VIP Brother 2 - 2

  • 47 023
  • 1 299
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 9 855
На Деси всичко (гримовете) явно и е Шанел, а на Азис -  Диор... Mr. Green

# 796
  • Мнения: 1 273
... довечера ще има ли номинации newsm78

Май не, нали ще е развръзката по въпроса на Здравко и Христина newsm78

# 797
  • Мнения: 7 430
... довечера ще има ли номинации newsm78

Май не, нали ще е развръзката по въпроса на Здравко и Христина newsm78

Мерси  Wink а въобще ще има ли номинации в този ВБ Thinking

# 798
  • Пловдив
  • Мнения: 4 054
На Азис коректора е на Лореал(предполагам професионална серия), сам го каза, дори посъветва някого от къде си го купува. Ако не се лъжа спомена ул. "Денкоглу"(извинете ме ако не съм го изписала правилно), някаква кафява врата, втори етаж.

# 799
  • Мнения: 3 001
2 пъти в седмицата ще има номинации,но днес не знам.Днес май няма да има.

# 800
  • Мнения: 3 001
Ето...тоя тапанар Веско пак не пропусна да каже колко пъти е ходил до тоалетната и как е пърдял  #Cussing out Много ми е гаден тоя.Да го махат! #2gunfire

# 801
  • Мнения: 7 639
Здравко бая се охранил от семейния живот Wink

# 802
  • Мнения: 7 430
2 пъти в седмицата ще има номинации,но днес не знам.Днес май няма да има.

Аха, мерсаж  bouquet
Аз номинирам първо него да изгонят Peace .... да ходи да си върти бизнеса Mr. Green

# 803
  • Мнения: 3 001
А на Здравко каква операция са му правили? Сега прави упражнения и другите му казаха,че не било много хубаво да се натоварва толкова скоро,защото все пак операцията му била вътрешна.

# 804
  • Мнения: 522
Някой може ли да ми каже каква е "стандартната тарифа на интернет услугата"? Понеже аз не съм на БТК ADSL,но от сайта ми тръгва да гледам на живо Thinking,та да съм подготвена какво може да ми струва удоволствието Simple Smile.

# 805
  • Мнения: 521
Извинете, ама защо тая Петя не я чух да пее? На фона на Деси ще изглежда сигурно мноооого жалка  hahaha

# 806
  • Варна
  • Мнения: 924
Десито гримира Васката и той : "Да не ме направиш като травестит"

# 807
  • София
  • Мнения: 4 423
Гледайте марката козметика и после да кажете, че не мога в момента да гледам Praynig

# 808
  • София
  • Мнения: 5 286
ама защо нещо немога да гледам,кво стана....колко време вече неще да тръгва

# 809
  • София
  • Мнения: 2 001
Директно от Къщата
Петък, 2007-03-30 16:35:00
 От 2 aприл /понеделник/ всеки ден между 11:00 и 12:00 часа гледайте директно включване от Къщата на VIP Brother 2 по Нова телевизия.

Това е от сайта!!! Жалко, че не съм вкъщи- дали ще важи за събота и неделя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт