4D ехограф и пола на бебето

  • 9 536
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
 Честно казано не смея да вярвам 100% че ще е момиче, защото ако пак е момче а съм настроена за момиче- доста ще се разочаровам. Но кво пък толкова- важното е да е живо и здраво. Благодаря ви много за отговорите  bouquet

# 16
Ехографът само потвърди предположението ни.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 336
На 4D ехограф не може да има никакви съмнения за пола. Бъди сигурна, че е наистина 100 %. Няма засега по-прецизен ехограф от този и абсолютно не може да даде грешки. На него се вижда всичко, всяка част от бебето. Когато аз ходих на преглед ми показаха всяка част от бебчето- гръбначен стълб, вътрешните органи, лицето, половите органи. Много ми беше интересно. В Пловдив има само един такъв ехограф във ВМИ хирургиите на Пещерско шосе, на първия етаж, таксата е 70 лева. /инфото е за мамите от Пловдив/
Привет на всички, интерисувам се със записване ли е на 4Д ехографа?Приятен ден  bouquet

# 18
  • Мнения: 690
На 4D ехограф не може да има никакви съмнения за пола. Бъди сигурна, че е наистина 100 %. Няма засега по-прецизен ехограф от този и абсолютно не може да даде грешки. На него се вижда всичко, всяка част от бебето. Когато аз ходих на преглед ми показаха всяка част от бебчето- гръбначен стълб, вътрешните органи, лицето, половите органи. Много ми беше интересно. В Пловдив има само един такъв ехограф във ВМИ хирургиите на Пещерско шосе, на първия етаж, таксата е 70 лева. /инфото е за мамите от Пловдив/
Привет на всички, интерисувам се със записване ли е на 4Д ехографа?Приятен ден  bouquet

Мамчета от ПЛОВДИВ, може ли да дадете малко повече инфо за ехото в Хирирургиите? А знаете ли кои от гинеколозите, които работят на частно имат в кабинетите си 3D ? благодаря предварително     bouquet

# 19
  • Мнения: 339
И да, и не Joy - цялата ми бременност беше следена на такъв апарат-и имаше доста разногласия по пола-5 месец казаха, че ще е момче, после стана на момиче, и от седми нататък, та до ден днешен-момче hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 1 424
от 3 месец знаех, че ще е госпожица  Peace

# 21
  • Мнения: 814
И да, и не Joy - цялата ми бременност беше следена на такъв апарат-и имаше доста разногласия по пола-5 месец казаха, че ще е момче, после стана на момиче, и от седми нататък, та до ден днешен-момче hahaha

  Ама ти нацяло ме обърка Rolling Eyes. Сигурна ли си, че са те гледали на 4D ехограф. Как така се е виждало момче, а другия път момиче.

Общи условия

Активация на акаунт