Кой какво Не яде ?

  • 7 197
  • 220
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Лук не ям под никаква форма-готвен, пържен,печен, суров Sick
Друго нещо, което толкова да мразя може би няма.

# 16
  • Мнения: 4 733
Не ям от онези гадни обложени езици, които предлагат като деликатес по ресторантите.
Овче мляко мразя, мирише ми отвратително.
Ягодов крем също не докосвам  ( намразила съм го от детската градина ).

# 17
  • у нас
  • Мнения: 443
не ям агнешко,ярешко,заешко месо,чисто прясно мляко,дроб ям много рядко,сланина итлъстина да не видя

# 18
  • Мнения: 4 175
Ягодов крем също не докосвам  ( намразила съм го от детската градина ).
Аз от детската градина толкова неща съм намразила.Пиле Фрикасе,кус кус,крема нишесте за който и ти спомена и още много др.
Няколко пъти в супата си намирах косъм.Веднъж дори намерих...нокът. Sick Sick Sick Sick

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Не пия никакъв твърд алкохол (включително водка Wink ), прясно мляко  Sick и гаражни безалкохолни напитки. Не пия също и кафе с примеси като захар, сметана или мляко  Sick.
Не ям каварма с много заливка, пача, приготвени с черва и дреболии ястия, разни нишестета и кисели, шкембе чорба и др.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 826
Ягодов крем също не докосвам  ( намразила съм го от детската градина ).
Аз от детската градина толкова неща съм намразила.Пиле Фрикасе,кус кус,крема нишесте за който и ти спомена и още много др.
Няколко пъти в супата си намирах косъм.Веднъж дори намерих...нокът. Sick Sick Sick Sick

След такива спомени и аз не бих яла .... ooooh! Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не ям печена тиква Laughing..само! Всичко друго го употребявам с удоволствие!

# 22
  • Самоков
  • Мнения: 561
За пръв път влизам в този форум, а то какви забавни темички се мъдрели тук... Flutter
Не ям сланина, чушки, всякакъв вид лук, никакви карантии, грис, патладжани, бамя, зелен фасул и нищо което е люто. Не пия мастика.

# 23
  • Мнения: 1 436
Няколко пъти в супата си намирах косъм.Веднъж дори намерих...нокът. Sick Sick Sick Sick

 Sick Което ми напомни, че аз и пилешка супа не ям откакто не само намерих око  Sick, ами баба ми каза "Какво толкова, око" и го изяде  #Crazy

# 24
  • Мнения: 4 733
Да добавя : Настръхнала пилешка кожа ми е много противно, особено в супа Sick
Бахур, който яде да не се вглежда в подробностите му препоръчвам ooooh!

# 25
  • Мнения: 11 004
Не ям и не обичам: сладки неща, прясно мляко, кървавица, карантии освен пилешки дробчета, газирани безалкохолни напитки, ориз, хляб, закуски, яхнии и манджи със сос, картофено пюре полуфабрикат, маргарин, макарони и всички видове паста, пържени храни, козе сирене и мляко... и още, за които не се сещам в момента.
От подправките - девисил. Само като ми домирише, ми става лошо Sick
От алкохола - мастика, мента, водка.

# 26
  • София
  • Мнения: 504
Сега като прочетох пак темата се сетих,че също не обичам черен дроб,люто-каквото и да е,горчица,майонеза от ония в тубите,мазни неща особено готвени,нагоре прочетох за кавърма и се сетих,фъстъци,бял шоколад,има и още,обаче сега не се сещам newsm78

# 27
  • Мнения: 1 999
На първо четене не обичам да ям кожата на пилето. Ако аз го готвя, винаги му я махам. Crazy Трътки също не ям.
Има неща, които преди не понасях, но с времето започнаха да ми харесват. Thinking Явно с годините и вкусовете се променят.

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Общо взето не съм манджийка, но не долюбвам например тиквеник, патладжани и морски дарове с изключение на риба. Също не бих вкусила нещо което е носено на гробищата Naughty

# 29
  • Мнения: 12 796
От подправките мразя най-много босилека - напомня ми за един мноого гаден сироп за кашлица, който съм пила като малка (Бронхо-... нещо си). Кимион почти в нищо не обичам, освен в кебапчета.
От храните - доста неща, които се считат за полезни: чушки във всичките им проявления (най-много малко червен пипер в гозбата), патлажани, бамя, каймака на прясното мляко, всякакви водни животни - риби, раци, мекотели разни... бляк (бях се навила да опитам жабешки бутчета, ама ми казаха, че на миризма леееееко го докарвали на риба и се отказах), сланина и въобще тлъсто, бахур - особено, ако не е домашно приготвен... А, освен това не ям и от тия мухлясалите сирена - имам алергия към плесени и така и не съм се осмелила досега да опитам някое от тях. Мастика мразя и анасонът въобще като миризма ми е противен.
Ако помисля още, сигурно няма да са само тези неща. За рибата поне съм се опитвала да се "превъзпитавам", че нали е полезно да се яде, ама много ми е гадна.
Сладко не че не обичам, но не ми се прияжда почти никога, с изключение на няколко по-"особени" дни от месеца.
Като погледне този списък човек, ще ми се зачуди какво изобщо ям  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт