Да си направим трейлъри и клипчета!

  • 13 128
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дърпаш си снимките които искаш да наредиш, но е добре да си ги направиш снимките горе долу с еднакъв размер може с canvas size ili image size както си решиш Simple Smile става и с CROP

дърпаш си снимките и си ги въртиш и си ги редиш както си искаш,
тук

тук

съм обяснила преди да дадеш ОК отметни keep as layers, така ще можеш да доукрасяваш снимките

 Blush
 А за Мовие мейкъра малко по-късно ще пиша  Hug

че ще ходя теннис да играя  Mr. Green

 Hug Ще чакам продължението!  Wink Приятна игра и да биеш!  Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 050
Аз си изтеглих Ulead video studio и стават яки клипчета с музика newsm44

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Miracle_girl, как се казва песента към клипа на Титаник, която си използвала и кой пее?  Wink Hug
iguanka, радвам се, че си успяла с програмата! Сподели клипчета си с нас!  Hug

# 18
  • Мнения: 466
Браво, много хубави клипчета сте направили ! Айля, ти с кой фотошоп си, че аз съм със седмица и това нещо photomеrge  го нямам.

# 19
  • Мнения: 2 199
Браво, много хубави клипчета сте направили ! Айля, ти с кой фотошоп си, че аз съм със седмица и това нещо photomеrge  го нямам.

Photoshop CS2 /9.0/

# 20
  • Мнения: 466
Благодаря ти за бързия отговор, жалко, че с моята версия не става. Отдавна съм хвърлила око на най-новата версия, но нещо не мога да си я инсталирам. Има ли нещо общо с това, че не съм изтрила старата версия и затова да не може да ми се инсталира?

# 21
  • Мнения: 2 199
Благодаря ти за бързия отговор, жалко, че с моята версия не става. Отдавна съм хвърлила око на най-новата версия, но нещо не мога да си я инсталирам. Има ли нещо общо с това, че не съм изтрила старата версия и затова да не може да ми се инсталира?

по-добре си махни напълно старата версия , предполагам не ти е 'оригинален' фотошопа за да можеш да го ъпгрейтваш с нови версии махни и инсталирай най-новата версия Wink

 Mr. Green

# 22
  • Мнения: 466
Отново благодарско    bouquet, но ме беше страх да изстрия старата версия, и след това да не мога да инсталирам новата. Най-накрая ще пробвам така, пък каквото стане.

# 23
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Аз съм ползвала Ulead video studio, но така и не ми остана време да завърша филмчето Sad
към нашата камера върви софтуера с тази програма но да си призная честно не се оправих много добре с нея ... можеш ли малко повече подробности как се работи с нея ... точното й име е Ulead video studio 9 SE DVD да не би да са различни
игуанке спадели и ти

# 24
  • Мнения: 2 199
Отново благодарско    bouquet, но ме беше страх да изстрия старата версия, и след това да не мога да инсталирам новата. Най-накрая ще пробвам така, пък каквото стане.

Няма страшно действай смело
Да се греши е човешко, но за да прецакаш наистина нещата си е необходим компютър  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 199
Още едно клипче едно от първите ми опити за мама

# 26
  • Мнения: 377
И аз да се запиша в темата.Също правя клипчета с Windows Movie Maker ,но не от филми, а от записи свалени от домашната видеокамера. Да ви попитам ползвате ли тази програма за сваляне на видео и какво е качеството на записа?Защото моето видео става доста размазано. Имам и Ulead video studio и Адоб премиер, но с тях пък файловете стават много големи и не знам как да ги компресирам. Ако някой може да ми помогне с разяснение по въпроса?  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 050
Ох, простете че така не съм отговорила на писаното от вас Embarassed но покрай тази сесия все забравям нещо Peace
Не мога да споделя за сега клипчетата тъй като са по-лични и не ми се иска да ги качвам Peace но ги правих с Ulead video studio. Качеството на снимките малко стана гадно, но е много ефектно с музика и всичко което си измислиш-направих само две и то набързо защото нямам никакво време а така ми се иска да имам Rolling Eyes


Още едно клипче едно от първите ми опити за мама
това е много яко!
п.с. за програмата начина на ползване-мии аз се оправих като четох на англ. и от тук от там пробвах някои нещо иначе и аз не съм на 100 процента на ясно Peace

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Е, браво на вас, момичета! Какви клипчета правите! А аз си мислех, че клипчета стават само с видеокамера... newsm78

И, моля, нека някой даде линк към готиното парче на Роксет към клипчето за Титаник! Praynig

# 29
  • Мнения: 3 042
И, моля, нека някой даде линк към готиното парче на Роксет към клипчето за Титаник! Praynig

Ако напишеш и името на песента на английски ще я потърся. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт