Мами пухкави, щастливи, на Юлски бебета ритливи

  • 11 711
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 752
Stephy аз знам 2 магазина на Дибо в София : бул.Цар Симеон 217 тел-9207788 и на бул.Сливница 164 тел-0878 11 91 89 дано съм ти била полезна!  Flutter

# 226
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826

Stephy аз знам 2 магазина на Дибо в София : бул.Цар Симеон 217 тел-9207788 и на бул.Сливница 164 тел-0878 11 91 89 дано съм ти била полезна!  Flutter
http://www.dibobg.com/

# 227
  • София
  • Мнения: 1 179
Ей,здравейте и от мен!
ivalinai,много хубава новина.Браво,радвам се за теб и оттук нататък се наслаждавай на една лека и безпроблемна бременност   bouquet
Ние от днес стартирахме ремонта,но понеже е правен основен преди 3 години,сега ще е по-скоро козметичен.Та си спестявам главоболията с майсторите,а ще разчитаме на нас и на малко помощ от роднини.По-голям ми е проблема с мебелите,че стаята е малка и не знам как и къде да ги наместваме.Аз много си харесах едно креватче в синьо и бежово,пак комбинирано със скрин,но се оказва,че няма да се събере заради няколко см и ме хвана яд.Накрая май и аз ще се спра на това на Дибо,което коментирате  Rolling Eyes
Аз още нищо не съм купувала за бебчо,даже не съм влизала в нито един магазин.Но тази нощ го сънувах,че се е родило и няма с какво да го облека и къде да го сложа да спи и така се притесних.Май и аз съм се впечатлила,че при юнките се появи първото им бебе и мен като donsyy ме хвана шубе.
За лекциите-досега не съм ходила на нито една.Много ми е трудно ранното ставане  Embarassed,а  се иска поне два-три пъти да отида.
И да ви се оплача,че за две седмици не съм качила нито грам и се попритесних дали е нормално  Sad Иначе бебчо си ритка и е много активен,Там-Там и аз имам навика да си слагам дистанционното на корема,ама досега не го е събарял  Laughing
Айде,че стана много дълго,приятен ден!

# 228
  • BG
  • Мнения: 2 217
С тая бременост всичко ми е много различно,направо се учудвам от себе си!  Shocked Преди малко изядох половин лимон с кората,ей така като невидяла.Миналия месец пък в Хита,видях да продават манго и така ми се дояде,че си взех и едва издържах до нас,за да го изям.  Joy А то гадост,нещо средно между картоф,ряпа и още нещо...После в продължение н аседмици всеки мой сън завършваше с това как ям поничка и аз на сутринта,айде бегом за понички.А едно време се чудих на вуйна ми как ядеше манджа с шоколад.  Sick
Ianamama, страшно забавно ми стана като прочетох какво си написала за апетита си  Laughing - сега вече съм спокойна, че не съм само аз "пощалива" (сладокусна) както казва майка ми. Аз обаче заради тази си слабост наддадох много и сега изглеждам като 7-8 месец бременна.  Blush

# 229
  • София
  • Мнения: 5 752
Мами от кога при вас бебчетата почнаха да риткат по силно?  newsm78 При мен много рядко се случва и много лекичко и понеже вие сте по напред та си викам да ви попитам за да знам и аз кога да очаквам по така Simple Smile нямам търпение!  FlutterЗа креватчето аз си мисля,че ще имам място като гледам стаята не ми е малка но най големия проблем ще са ми дрешките на бебчо къде да държа защото не ми се вярва да мога да ги събера в креватчето а не ми се иска  да взимам още шкафчета поне за момента и не знам Simple Smile:

# 230
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте мами!
Още съм ядосана за цветята,като погледна дупките в градинката и полудявам,мъжа ме успокоява,дано скоро ми мине яда.Двамата щтипоци само ритат единия ниско долу другия по към сърцето.Мислех да ходя утре на лекцията в МОЛ-а,но ми намериха работа.В петък бях при личната тя е педиатър,каза ми че за бебетата ще има нови ваксини,може ли някой да ми разясни?Другото беше,че ако съм нямала кърма,ще почнем да ги храним с хипоалергично АМ,не съм съгласна с това,но ми беше неудобно да споря с нея още от сега,вие какво мислите?
Намерих и сайта на това мазило за стиите дето ми го подариха,има доста интересни неща,видях че имат и дистрибуция за uk.но за мое съжалени в България го няма.Говорих с една приятелка в Испания да провери- http://www.etbrowne.com/products/Default.aspx

# 231
  • Мнения: 72
Мами от кога при вас бебчетата почнаха да риткат по силно?  newsm78 При мен много рядко се случва и много лекичко и понеже вие сте по напред та си викам да ви попитам за да знам и аз кога да очаквам по така Simple Smile нямам търпение!  FlutterЗа креватчето аз си мисля,че ще имам място като гледам стаята не ми е малка но най големия проблем ще са ми дрешките на бебчо къде да държа защото не ми се вярва да мога да ги събера в креватчето а не ми се иска  да взимам още шкафчета поне за момента и не знам Simple Smile:

Мойто бебче започна да рита доста силно към 22 г.с., но имаше дни, в които почти не го усещах. Сега не е така  Laughing . А за дрешките и аз все още си нямам на идея какво да правя, че сега сме малко дядовата ръкавичка Simple Smile, но ще преподредя всички шкафове и гардероби, все ще има нещо за изхвърляне  newsm78 . Така ще сме в началото ...

# 232
  • Мнения: 766
За дрешките и други неща има място, но още не знам какви и колко дрешки да купувам  newsm78
А другото, което се сетих - каква козметика е нужна за бебчо и откъде се купува?  Embarassed
Сигурно е глупав въпроса  Embarassed

# 233
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз за дрешките специално няма да бързам ще взема най-необходимите за първите дни защото като знам и колко подаръчета ще има мисля да изчакам! Аз от една седмица изхвърлям и преподреждам дрехи и пак не виждам да съм освободила много място Simple Smile а като си прибирах дрешките които не ми стават направооо........  ми стана лошо ooooh! Mr. GreenЗначи бебо скоро ще започне да се закачка по честичко Simple Smile сега много ми липсва,снощи като си легнах почука 5,6 пъти и това беше за цял ден!Чакам с нетърпение да започне по честичко Simple Smile Козметика и аз не знам каква точно трябва да взема и смятам скоро да се допитам до раждали вече мами за това каква да използвам Simple Smile а иначе от къде да се вземе ми то вече навсякъде в магазините има,в аптеки,детски магазини и какви ли не вериги и т.н.

# 234
  • Мнения: 140
Относно дрешките и аз незнам къде ще ги държа. И още нещо една приятелка ми каза, че нищо че бебчето е лятно, трябва да си го обличам, защото те нямали чувствителност към топлина и студ и много лесно можело да настине. Така ли е? Sad

# 235
  • Мнения: 72
Там-там, списъците за преди родилното и след родилното много ще ти помогнат. Жалко, че в момента не са в мен, за да ти кажа аз за себе си кои неща съм си поставила на първо място за копуване.

# 236
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мами от кога при вас бебчетата почнаха да риткат по силно?  newsm78 При мен много рядко се случва и много лекичко и понеже вие сте по напред та си викам да ви попитам за да знам и аз кога да очаквам по така Simple Smile нямам търпение!  FlutterЗа креватчето аз си мисля,че ще имам място като гледам стаята не ми е малка но най големия проблем ще са ми дрешките на бебчо къде да държа защото не ми се вярва да мога да ги събера в креватчето а не ми се иска  да взимам още шкафчета поне за момента и не знам Simple Smile:

Мойто бебче започна да рита доста силно към 22 г.с., но имаше дни, в които почти не го усещах. Сега не е така  Laughing . А за дрешките и аз все още си нямам на идея какво да правя, че сега сме малко дядовата ръкавичка Simple Smile, но ще преподредя всички шкафове и гардероби, все ще има нещо за изхвърляне  newsm78 . Така ще сме в началото ...

Моят малък мъж започна да ритка към 21-та седмица. От тогава само бой по тумбака на мама ...  Joy
И ние имаме проблем с пространството и затова сега като се върна ще купуваме нови мебели и ще боядисваме стаята   Shocked  Само като си помисля колко ме боли кръста при такива натоварвания и чak не ми се започва  ooooh! Обаче за бебко всякакви жертви си заслужават!  Naughty

# 237
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет и от нас
Гоца и аз да кажа че много съжалявам за градинката, но ти си по-важна сега и остави невъзпитаното дете и неговата майка да си трошат главите с невъзпитанието си. Ти си направи в сандъчета, като не става навън Hug За ваксините обаче не знам нищо  newsm78
Ние с нашата градина успяхме, но аз бях като труп след това защото наистина се пресилих, но пък ми беше много мерак. Днес съм с невероятна мускулна треска и кошмарно болящ кръст, но пък си заслужаваше усилието  Mr. Green
И още нещо една приятелка ми каза, че нищо че бебчето е лятно, трябва да си го обличам, защото те нямали чувствителност към топлина и студ и много лесно можело да настине. Така ли е? Sad
Аз чух същото Ани, но обличането е за кратко и после почваш леко да махаш дрешки докато се аклиматизира. А иначе знам за дъгли ръкавчета и ританки, не нещо по-дебело  Thinking  Ние сме решили беби да си има собствен шкаф и там ще са му "тоалетите"  Mr. Green Той вече има 2 малки кашончета, та засега няма да взимам нищо, освен няколко нови неща да си има.   Simple Smile

# 238
  • BG
  • Мнения: 2 217
dimianki, Tomace - много ви благодаря за бързия отговор!  Hug

# 239
  • Мнения: 72
Моят малък мъж започна да ритка към 21-та седмица. От тогава само бой по тумбака на мама ...  Joy
И ние имаме проблем с пространството и затова сега като се върна ще купуваме нови мебели и ще боядисваме стаята   Shocked  Само като си помисля колко ме боли кръста при такива натоварвания и чak не ми се започва  ooooh! Обаче за бебко всякакви жертви си заслужават!  Naughty

Stephy, чак такива жертви не е желателно да правиш. То даже не е жертва заради бебето, а по-скоро за негова сметка. Гледай да не се натоварваш много.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт