Тайната на дългата и гъста коса-9

  • 48 883
  • 487
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 437
Ей.. най-сетне стигнах до последната, актуална тема... Предишните две дори не са заключени....  newsm78
напоследък занемарих и маски и всичко... все още се каня да започна отново.. основния проблем е, че изчерпах Тривитаминола и просто някой трябва да отдели време и да купи нови шишенце...
zizi top много ти се радвам... чета те навред из "разкрасителните" теми и направо ти се възхищавам как намираш време и постоянство... браво!
Срам, не срам... толу-що разбрах, че има такова "животно" кристали за коса...
Ще трябва да се стягам..

# 481
  • Мнения: X
Shusha, благодарско!  Hug Embarassed Толкова много ли съм писала  Embarassed

Хващай се за работа - и мен най-  ме мързи да си купувам тривитаминол, че и на всичкото отгоре, чичкото във ветеринарната аптека ВСЕКИ ПЪТ ме поглежда странно като му кажа какво искам Whistling Ама не ми пука Crazy
    Кристалите са коса са направо чудни, особено за хора като мен, които не могат да използват балсами без отмиване, защото утежняват и слягат косата.

# 482
  • Мнения: 985
Момичета, не е ли време за нова тема? Кой ще се заеме, моля? Flutter

# 483
  • Мнения: X
И който се заеме, моля да допише в първият постинг призив към дамите преди да зададат въпрос за съставките или начина на приложение да прочетат поне няколко страници от произволна тема от поредицата, тъй като е коментирано всичко по няколко пъти Peace

# 484
  • Мнения: X
Заех се Wink

Тайната на дългата и гъста коса-10
Заповядайте  bouquet

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 11:54 от Анонимен

# 485
  • варна
  • Мнения: 564
Искам да питам нещо-спрях маската за 1 мес защото много ми капеше косата .Но засега косопада не спира.Някакъв съвет да ми дадете.Пак ли да почвам маската пък каквото ще да става.


# 486
  • Мнения: X
Изчакай още малко, смени шампоана - слагай ампули п-в косопад. На мен сега започна да ми пада косата, но по мъничко - 20-30 косъма на ден максимум - при мен е сезонен косопад и не се плаша - пролет и есен винаги е така. Peace
И заповядай в новата тема, линкът е по - горе!

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 15:57 от Анонимен

# 487
  • На небето
  • Мнения: 5 530
искам да ви питам колко пъти седмично си слагате кристали..мойта коса е доста сухи4ка и си я мия някъде 1 седмично и слагам само тогава..дали не трябва по-често... Tired
 може ли на неизкъпана  Laughing  коса да се слагат..примерно всеки ден или няма нужда всеки ден..

Винаги след като си измия косата.

Общи условия

Активация на акаунт