Кой какво Не яде ?

  • 7 259
  • 220
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 195
Няколко пъти в супата си намирах косъм.Веднъж дори намерих...нокът. Sick Sick Sick Sick

 Sick Което ми напомни, че аз и пилешка супа не ям откакто не само намерих око  Sick, ами баба ми каза "Какво толкова, око" и го изяде  #Crazy
Ех,спомени спомени... Joy Моята баба редовно облизваше ножа с който ми мажеше филийката.

# 76
  • Мнения: 3 453
Аз съм доста скромна всякакви кремове/без крем карамел/ и синьо сирене.Всичко останало си ям.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И каймак не обичам  Sick
И аз Sick

# 78
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами месо (никакви месни продукти, колбаси, карантии, черва, крачета, гръкляни и т.н. Sick) риба, морски и екзотични храни в това число миди, раци и скариди не кусвам, абе никакво живо пулу-живо или мъртво същество не ям (животни, насекоми, влечуги, птици и т.н.).
А иначе не обичам още куп други храни като гъби, карфиол, броколи, синьо сирене, бамя, зелен боб и фасул (даже не знам каква е разликата между тях), патладжани, бял хляб, домашни сладки, крем-карамел, люти чушки, и нищо люто, горчица, соев сос, цвекло, макарони на фурна, доматена супа, каша със сирене, спи почти не ям освен картофена, сушита, хайвери, коприва, майонеза, маргарин, от подправките почти нищо не ползвам освен копър магданоз и чубрица, райска ябълка, не пия алкохол и кафе, сега спирам и газираното (ще видим до кога ще устискам), ох имаше и още. Абе по лесно ще ми е да изброя какво ям и мъжа ми влиза в тази класация с някой различия.  Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 8 505
В момента се сещам единствено за боза.Така и не се научих да до пия това чудо.

Патладжани и "развалени" сирена също.

# 80
  • Мнения: 3 537
Избягвам да ям и не обичам  керевиз и магданоз  само, всичко друго си хапвам и си пийвам Grinning

# 81
  • Мнения: 3 537
да не съм видяла някоя от вас в темите за диетите Naughty
вие нищо не ядете бе хора #Crazy
аз ям всичко с изключение на:
мушмули
охлюви
миди /освен на една салата която прави майка ми/
не обичам, но понякога ям плодови кисели млека

А що е туй "мушмули"???  hahaha Joy newsm78

Аз много обичам мушмули ....http://www.mirolm.hit.bg/Mush.htm
http://www.cooking.ru/pics/brd107/img1067110_0.jpg

# 82
  • Мнения: 515
О и аз съм много злояда - не ям ЧУШКИ  Confounded шкембе, дроб  Sick суров чесън и лук, магданоз, девисил, дюнер, мазнотии, кисели краставички, целина, овче(козе) сирене (мляко, месо), за това се сещам в момента, ама има и още
Не пия Ракия  Naughty узо, джин, BG алкохол никога  Naughty (освен винце), не пия и нормална водка (само зелена ябълка или ванилия)  newsm62

# 83
  • Мнения: 4 916
Избягвам да ям и не обичам  керевиз и магданоз  само, всичко друго си хапвам и си пийвам Grinning

а какво е керевиз?

# 84
# 85
  • Мнения: 2 152
Керевиз...не го бях чувала никога преди
Аз всичко си ям...сега като се замисля шкембе не хапвам и то защото не ми изглежда добре.Всичко друго си ям,всичко Grinning

# 86
  • Мнения: 346
изобщо не вкусвам кисело мляко,лук,чесън,сланина,сготвено зеле,фрикасе,шкембе,всякакво мазно по каквото и да е месо,агнешко,козе,ох има и още многоооооооооо

# 87
  • Мнения: 4 916

Такова ям, даже сока съм му цедила. В нашия край не бях чувала за керевиз. Ама аз и за воден лук не бях чувала.  Hug

# 88
  • Мнения: 3 268
Не ям лук в сурово състояние,не пия мастика.За друго не се сещам в момента.

# 89
  • Мнения: 36 146
морски дарове, сланина и тлъсто, мазнотии всякакви
мразя ястието да е подправяно е много босилек
разни карантии, мозък, език освен пилешки дробчета
агне ... такива нещо не присъстват на масата у дома
синьо сирене - само като го погледна тоз, благородния мухъл и ме втриса, но съм яла неща, в които не съм знаела, че има - вкусни ми бяха  Crazy
каймак
пилешка кожа

не прочетох цялата тема, но по диагонал хванах неща, които дори не съм опитвала, но не ми звучат вкусно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт