За пилешката кожа

  • 6 011
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
 Sick Sick Sick

Ау, особено варена  Sick Майка ми я яда и такава, една настръхнала, наеженка  Close гадост.
Адски е мазна и вредна освен това, от здравословна гледна точка.
Но понякога, ако е с много подправки отгоре и много, ама много препечена, да е тъничка като цигарена хартийка, тогава може и да хапна някое парченце.
Иначе съм предпоследна опция.

# 16
  • Мнения: 1 021
Sick Sick Sick

 такава, една настръхнала, наеженка  Close гадост.
Joy
много живописно

# 17
  • Враца
  • Мнения: 871
А на скара ,ако знаете....колко биричка изпива  ooooh! Пробвах и да я панирам..също е добре за мезенце...

# 18
  • Мнения: 4 406
умирам си за кожата и трътката, но само ако са хрупкави и да не са от домашна жилава кокошка!

# 19
  • Мнения: 4 916
Отскоро ям от печено пиле  Peace преди това можех да припадна само като я погледна.

# 20
  • Мнения: 6 461
Само ако е на печено пиле Peace
По някога си купуваме пилешки кожички и си ги печем на скарата. Peace

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз съм фен на кожичките  Blush пилешка, свинска, мазничко ( еееех холестерол)  Blush, нооо само ако е печена, варена кожа никава не ям Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 3 537
Обичам я много особено ако е на печено /пържено/пиле Grinning

# 23
  • Мнения: 6 461
Пържени кожички-направо са страхотни... Heart Eyes

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 576
В едно заведение, няма да го рекламирам, предлагат предястие пържени пилешки кожички. Изключително вкусно нещо!

# 25
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
От пилето най-обичам кожата Crazy, ама да е препечена  Crazy
И аз обожавам препечена кожичка  Grinning.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Добре, като сте толкова хитри, че в средата на работния ден безобразно ме приплюнчихте по идеята за препечени пилешки кожички - поне пуснете някоя рецепта, да му се не знае! Момиченце съм, може да ми стане нещо! Crossing Arms

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Много рядко я ям само на пилето на грил, тези готово опечените дето се продават. Иначе ми е ужасна, но пък мъжът ми си я хапва във всякакъв вид.

# 28
  • Мнения: 258
Не я ям в никакъв вид, но мъж ми и е голям фен.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 434
Само печена.

Общи условия

Активация на акаунт