи всичко е ОК!

# 23
  • Мнения: 999
Мими също мърдаше само през деня.Риташе до края, направо ми местеше целият корем.А сега сме в очакване и второто да почне да рита,нямам търпение.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 408
Значи всичко е наред Simple Smile Моята бебка също беше много динамично бебче Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 174
И моята кукличка беше доста активна! Simple Smile
Ту й се радвах, ту направо се плашех, докато беше у мен, понеже последните 2-3 ммесеца нямаше ни ден, ни нощ почивка.
И сега си е ритливичка.  Laughing

# 26
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
И при мен беше така. Нормално е.

# 27
  • Мнения: 3 500
Да, нормално е.Моника беше така до самото раждане - въртеше се, риташе и блъскаше постоянно. Grinning

# 28
  • Мнения: 5 391
не мога да се оплача, не ме риташе непрестанно, беше кротък, нямало е нощ в която примерно да не мога да спя заради него.

# 29
  • Мнения: 832
не помня кога го устих за първи път, доста  по-рано от каката...иначе напоследък ме рита доста осезателно, но е на периоди...четох някъде, че бебето още от корема си създава режим на будуване и спане...ще го проверим като се роди, малко остана
но понякога е доста дискомфортно, но не и болезнено

Общи условия

Активация на акаунт