ампули за лице

  • 9 855
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 619
и каква цена е горе долу че на мен ми го подариха
Какво ти подариха?Не съм чувала да се ползва йнофореза в домашни условия.Дали не е пилинг или инфрачерван масажьор?
В главата ми се върти ,че 5лв. е процедурата и ампулата отделно са плаща.

# 16
  • София
  • Мнения: 211
процедурата ми подариха че е нова в салона и затова питах за ццената

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 25
става въпрос колко е цената на йонофрезата в козметичен салон горе долу?

Цената на йонофорезата зависи от козметичния салон и това какви ампули ще ти се втриват в кожата (все пак зависи кожата ти от какво се нуждае). Козметичката при която ходя за процедура се плаща 5-6лв. Но за да има ефект трябва да си направиш минимум 5 процедури. Също така препоръчително е да се направи в началото на пролетта и края на есента , но в никакъв случаи лятото защото когато излезеш от салона започваш да се потиш и всичко излиза на вън от кожата .
Ако козметичката ако е коректна това трябва да ти го обясни.
Определено тази процедура е много добра и аз лично съм много доволна.

# 18
  • Мнения: 3 248
За всички възрасти ли е подходяща?! Blush

# 19
  • Мнения: 13 512
Йонофорезата е много стар метод, клкото и Д'Арсонвал-а. Спомням си,че като бях пубер, майка ми ме водеше на козметик и ми правеха йонофореза- това е било преди 25 години. Предсавлява вкарване  на медикаменти  в тъканите през кожата с помощта на галваничен ток.  По този начин се усвояват по-добре медикаментите. И сега  си прав отвреме навреме, в зависимост от това, от какво се нуждае кожата ми.

# 20
  • Мнения: 5 362
Йонофорезата е много стар метод, клкото и Д'Арсонвал-а.
Предсавлява вкарване  на медикаменти  в тъканите през кожата с помощта на галваничен ток.  По този начин се усвояват по-добре медикаментите.
Peace

# 21
  • Мнения: 13 512
ето-промоция за мамите от Пловдив- 3 лева на процедура:
http://bonus.bg/bonusproduct_1009.html
А  [urlhttp://www.antoanette.com/showpicture.php?id=387]това е апарат за йонофореза[/url]

# 22
  • София
  • Мнения: 211
nianora къде се намира твоя салон дето ходиш?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 25
nianora къде се намира твоя салон дето ходиш?

Ами салона се намира гр.Бургас ул.В.Левски 51 (мисля че беше newsm78) на ъгъла на Гладстон и Левски.
Козметичката се казва Златка тел.0898/492836
Ще останеш доволна от нея.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт