Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...

  • 12 479
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 619
Нищо не казвате за АБ?

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518

Ем, нямаше нужда чак от такива чаршафи. Нямаш ли си друга работа? Не, че си ме убедил  Laughing

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иве, не мога да ти кажа какво да правиш с АБ, предполагам и другите не могат. Някак си не върви ей тъй да се кажа - давай или не... Моят съвет е да се вслушаш в майчиния си инстинкт и да направиш това, което ти казва той. Никак не е сложно и всички го имаме, за съжаление не всички го разбираме и зачитаме. Каквото и да решиш ти пожелавам успех и се надявам Ави да се оправи възможно най-бързо.

Дани, мама...
Направо нямаш спирачка, душа златна. Здраво ти се кефя на професорския хъс и на спортната злоба!
Ама наистина си се изхабил в случая, щото "същественият" ти източник не казва нищо по-различно от това, което и аз твърдя. Никъде не казвам, че "възкресе" е грешно, въпросът беше как се изписва на църковно-славянски, защото колкото и да не ти се ще именно традицията е въвела използването на тази фраза на Великден. Ако ще отговаряме на църковно-славянски - "Во истину воскресе" то някак не върви да поздравяваме със съвременното "Христос възкресе".
Та така, пиле шарено... иначе те обичам, много (дано да съм го написала правилно)  Twisted Evil

# 258
  • Мнения: 6 243
Иве, само да подкрепя Джейд за АБ. Аз съм си решавала да не давам на моите деца, когато лекарката ни е съветвала да дам, но не мога да си позволя на теб да давам такива акъли. Тука трябва да прецениш сама. И пак ти казвам - довери се на инстинктите си.

Дидо, душко, понякога ми идваш в повече, ама от любов всичко се изтърпява.

# 259
  • Мнения: 619
Хм,просто исках да чуя мнения...Последният път не дадох и след 2 дена беше с бронхит   Sad

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За съжаление няма гаранция, че и да го беше дала нямаше да се стигне до там.
Най-сигурния начин да се справяш в такива ситуации и е да следиш детето и да реагираш, ако ти се строи, че тръгва към влошаване. Това разбира се освен с инстинкт се постига и с опит. Важното е да не се доверяваш сляпо на съвети и да правиш нещата така, както са най-добре според теб за твоето дете.

Мога също да ти кажа, че Тони до сега е прекарала над 20 бронхита, само 3 от които съм лекувала с АБ. Тези 3 бронхита отшумяха напълно точно за 2 седмици, колкото отнема и на един нелекуван бронхит да изчезне. Изводите оставям на теб...

# 261
  • Мнения: 280
Иве,дори лекар не може да се наеме по телефона,или по интернет да даде мнение.Какво остава за нас,майките.Никой не може да поеме такава отговорност,освен теб.Пожелавам ти бързо оздравяване на малката чаровница.
 И да ви кажа за чудото нечувано,случило се днес в дома ни.Още към 19 часа Ванюшата реши да смуче биберон и заспа с него.Малко по-късно го изкъпахме,гушнах го и му предложих да суче,но той се разплака.Сложих го буден в леглото ,дадох му пак биберон и след 15 минути заспа.Сам.Без да го нося.Стискайте палци,май има светлина в тунела и за нас.
А за ресторанта,ще кажа утре предиобяд.Мама вече е на село и няма на кого да оставим бебко,но ще опитам да измоля добрата леля Диманка да се погрижи за него.Надявам се да не е късно за резервацията.

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Надявам се да не е късно за резервацията.
Късно е... да я откажете Wink
Здраво ви стискам палци за това мъничката светлинка в тунела да става все по-ярка  Grinning

# 263

@ Дани:
Защоооо няма радооост, за теееб и за меееен...

# 264
  • Мнения: 619
Ами ясно ми е,че решението е мое,по-скоро исках да споделите опит,но го разбрах едва когато прочетох отговорите ви   bouquet
Ще я натъпча с микроводораслите и ще е ок  Hug

# 265
  • Мнения: 6 243
Ави е здраво детенце, досега не е карала тежки болести, организмът й няма да се остави лесно на вирусите. Стискам палци скоро мъничката да е добре, за д аси отдъхнеш.

Злати - това, което описваш, ми звучи като фантастика. Сигурна ли си, че днес не са ти сменили детето?

За кръчмата - както ви казах - утре съм по далечни земи, така че и този път ще сте без мен. Една препоръка за китайски ресторант - идете на "Язия" - другите не струват.

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стига бе, аз пък от тези "Язия" нищо не харесвам... По-точно не им харесвам ориза и пилешкото в сладко-кисел сос, само това съм опитвала от тях, но определено не бяха по вкуса ми.

# 267
  • Мнения: 6 243
Ми сигурно проблемът е в твоя вкус тогава.

Аз за моята преценка и оценка не отстъпвам, като един същи Експрес. Виж, ако Експри не е на моето мнение, ще има женски виртуален бой в темата.

Китайско съм яла в няколко държави (само в Китай не съм) - като почнем с Щатите, Англия, Италия Холандия... и то бая неща, не само пиле със сладко-кисел сос, та мога да сравнявам доброто китайско ядене с тия сурогати дето тука ги пробутват за "китайско". Освен това имам впечатленията на един китаист, дето е живял в Китай бая време и тя също е съгласна с мене, че в Стара Загора другаде не си струва да се ходи.

Обаче ако ви харесва някъде другаде - то не е моя работа. Аз няма да го ям, все пак. Утре съм на агне (което също няма да ям) и на жива музика. Laughing

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всъщност аз имам доста претенциозен вкус към храната, но претенциите ми са на база само усещането върху вкусовите ми рецептори, нищо повече. Доста неща не обичам и не ям, но пък тези които ми харесват ми харесват защото просто са ми вкусни... без да зная къде по света ги готвят по подобен начин. Друг е въпроса, че много често са ми вкусни "боклуците"  Rolling Eyes

А като си говорим за китайски ресторанти за мен най-добрите спагети с пилешко правят в "Зеления дракон" (под жабките)

# 269
  • Мнения: 6 243
Хм, там повеке не стъпям.
Идиотът - виетнамец, който дълго време беше готвач там, не може да разбере две прости неща: че искам манджите без зеле и че искам манджите без зеле. Оризът със зеленчуци беше на практика зеле с ориз.

Лошо обслужване.
Лоша храна.

Повече от 5 години не съм ходила там и няма и да отида. Дано от тогава са се научили да готвят и да посрещат клиенти.

Вие къде всъщност ще ходите?

Общи условия

Активация на акаунт