Мами пухкави, щастливи, на Юлски бебета ритливи

  • 11 698
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • на пистата
  • Мнения: 5 861
да се отчета,сега се връщам от док и съм 72кг ooooh!док ми позволи още най-много 5кг пък да видим аз как ще се справя,за един месец моя мъж е наддал 500гр и вече сме 1056гр вървим с две седмици напред.боли ме ужасно гърба и едни киселини ми вървят уфф оплаках се.слезнал е вече с главичката надолу и всичко си е ок за сега.
Намейка бебока в такава седмица толкова ли много тежи Simple Smile  малееее е аз сега съм в 21 седмица и е триста и няколко грама та за 1 месец още ще стане  близо 1 кг Crazy Party
ами моя отначало си върви напред в 22 седмица тежеше 480гр,голямо бебе ще е ама как няма да е ми вика док като майка му е качила тази месец 5кг Joy

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 523
Рокси, мерси много за информацията!

dimianki, ама какво се учудваш - при положение че се раждат към 3 - 3,5 - 4 - а до сега са били перца - сега им се е паднало да трупат Simple Smile. по килце на месец Simple Smile

# 272
  • на пистата
  • Мнения: 5 861
сега ми хрумна дали стената с прозорците да не я направим с тапети, които представляват небе с облаци ...
ще говоря довечера с мъжо какво мисли по въпроса Grinning - пак ще почне - "ти с твоите идеи"
а как са цените в Мосю Бриколаж - просто информативно да знам с колко парички да отида ако решим да купуваме ...
а има ли и детски десени?
тук в пловдив в бриколажа има супер детски тапети и варират от 9 до 15лв

# 273
  • Мнения: 640
А аз какво да кажа, като нашия в 23 седмица казаха 701 гр. Верно, че тези стойности не са точни и варира +/-, ама ако не е минус, а е плюс... Аз на 5-ти съм на месечно измерване, та ще се види дали отново вървим нагоре Simple Smile

# 274
  • sf
  • Мнения: 10 201
 newsm78 що тъй нема никой?

# 275
  • Мнения: 640
Донси, може би щото е края на темата и трябва да си мислим ново заглавие и сега мъдруват  Joy

# 276
  • София
  • Мнения: 5 739
Рение няма да ходим мила,нещо не се разбрахме и реших и аз да не ходя! Лека нощ на всичкиЧ Hug Flutter

# 277
  • Мнения: 1 098
Рокси, нашите тапети са от тези на квадратите в Мосю Бриколаж, така че стаята и нашето бебче ще е в зелено, синьо и бяло.
Ние за дрешките купихме направо гардеробче, което никак не е малко. То е към комплект юношеска стая, така че по принцип си е предвидено за по- голямо дете. На мен това решение ми се стори по- практично. А и смятам там да му стоят чаршафчетата, одеялцата. То е трикрилно, така че място ще се намери за всичко. Wink

# 278
  • София
  • Мнения: 7 242
Я, днес съм първа Grinning Добро утро Laughing На обяд съм на консултация и чакам с нетърпение да чуя сърчицето на бебчо. Предложения за новата тема:

Коремчетата ни не спират да растат, в тях ЮЛЧЕТАТА ту подритват, ту пък сладко спят.
ЮЛЧЕТО си има всичко вече - да расте и дебелее, трябва малкото човече.
ЮЛСКИ бебчовци игриви, в коремчетата ни се скрили
ЮЛИ още е далече, но си има всичко вече ЮЛСКОТО човече
Ний сме ЮЛСКИ майчета засмени, с коремчета големи

# 279
  • София
  • Мнения: 1 244
Добро утро!

На мен ми харесват първите две предложения  Simple Smile

Това за дрешките не го знаех, та вече се засилих да пазарувам летни роклички. Жалко, но щом трябва да се опакова, ще се опакова  Mr. Green

Я кажете, предната плацента е нормална, нали? newsm78 Току ми хрумне нещо...

# 280
  • Мнения: 26
Добро утро мами и коремчета. Как сте днес?
Аз ходя повече от два месеца на зъболекар и оная вечер като ме светна един зъб, съвсем различен от този, който оправяме и вчера на зъболекар. И от двете  страни съм с лекарство. От едната с арсен. И след него като ме заболя. Повече от час не можах да си намеря място от болка. От години не ме беше болял зъб. Имам чувството, че в последния месец всички зъби ме болят.
Днес сме на консултации. Да се измерим и да видим дали и мойта докторка ще види пола на бебчо. Засега имам мнението само на един док, че е момиченце.
Хайде лек ден за сега от мен.

# 281
  • София
  • Мнения: 7 242
Я кажете, предната плацента е нормална, нали? newsm78 Току ми хрумне нещо...
Може да създаде проблем само, ако се налага секцио. Иначе си е като задната.

Мислите ли да купувате някои неща от Продовалника? Аз много се изкушавам за помпа за кърма и стерилизатор, а и има доста сладурски дрешки....

# 282
  • Мнения: 640
Лекси, страхотни предложения. Има за поне няколко теми напред Simple Smile

# 283
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз вече напазарувах едни бодита и роклички от Продавалника и трябва да кажа, че съм доволна. Организацията е добра  Simple Smile И аз мислех за помпа, но дебна да излезе такава, каквато искам  Mr. Green

# 284
  • София
  • Мнения: 7 242
Фил и аз днес си "поръчах" две дрешки от там. Миналата седмица за проба взех на каката едни дънки от които съм много доволна. Иначе и аз ще дебна за помпа Mr. Green - Авент Есис /май така беше/. Цената на нова е 80 и нещо, в Продавалника - на половина /често все още в гаранция/. А беба вече си има първата дрешка - идно много сладко боди с мечовци Пух от Ситито. Чакам само карт бланш от мъж ми да се развихря истински Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт