Диета "Японско чудо"-5част

  • 17 480
  • 402
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 301
Имам съвсем мънички гряхчета, но общия резултат от Японско чудо 1 и ден 6 на Японско чудо 2 са вече минус 7 килограма.
Поздрави и успехи от мен на всички вас!  Hug

страхотен резултат!  bouquet в моментите, в които съм на ръба да се откажа си припомням за резултатите постигнати от момичетата направили вече диетата.

адски надъхващо ми действа и резултата на Lennie - цели 10,5 кг! Shocked

# 76
  • Мнения: 228
Браво Liliana_R, smile3501,

Аз се осиферих малко, след като хапнах яйцата и сокчето......малее и довечера пак яйца,мисля да изям само 1, че вече ще почне да ми се повдига

# 77
  • Мнения: 33
Да ви се оплача, вчера ми беше седми ден и за вечерята по желание реших да хапна шишчета с зелена салата и една чаша биричка - резултатът тази сутрин +1  smile3511. Започвам я пак от понеделник. Днес ми е много криво и по този повод току що изядох едно парче кекс newsm61.

# 78
аз започнах от днес и дано да има някакъв резултат,защото ако няма smile3511 а ако има и после ги кача двойно smile3515 smile3514 newsm45

# 79
  • Мнения: 488
Момичета, приемате ли "блудни овце" като мен, да се завръщат в редиците на "японките"??? Sick
Откакто свалих с японската, нито качвам нови, нито свалям килца. "Въртя" си се между 58 и 59 кг и така, вече близо два месеца... Thinking
Нямах време дори да поглеждам във форума тук, похапвах си редовно и не успях да прехвърля 59  Rolling Eyes Така че - не е вярно това, което прочетох по-горе (че килата се били връщали двойно). Поне не и при мен.  #Crazy newsm78
И така, ако ме искате, от понеделник съм на линия, дано успея по-редовно да се отчитам. И смятам да издържа поне едната седмица. Останаха пет кг да ме мъчат  #2gunfire , ще ми се да им надвия и на тях и - приключвам с отслабването Outta Joint Tired.
Диетата наистина е вълшебна, лично изпитана. ДЕЙСТВА!!!

# 80
  • Мнения: 3 647
Момичета, приемате ли "блудни овце" като мен, да се завръщат в редиците на "японките"??? Sick
Откакто свалих с японската, нито качвам нови, нито свалям килца. "Въртя" си се между 58 и 59 кг и така, вече близо два месеца... Thinking
Нямах време дори да поглеждам във форума тук, похапвах си редовно и не успях да прехвърля 59  Rolling Eyes Така че - не е вярно това, което прочетох по-горе (че килата се били връщали двойно). Поне не и при мен.  #Crazy newsm78
И така, ако ме искате, от понеделник съм на линия, дано успея по-редовно да се отчитам. И смятам да издържа поне едната седмица. Останаха пет кг да ме мъчат  #2gunfire , ще ми се да им надвия и на тях и - приключвам с отслабването Outta Joint Tired.
Диетата наистина е вълшебна, лично изпитана. ДЕЙСТВА!!!
хайде от понеделник на хорото
 smile3508 newsm51 newsm48
 че аз тази седмица нещо не можах да вляза в ритъм - и съм и 2 кила нагоре пак  Cry
 ама сигурно е от МЦ и от новите хапчета
  bouquet

# 81
  • Мнения: 916
           Two Hearts   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ!!!  Two Hearts


                newsm51                            newsm51                         newsm51

Icecream,чак сега видях ,че и ти си на "японско чудо 2"(голяма блейка съм,значи Crazy)...много се радвам Mr. Green    bouquet...вече заформихме мини отбор Hug.
Днес ми е 7-ми ден и съм точно -4,5  Mr. Green(страшно мн съм доволна Heart Eyes),дори мисля да я повторя след 10-ия ден(него може да го пропусна....само на чай Sick...едва ли ще издържа).

Успех и пиши как върви при теб!

# 82
  • Мнения: 916
Наистина можем да направим нова тема,защото са различни диети...

# 83
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ОТ ДНЕС и аз съм на Японско 4удо 2.Не мога да 4акам да мине Великден........не се побирам ве4е в ниЩо.....
Само 1 въпрос...и тя ли се повтаря 2 седмици?

# 84
  • Мнения: 916
dorinda, Hug
Добре дошла при другите японки!
Диетата е 10 дни и не е задължително да се повтаря...при мен има  резултат и затова смятам да я направя пак без почивка Mr. Green

# 85
  • Мнения: 488
От утре съм в отбора.  Hug Дано издържа,  Praynig скоро не съм се подлагала на ограничения в храненето... Close

# 86
ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз се издъних на втория ден!Но смятам от утре-пак!Това което не сбърках обаче през тази седмица беше пиенето на минимум 2 литра вода и започнах даходя на фитнес.Ефект има,но не зная как ще остискам по великден!От както родих свалих пове4е от 20 кг.,но тези послените 7-8...........,абе мъчат си ме от доста време!Стискайте ми палци!
 Успех и на вас-до утре! Heart Eyes

# 87
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Aз я по4нах,но май трябва да се консултирам:
пия нескафе с обезмаслено мляко сутрин/студено/ заради ниско кръвно...мога ли да продължавам?
натуралните сокове от кутия/портокал/ стават ли за пиене?
мога ли да сменя 1 ден с друг?
Да кажа 4е съм на японско 4удо 2.

# 88
  • Мнения: 916
Добро утро,момичета! Heart Eyes

dorinda, според мен соковете не стават,защото имат захар и всякакви други консерванти...ще повлияят на отслабването определено...а за млекцето едва ли е проблем,щом е обезмаслено.
Аз също много се чудих за смяната на дните,но май някой беше казал ,че трябва да се спазва последователността и да не се заменят продуктите...но все пак смятам да направя лунната днес от 20,15 и пак да продължа thumbsup..едва ли ще е фатално!

maca-keraca   и   mi6ani       Hug          Hug

УСПЕШЕН СТАРТ И НА ДВЕТЕ!
(да докладвате)

СТИСКАМ ПАЛЦИ!  newsm51

# 89
  • Мнения: 1 169
Вече и аз се присъединявам към вас
Изпих си кафето и към 12:30 ще си хапна яйцата
дано успея да издържа, че ми писна вече

Общи условия

Активация на акаунт