свекърви4ката яла ли е бой от вас?

  • 10 073
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
ама да си се възму6тават колкото си искат, аз просто съм задала тема.

# 16
  • Мнения: 17 546
Шантава ти е темата, ще се напълни, не се безпокой!  Mr. Green Ама боят не е възпитателно средство. Макаренко отдавна е отречен! Само ще загубиш, и ще си спомниш някой ден за приказките в тази ти темичка...

# 17
ама аз не съм тръгнала да превъзпитавам някакво  50  годи6но животно ,а да се за6титавам!

# 18
  • Atlanta
  • Мнения: 206
На теб свекърва, на мъжа ти е майка - и той няма нищо против да я бият???

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Майкоооо, Руми, в съседната тема видях, че ти е налетяла на бой - ми щях да я убия бе, не само да я бия.......  Shocked

# 20
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На теб свекърва, на мъжа ти е майка - и той няма нищо против да я бият???

Тя на него е майка, а ти на него жена - и той няма нищо против да бият жена му???

# 21
  • Мнения: 17 546
Стана чат ама... последно да кажа. Тогава може би темата ти трябваше да се казва: "Свекърва ми ме бие, аз не се давам и бия също!" Пробвай да смениш заглавието за да те разберат хората и да ти дадат мнението си без да се гръмват от заглавието и "пагоните" ти  Mr. Green щото това заглавие и "сержант Руми" вкупом определено стряскат...

# 22
На теб свекърва, на мъжа ти е майка - и той няма нищо против да я бият???
           ех ,ми след като разбира ,4е си е заслужила

# 23
  • Мнения: 2 116
Добре де, разкажи ни какво е станало!  Hug

# 24
  • Atlanta
  • Мнения: 206
На теб свекърва, на мъжа ти е майка - и той няма нищо против да я бият???

Тя на него е майка, а ти на него жена - и той няма нищо против да бият жена му???


Не прочетох никъде - тя ме наби и аз върнах боя. Но не виждам нещо положително в това да ударя по-възрастен човек /всъщност да ударя когото и да е/.  И моята майка е световното зло и безумно ми се е искало да я набия , но естествено не съм го правила. Просто намалих контактите ни до минимум и всичко е ок.  

# 25
ми ,един прекрасен ден влетя в стаята . аз лежа в кревата по един потник и тя запо4ва да вика за6то съм лежала ми не съм ставала да им сготва ! аз опитвайки да стана тя ми посяга и аз отлепих

# 26
  • Мнения: 125
 rotfImaoтемата е смешна.....не мога да си представя как свекърва ми - посяга да ме удари,това е безумие,говори за ниска култура,за простотия направо.

# 27
# 28
  • Мнения: 5 468
А що й отупа праха? Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 345
ми ,един прекрасен ден влетя в стаята . аз лежа в кревата по един потник и тя запо4ва да вика за6то съм лежала ми не съм ставала да им сготва ! аз опитвайки да стана тя ми посяга и аз отлепих

Лелеее ама как ще ти каже да им сготвиш ужас. То това по зло и от мойто. Тя и моята се опита да се лепне на бюджета ама бързо и казах,че сме отделни семейства с отделна кухня. Рупта доста но не и мина номера. А пък да ти посегне за това? А мъжът ти не се ли намеси и той щом така стоят нещата

Общи условия

Активация на акаунт