Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4

  • 40 911
  • 289
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 370
"Offre valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail pour un montant minimum de 30? d'achats facturés sur les pages et boutiques de laredoute.fr FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER sur la collection Printemps été 2007 de la Redoute sur laredoute.fr, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix futés et prix rouges. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction strictement personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en rendez-vous Shopping, sur minitel et sur Redoutel"

и аз моля за превод Praynig

то е същото като на Чоча Peace

# 211
  • Мнения: 2 085
 при мен 30, нали?

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 20:32 от klaris

# 212
  • София
  • Мнения: 293
Ако има някакъв проблем с поръчката дали ще ме уведомят по някакъв начин?  newsm78
Имам е-мейл с потвърждение, поръчката я показва "EN COURS DE PREPARATION" ама пусти пари дето още не ги взимат така ме човъркат  Sick

# 213
  • София
  • Мнения: 10 355

sladka hapka, аз съм точно с твоите рамери  Mr. Green поръчах си рокля 42 и ми беше огромна, ти от коя си поръча 40  newsm78

Надя, показах я на предната страница - да не ходя пак да родя и да я търся - отгърни и ще я видиш. Роклята е страхотна, но ми е много тясна на циците. Инак е чист лен, което ме кара да си мисля, че при пране може да се посвие още малко.

Ти коя рокля си поръча?

Роклята наистина е много хубава!

Тази която поръчах миналия път, май я няма вече, не я намирам  newsm78

Сега поръчах 40 тази, дано да ми стане  Praynig




Бу, тя Аля на 2.9г. е по голяма Мая(99см. 15.5кг.)  Mr. Green ама тя от малка си е големшка  Joy Joy Joy

# 214
  • Мнения: 143
Как мога да премахна стока от кошницата си, след като съм я сложила вътре, помогнете моля!

# 215
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Бу, тя Аля на 2.9г. е по голяма Мая(99см. 15.5кг.)  Mr. Green ама тя от малка си е големшка  Joy Joy Joy
На килограми може и да я бие, да Laughing Не съм теглила скоро - само знам, че вече не мога хич да я нося Tired откъсва ми ръцете.

# 216
  • Мнения: 2 085
Как мога да премахна стока от кошницата си, след като съм я сложила вътре, помогнете моля!
като си отвориш panier-a, отбележи продукта който искаш да премахнеш, и натисни SUPRIMER

# 217
  • Мнения: 855
Поръчката ми от 23.03. пристигна вчера и днес ходих да я взема. Маратонки адидас за мъжа ми-доволен е много ето това са Взехме 43 номер, защото той носи 42-43 и са му добре  Peace

# 218
  • Мнения: 6 243
Някой ще ме упъти ли как се връща стока на Ла Редут?

# 219
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Някой ще ме упъти ли как се връща стока на Ла Редут?
Май само Монда знае... аз само помня, че около 25 лв струвал транспортът наобратно.

# 220
  • София
  • Мнения: 10 355
Някой ще ме упъти ли как се връща стока на Ла Редут?

Пробвай първо в продавалника, дай да видим и тук какво искаш да върнеш, все ще се намери кой да го вземе  Wink

# 221
  • Мнения: 143
Как мога да премахна стока от кошницата си, след като съм я сложила вътре, помогнете моля!
като си отвориш panier-a, отбележи продукта който искаш да премахнеш, и натисни SUPRIMER
Klaris, благодаря ти!
Къде е този продавалник, където продавате разни неща?

# 222
  • София
  • Мнения: 10 355
Как мога да премахна стока от кошницата си, след като съм я сложила вътре, помогнете моля!
като си отвориш panier-a, отбележи продукта който искаш да премахнеш, и натисни SUPRIMER
Klaris, благодаря ти!
Къде е този продавалник, където продавате разни неща?

http://www.prodavalnik.com/

Друг път използвай Гугъла или търсачката, на този въпрос поне аз отговарям за 2ри или 3ти път  Peace

# 223
  • Мнения: 6 243
Някой ще ме упъти ли как се връща стока на Ла Редут?
Май само Монда знае... аз само помня, че около 25 лв струвал транспортът наобратно.
Цената на транспорта зависи от теглото на пратката. А аз питам как, не колко ще ми струва. Не мога да се ориентирам из сайта, щото не разбирам френски, а с преводача ми отива много време. Някоя добра душа да ми посочи страницата, аз ще се боря с превода.

Това, което искам да върна, e е тази чанта:



Понеже съм рядко проста, си я поръчах и в черно, и в зелено. Обаче на живо е пълна отврат. Не искам да ме псува някоя съфорумка, предпочитам да я върна оттам, откъдето е дошла. Но ако някой я намира за неудържимо привлекателна, ще му я продам. Цената е 13 евро - била е 44,90, което за мен е тотална загадка кой ще даде толкова пари за тоя боклук, ама нейсе.

# 224
  • Мнения: 855
Моля за помощ  Praynig Praynig Praynig Бях си харесала едни маратонки, които сложих в кошницата преди няколко дена. Реших, че ще си ги поръчам след като пристигне поръчката ми ... обаче първо ги потърсих в категорията където бяха и ги няма. После разгледах всички видове обувки и никъде ги няма. След това влязох през регистрацията ми в кошницата и те са си там, пише че ги има в наличност, но като кликна на тях ми се появява ето тази страница , а не маратонките, преведох текста с преводача и пише, че вече не ги предлагат  Sad Но се пробвах да продължа с покупката им и поръчката ми стига до края, до въвеждането на номера на картата ми  newsm78 И сега искам да ми дадете някакъв съвет, има ли вероятност да ми дръпнат парите , а да не ми пратят нищо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт