трайно обезкосмяване...с ето това

  • 150 411
  • 922
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 226
telerica поръчали си машинката?

# 61
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре де само в Англия ли се продава? Не може ли от другаде да я поръчаме и дали няма по-евтин вариант в щатите или Канада например?

# 62
  • Мнения: 818
Моя приятелка си го взе от тук(Лондон),ама нещо няма време за него и искаше да го продаде.В началото на Май си идва,ако иска някой мога да я питам за повече подробности....

# 63
  • Мнения: 226
аз ще разбера дали го има в ЩАТИТЕ там би трябвяло да е по евтино

# 64
  • Мнения: 226
Има го  почти навсякаде ето за USA
eBay: IN USA! - Rio Salon SCANNING Laser Hair Removal System ...

# 65
  • Мнения: 932
На мен пък не ми направи никакви дупки в кожата-ама никакви.''Плешивите'' участъци са си прекрасно гладки!Искаше ми се ви пиша още първата седмица,но изчаках,за да не ви подведа.Много съм доволна!Още не съм опитала мустаците,а там космите са ми руси.Беше планирано за днес,но Елла е болна и мрънка доста.Утре ще пиша за резултат.Правих и мама зимата,ще я питам как са мустаците.Ние ще си идваме май месец и ако нямаме много багаж,мога да донеса някой и друг уред.Но нека докладвам за повече резултати,че не е евтин все пак.

# 66
  • Мнения: 932
Карчева,хвана ме!Скръндза съм до отчаяние...ако не бях,ей го на!-къде са 2000км Joy

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
ira_d, в комплекта има ли очила, знам, че е опасно за очите...
Аз много се навих, но тъй като моите най-черни косми са на триъгълника, не мога да се представя какво чепатене ще има  Joy

# 68
  • Мнения: 46
Хара, ти откъде си го взе? "плешив участък на крака" ми  звучи мноого добре, а плешив крак направо ми гали ухото.... Wink
Аз съм в Холандия, но тук никъде не мога да го намеря, май не се продава при нас. Ако някой си го е купувал от Германия или Франция да свирка моля.

Аз се навих, макар че пише че за руси косми не е много добре ще го пробвам, ако не става за мен ще го подаря на някого от родата.

# 69
  • Мнения: 932

 "плешив участък на крака" ми  звучи мноого добре, а плешив крак направо ми гали ухото.... Wink

 hahaha Няма очила,но няма как да си повредите очите.

# 70
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 228
ами и аз така си мисля. тази както обяснява, сякаш е някакъв уред за мъчение...

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 19:37 от karmacoma

# 71
  • Мнения: 393
Какво значи , че само веднъж през деня може да се третира косъма ?
Точно как да разбера кой косъм е бил третиран - трябва да си разграфя крака и да слагам табелки ! Joy

# 72
  • Мнения: 46
Ми зависи колко косъма имаш все пак...... Laughing

# 73
  • Мнения: 959
Ми зависи колко косъма имаш все пак...... Laughing
за краката ли питаш?  #Crazy #Crazy #Crazy - много са не съм ги броила  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета, говорих с моя приятелка в Англия, която го има и е мнооооого доволна. И аз й поръчах, та ще го пробвам и аз ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт