стиснати ли сте?

  • 2 483
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Не съм стисната. Ако пък имам пари, ти да видиш...

# 16
  • Мнения: 3 423
В Угърчин има един магазин от типа
на Техномаркет, дето рекламира с
изречението: "Стистатостта е секси".
(свободен превод) Как ви звучи?

# 17
  • Мнения: 3 634
Бе не мислех, че съм стисната... но оня ден ми се досвидяха 5 евро за една шапка за щерката, та днес се сетих и се замислих... па може и да съм стисната.
Не мисля,че когато става въпрос за неоправдано високи цени човек е стиснат Whistling
Аз съм стисната за някои неща - хайде съгласете се, не може един панталон да срува 180лв Shocked пък ако ще и златен кант да има Thinking
За това ходя по намаления  Mr. Green Ама и вие сте едни само като чуете SALE или 2за1 и ви светват очите, всички сме поне малко стиснати ( някои му викат изгодна покупка  Mr. Green ), съгласете се  Mr. Green

Туй не беше намаление, нито увеличение. Не знам защо, но ми се видя в множко (че то тука 5 евро няма да те спасят от глад) за момента. Ма в петък като имам време може и да я забърша таз шапка от рафта.

# 18
  • Мнения: 3 447
В Угърчин има един магазин от типа
на Техномаркет, дето рекламира с
изречението: "Стистатостта е секси".
(свободен превод) Как ви звучи?
Хм, брой ме за фригидна в такъв случай... секси било  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 27 524
Възможно ли е да си егоист, но да не си стиснат?
Ларж егоист не звучи убедително.

Разбира се.
Аз съм ларж, черпя, купувам подаръци, но не обичам никого, не помагам на родители и приятели при нужда, искам те да ми помагат, да са около мен, да ме изслушват, а аз само да ги изсмуквам и използвам. Но ги черпя, де.  Mr. Green И купувам подаръци.  Money
Това дава ли отговор на въпроса ти?   bouquet

# 20
  • Мнения: 677
изречението: "Стистатостта е секси".
Не,не съм реваншист..
Знам,че е грозно и няма да те слагам "там"..

# 21
  • Мнения: 3 423
изречението: "Стистатостта е секси".
Не,не съм реваншист..
Знам,че е грозно и няма да те слагам "там"..


Сопранов, с кого говориш?

п.с. вдянах. ннннннн

# 22
  • Мнения: 238
Стисната Не, но Егоист ДА!

и то абсолютен,макар и според някои двете да са несъвместими

# 23
  • Мнения: 3 886
Твърдо ННЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Peace

# 24
  • Мнения: 8 917
стиснати ли сте ? интересува ме заштото аз не съм и е много гадно! оба4е мъжа ми е. и не можем да се разберем. и егоисти ли сте? за6тото аз си падам малко егоистка.
Бих искала да сме поне мъничко, но уви...нито аз, нито съпругът ми Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 242
Аз съм на принципа, че ръка, която дава, празна не остава.
С което обаче искам да кажа, че и за гъзинката си мисля. Laughing

# 26
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Понякога съм много стисната, а друг път ларж. Много зависи от настроението ми. Embarassed

 Hug

# 27
  • Мнения: 2 292
зависи. за нещ, които не мисля, че са съществени пари не давам, но подаръци обичам да купувам  Wink

# 28
За мен стиснат=свидлив, т.е. не обичаш да пръскаш пари по други. Пестелив=икономичен, т.е. не обичаш да влизаш в излишни харчове и за самия себе си, обичаш да спестяваш. А егоист включва не само отношението към парите. За себе си мисля, че не съм стисната, но съм икономична. Не съм егоист, но бих искала да бъда.

# 29
  • Мнения: 2 759

               Поради честите уверения в темата, че хората не са стиснати, а ларж искам да спомена, че ларж не е обратното на стиснат. Казва се 'с широки пръсти'. Поправете ме, ако греша  newsm78... Аз поне отговорих в този смисъл - иначе съм много по черпенето  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт