Първоаприлска - практически шеги

  • 8 065
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 773
Обелени скилидки чесън в джоба на сакото Twisted Evil
Разшити незабележимо копчета на риза Laughing

# 91
  • Мнения: 747
Отпечатък от начервени устни на панталоните. После инсцениране на гняв.

# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Обелени скилидки чесън в джоба на сакото Twisted Evil
Това какво е, противовампирна магия от типа на топките косми? Mr. Green
Moже би - обелени счукани скилиди чесън, но пък как тъй няма да се усети на какво мирише, преди да излезне...

# 93
  • Мнения: 4 773
Топката косми е универсална, а не само първоаприлска.
Виж за чесъна се замислих...Най-добре ще е скилидките да се пъхнат цели под стелката на обувките и непосредствено преди обуването им, а той като повърви ще ги размачка доволно.
Ще трябва или да си махне чорапите или да преживее позора на разнасящ чеснов аромат Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 1 418
Моят пък има такова чуство за
хумор,че сигурно ще ме убие,
ако направя нещо такова.
Баси сухара!Ако пък го
лакирам,както е с дълга коса,
направоооо...ще му излезе
късмета!

# 95
  • Мнения: 4 773
Сложи му трохи от сухари в чорапите Twisted Evil Галетка Whistling

# 96
  • Мнения: 5 370
Моят пък има такова чуство за
хумор,че сигурно ще ме убие,
ако направя нещо такова.
Баси сухара!Ако пък го
лакирам,както е с дълга коса,
направоооо...ще му излезе
късмета!
Мдааааа-и аз като тебе само си преглъщам като риба на сухо, че....не ми се яде тупаник от почти двуметрово чудо огромно. Twisted Evil Shocked

# 97
  • Мнения: 3 447
Сложи му трохи от сухари в чорапите Twisted Evil Галетка Whistling
Или в гащите  Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 4 773
Dona, това би било садизъм. Бива ли човека да се върне от работа и от д-то му да излизат трохи Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 1 533
Сложи му трохи от сухари в чорапите Twisted Evil Галетка Whistling
Или в гащите  Twisted Evil

Вкъщи често си намираме трохи в гащите. Яна обича да сяда върху несгънатото пране и да рупа бисквити.

# 100
  • София
  • Мнения: 15 496
Тъй като не обичам изненадите ми да се провалят пробвах номера със степчето. Ами... за съжаление се отми още в първите 3-4 секунди. Значи не ми върши работа. Идеята ми е с какво да втвърдя консистенцията, така че да се получи нещо твърдичко, бавно отмиващо се? Да го примеся с брашно и сол още от утре, дали ще стане? newsm78

Преди години се пошегувах, че съм бременна и след 20 дена се оказа, че съм.  Grinning Така, че внимавайте с какво се шегувате.

Този номер може би по-успешно ще се получи с парченце от тези синьо-зелени блокчета за тоалетна,където се пускат в казанчето Simple Smile Ефекта би бил по траен!

Това е супер идея, а и боядисва временно.Аз имам и бих го направила, но от снощи пък нямаме топла вода. newsm78

# 101
  • Мнения: 1 418
Нещо по-завоалираничко ще му
приготвя.Е не може без хич!

# 102
  • Мнения: 2 751
Преди 1-2 години се обадих на мъжа ми и ужасено му съобщих, че на бензиностанцията са ми напълнили резервоара с нафта, вместо с бензин. Изобщо не зацепи за датата, започна да ме разпитва колко бензин съм имала, преди да заредят, до горе ли са го напълнили с нафта  и беше бесен. Честитих му 1 април когато каза да стоя и да го чакам там.
Това ми хареса  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 822
Момичета, много хубави идеи имате  Wink
Аз да споделя какво бях измъдрила и скроила на един приятел, с който бяхме съквартиранти, студентствайки из Пловдив в близкото минало. Не беше по повод 1-ви април, но пък се получи смешно.
В раницата му си бях прибрала кутийка на О.b. с тампончета, която предварително бях привела в подходящ полу-разпаднат вид. Натиках я в джоба, в който знам, че си държи химикалките. Нашият, като отишъл на лекции, посегнал да си извади средство за писане и тампони се разпръснали по пода пред очите на всичките му колеги. Спечелил си опулени погледи и бъзици в продължение на седмица.  Crazy

# 104
  • Бг
  • Мнения: 846
Аз бих ви предложила вместо степче да вземете на децата водните боички. Ефекта ще е поразителен и дълготраен си мисля аз  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт