Сандански? Отзиви за хотел "Болярски път" ?

  • 2 553
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
Здравейте мамчета ! Аз съм от Сандански и ви гарантирам че ще останете доволни  от града . А колкото до хотели има в изобилие за всеки вкус и за всеки джоб. Пък и има и много частни квартири който също не са за подценяване . Наскоро мой близки от София бяха на почивка и си наеха квартира която по нищо не отстъпваше на хотел . Затова елате и се уверете сами сезона е в разгара си.  travel

# 16
Ние тръгва ме за Сандански на 4.05. запазили сме стай в Болярски път за 10 дни дано да ни хареса.Ще сме две мами с три деца за първи път ще сме в Сандански ще се разгледа ме за следващото ни идване защото смятаме да има такова за някоя частна квартира.Имах ме малки притеснения за обстановката но от инфото на WILD_cat  се пооспокоих ме за ,което и благодарим.

# 17
  • Мнения: 4 053
Ние тръгва ме за Сандански на 4.05. запазили сме стай в Болярски път за 10 дни дано да ни хареса.Ще сме две мами с три деца за първи път ще сме в Сандански ще се разгледа ме за следващото ни идване защото смятаме да има такова за някоя частна квартира.Имах ме малки притеснения за обстановката но от инфото на WILD_cat  се пооспокоих ме за ,което и благодарим.


и ние сме в хотела от 10.05,ще се засечеме за няколко дни  Peace

# 18
  • Мнения: 109
Ние тръгва ме за Сандански на 4.05. запазили сме стай в Болярски път за 10 дни дано да ни хареса.Ще сме две мами с три деца за първи път ще сме в Сандански ще се разгледа ме за следващото ни идване защото смятаме да има такова за някоя частна квартира.Имах ме малки притеснения за обстановката но от инфото на WILD_cat  се пооспокоих ме за ,което и благодарим.


и ние сме в хотела от 10.05,ще се засечеме за няколко дни  Peace
Е обадете се да пием по кафе аз съм от града

# 19
РУМИ 72,СЕГА ВИДЯ ЛИ

# 20
Ей djeli ти сериозно ли искаш да ти се обадим,ако е тъй освен като пристигни и Мони.Всички да се срещтнем на един път, но как да те открием?

# 21
  • София
  • Мнения: 981
Здравейте,момичета.Снощи се върнахме от Сандански.На по-хубаво място отдавна не съм била.Толкова съм доволна,че нямам думи.
Ние бяхме без резервации - много голяма грешка.Няколко часа обикаляхме всички хотели,казаха че били около 40,места нямаше никъде.Започнахме да питаме хората по улиците,тръгнахме по къщите и навсякъде казваха "Абсурд,места няма".Почти се бяхме отказали и намерихме една стая.
На всички,които отиват пожелавам приятно изкарване.Сигурна съм,че ще ви хареса.Само моля ви - с предварителна резервация.

# 22
За да си спестите разочаровянията и нервите, моля Ви не ходете в
този хотел! Безотговорно, грубо и невъзпитано отношение към
клиентите! Цялото ми семейство останахме разочаровани от високомерието  на персонала, особено от съпругата на собственика! Най-вулгарно ни изгониха от хотела без да имаме някаква вина и ни оставиха да спим на улицата при направена от наша страна резервация.Според разбиранията на собствениците на хотела клиента
е натрапник! Никога няма да забравя унижението на което всички
бяхма подложение и за съжаление винаги ще сиспомням с лошо не само
за хотеля, а и за целия град, който от разправии така и не можахме да разгледаме, а пътувахме 500 км., за да го видим!

# 23
  • София
  • Мнения: 676
  Преди 1г. и половина бяхме в това хотелче. Много е красиво и стаята беше уютна и просторна  Peace. Малко се разочаровахме от ресторантчето, защото бяха завишили сметката без да е отбелязано в менюто или да ни бяха предупредили. Иначе района е много красив  Hug. Препоръчвам и "Св. Врач". Спокойно и подходящо за разходка.

Общи условия

Активация на акаунт