За моментите в които се чувствате грозни?

  • 3 508
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лекувам се с разни покупки.

При мен кофтито е, че когато съм в такова настроение нямам грам желание за шопинг  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Уф...ми случва се. Чакам да ми мине. Като съм влюбена тези дни изчезват.  Embarassed

# 17
  • Мнения: 5 622
Да, днес и аз не се чувствам ОК...
Болна съм, дойде ми, детето и то болно, а следобяд ми предстои доста важна среща...



Абсолютно същото и при мен. Болна съм, гърлото ме боли ужасно много, направо дере  Rolling Eyes А детето е още по-зле..Поне извоювах за сега да не ни приемат в болница.....Въобще не ми е до това как изглеждам. А наистина се чувствам ужасно и предполагам изглеждам така  Confused

# 18
  • Мнения: 4 473
Напоследък зачестиха стряскащо много тези ми моменти. Уж няма конкретна причина (пъпките не ги броя, те май перманентно си присъстват Close), а съм се сдухала яко. Да се оправя времето вече, че и то ми действа подтискащо.

# 19
  • Мнения: 5 622
Като съм влюбена тези дни изчезват.  Embarassed

Искам и аз да съм влюбена....  Heart Eyes И да ми е здраво детенцето.....

# 20
  • Мнения: 3 447
Не се гледам в огледалото в такива дни  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 809
Точно в такава фаза съм....не мога да се понасям...нищо не си харесвам,всичко ме дразни,нямам желание за нищо.... ooooh!Не знам какво да направя,за да избягам от това състояние Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 8 505
Понякога се чувствам некомфортно.Но не и грозна.Малко слънце,хубава музика,усмивка от скъп човек и съм като нова.Дори нямам нужда от да пазарувам,за да се почувствам по-добре.Доста тънко минава мъжът ми,а (направо безплатно)  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 537
Не се гледам в огледалото в такива дни  Simple Smile
и аз Crazy

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами не го взимам навътре. Случва се чат-пат, като се погледна в огледалото да изпищя, но бързо ми минава. Заемам се с ежедневните ритуали по разкрасяване, после работата ме завърта и след един-два часа вече съм забравила сутрешния писък. Laughing

# 25
  • Мнения: 4 053
Понякога се чувствам некомфортно.Но не и грозна.Малко слънце,хубава музика,усмивка от скъп човек и съм като нова.Дори нямам нужда от да пазарувам,за да се почувствам по-добре.Доста тънко минава мъжът ми,а (направо безплатно)  Sunglasses

направо ми го взе от клавиатурата
това важи и за мен Crazy

# 26
  • Мнения: 2 147
...не се чъвствам грозна, а здухана #Crazy,боли ме главата ,тъпо ми е и т.н.,какво искам да правя ли ..... да си полегна и да слушам музика  Hug

# 27
  • Мнения: 817
Ми общо взете не правя нищо в такива моменти ,защото каквото и да направя все не ме удоволетворява.Има дни , в които дори не ми се излиза.
Онзи ден бяхме на едно парти и по-късно на диско.Ми бях с прическа ,маникюр,невероятен тоалет ,който си бях купила преди няколко дни за случея.И някак си бях толкова сдухана ,гримирах се и се разгримирвах сто пъти ,смених сто чифта обувки............... ужас.И цяла вечер се чувствах едно скапано и гадно............

# 28
  • Мнения: 9 093
Божеее...мислех си, че само при мене го има това.
Тези дни се чувствам така - опитвам се да се справя с хубава музика, упражнения, даже си играх на нейларт.
Дано ни мине на всички ни...предполагам е от времето.

# 29
  • Мнения: 1 381
Ох днес се чуувтсвам така.Обадих се на фризьорката и добре ,че имаше свободни часове.Шопинг терапията помага, но точно в такива моменти правя безумни покупки.Най добре ми действат разкрасителните процедури- козметик  , фризьор и т.н

Общи условия

Активация на акаунт