Имате ли изкуствени цветя в къщи?

  • 16 642
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Нямам, защото не харесвам.
Peace
А саксии имам даже много.

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, нямам. За мен това е ОЩЕ ЕДНА ПРАХОСЪБИРАЧКА. А наистина има много красиви.

 Peace

# 17
  • Мнения: 3 640
Нямаме. Не ги харесваме изобщо. По-добре да нямаме никакви цветя вкъщи, отколкото да си подредим изкуствени.

# 18
  • Мнения: 14 490
нямам ама мисля да си купя. има много хубави дето са като истински - бели лалета съм си харесала аз. 5 лева е едното цвете - скъпички са

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нямам. Имам композиции от сухи цветя, които са много красиви. Но изкуствени не влизат в дома ми.

# 20
  • Мнения: 258
Едно време имах огромен  букет изкуствени цветя. беше много  красив, но събираше много прах. Сега имам много естествени цветя в саксии, но само зелени  не цъвтящи. 

# 21
  • Мнения: 479
Имам една малка вазичка с десетина много красиви изкуствени розички. Подарък са ми и не смятам скоро да ги изхвърлям. Събират прах, но отвреме-навреме ги "продухвам" на балкона. Иначе и аз не съм ЗА изкуствени или изсушени. Изсушените просто не ме привличат, но ако някой ми подари - оставям ги за известно време. От изкуствените също вече има тооолкова красиви, че бих им позволила да постоят, поне за малко вкъщи  Wink

# 22
  • Мнения: 1 101
Нямам изкуствени цветя, защото не ги харесвам  Confused

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Нямам. Имам композиции от сухи цветя, които са много красиви. Но изкуствени не влизат в дома ми.

Същото е и при мен плюс един магарешки бодил с особено сантиментална стойност за мен. Grinning

# 24
  • Мнения: 13 191
Нямам и не харесвам, но ако на тебе ти харесват може би е добре да ги сложиш в банята-там и без друго нищо не вирее.

# 25
  • Мнения: 2 266
Нямам и не ми харесват.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Нямам и не ми харесват.

И на мен.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
И вкъщи нямаме. Наскоро търсих, но не намерих такива, които да ми харесат.

# 28
  • Мнения: 5 475
Нямам и не ми харесват.

и на мен!
Предпочитам естествените!  Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
изкуствени нямам, но имам една ваза със сухи. Запазвала съм си ги от букети, които са ми подарявали.     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт