Дънковата колекция на Виргиния Здравкова !

  • 12 308
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Аз ще се радвам все повече хора да могат да си купуват, каквото им е на сърце!!
За дънките - нищо не разбрах от снимките, сигурно са хубави  Rolling Eyes Скоро четох интервю с ВЗ, много хубаво чувство остави у мен, много мотивиращо  Heart Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 1 320
Със здраве да си ги носиш!  Peace
Аз лично не бих дала толкова пари за дънки на ВЗ, не че не съм и давала, но по-добре да си взема плат на Кавали или дори и най-обикновен от Турция и да ми ушият някой модел, който ама наистина ще е уникален.

# 62
  • Мнения: 1 616
Абе никой ли няма да ми каже колко струват чепиците на Виргиния Здравкова? Sad

# 63
  • Мнения: X
Ееееееееееххххххххххх........... smile3502

# 64
  • София
  • Мнения: 2 381
Абе никой ли няма да ми каже колко струват чепиците на Виргиния Здравкова? Sad
Не знам, но и на мен те ми хванаха окото.  Wink

# 65
  • Мнения: 2 229
Ммм тези са супер Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 207
Ей,момичета за какви цени говорите Laughing,Хайде малко да ви светна-Преди около 5-6 г.фабриката за багрене на дънкови платове беше във Франция и до този момент хубави  дънки рядко са се срещали в Турция.Но според европейските изисквания ,тази фабрика е била доста вредна за околната среда и къде да я преместят местят я в Турция.От този момент насам започва свръх производство на качествени-като цветове ,ефекти ,платове и модели дънки.В Турция няма нищо повече от платове и съответно дънки и други парцали.Като гледам абсолютно по никакъв начин едни дънки не струват 200-300...лева.Изчистени модели под път и над път и то с перфектни кройки,ефекти,цветове...Съжалявам ,че не мога да ви покажа от последното ни ходене едни дънки-продадоха се на момента-е,толкова сполучлив и  перфектен модел не бях срещала от доста време.За цена да казвам ли-продавахме ги на 75 лева.За китайските боклуци не коментирам.Друго ,което ще кажа-моят мъж решил ,че все пак ще си купува оригинални дънки-та купува си едни Лий за към 200 лева мисля,май от Австрия-е,по голям боклук не бях виждала.На етикета пише ,че са шити в Полша.Толкова лигав плат и гаден....Аз ги сравнявам с Турските му модели-ами нищо общо,Турските не са  мръднали PeaceТа като заключение-не си заслужава да се дават толкова пари ,за някаква дизайнерка,която не се знае от къде е взела плата-е какво толкова им струва на тези дънки?Машините на ,които са шити съм сигурна ,че нямат нищо общо с тези на Турските фабрики.Изобщо заслужавам си да ме навикате,но всеки има право на мнение.... Mr. Green

Aз пък съм много доволна от ЛИЙ.Кройката им е супер.Харесвам също и тези на wrangler.
А за тези на В.З. ако ми харесат мноооого и ми стоят добре бих дала до 300лв.,но повече не.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 995
Открих част от въпросната колекция с цени, а и други... На мен специално не ми допадат, трудно ми е да си представя къде бих се появила цялата отрупана с перушини ...


Прозрачен топ с кристални висулки, 350 лв.
Дънки с инкрустирани кристали Swarowski от колекцията Virginia Jeans, 400 лв.



Дънки с инкрустирани кристали Swarowski от колекцията Virginia Jeans, 400 лв.
Топ в златно с буфан ръкави, 250 лв.


Зелена ролкя с акцент върху ръкава от пера, от колекция Silk Touch, 4500 лв.
Обувки в зелено от колекция Silk Touch, 650 лв.


Ефирна рокля с акцент панделка отзад, 2800 лв.


Рокля в цвят циклама, 4800 лв.


Рокля в тюркоазено синьо от колекция Silk Touch, 3900 лв.
Обувки в тюркоазено синьо от колекция Silk Touch, 650 лв.



Копринена рокля в оранжево с обсипана с пера долна част от колекция Silk
Touch, 3800 лв.


Златна рокля с кристални акценти от колекция Silk Touch, 3400 лв.


Ботуши в цвят циклама, 650 лв.,
Златни ботуши с връзки от сатен, 600 лв.


Обувки от колекция Silk Touch, 650 лв.





# 68
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, хайде сега "отрупана в перушина".....
Тази колекция е висша мода, няма да ходиш в кварталната кръчма да нагъваш кебапчета с нея, я.Имат си място такива облекла, не са за всеки, то е ясно, но и не са за иронизиране.Аз харесвам нещата на Вергиния Здравкова.
Скоро ще намина оттам да се сдобия с нещо от дънковата й колекция - харесва ми идеята да нося  български дизайнерски облекла.

# 69
  • Мнения: 2 936
на снимките дънките не изглеждат добре  Rolling Eyes
може би в действителност да са по-добре!

  newsm10

# 70
  • Мнения: 372
На мен ми харесват синята и оранжевата рокли, но май само заради цвета и ефектния плат  newsm78
Перушината обаче изобщо не ми допада, а е и прекалено много (в такова количество ми напомня на щрауси) - точно с такива рокли бих отишла единствено на карнавал... Дънките, блузките и обувките също са твърде претрупани и лъскави за моя семпъл вкус  Blush

# 71
  • София
  • Мнения: 3 841
Аз пък много повече предпочитам дънките на Killah и Miss Sixty. Sexy Woman също имат нелоши и екстравагантни модели.

# 72
  • Мнения: 6 618
Като изключим дънките всичко останало ми харесва както се казва -висша мода.

# 73
  • Мнения: 811
Ами не ми харесват...нито дънките,нито роклите и обувките.Голям ки4  Sick.За цветовете нямам думи...Каква висша мода,бе хора  Shocked,не следите ли световните модни тенденции  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 6 618
Ами не ми харесват...нито дънките,нито роклите и обувките.Голям ки4  Sick.За цветовете нямам думи...Каква висша мода,бе хора  Shocked,не следите ли световните модни тенденции  Rolling Eyes
Чесно казано имам си друга работа .Мисля ,че колекцията на В.З. вече е оценена от експерти ,но явно и ти си много навътре в нещата .Та какви са световните тенденции за вечерните рокли?

Общи условия

Активация на акаунт