Аптамил с нова опаковка?

  • 1 753
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
при нас свършва доста по-бързо от 3-4 седмици Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 638
при нас свършва доста по-бързо от 3-4 седмици Rolling Eyes
newsm10,при нас сь6то,бебковците си пийват добре млекцето  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 294
Тук в МÜнхен пуснаха кутиите от блиzо месец,но са пак картонени и  както каzа една майка по нагоре,льжи4ката е приспособена да се zакрепва zа капака и 800г са на едно място в кутията,което zа мен е по удобно вместо да отваря6 пакети.6те пуснат и в БГ скоро предполагам.
Всичко това е много хубаво, но как така са 800 гр. на едно място?!...  newsm78 Нали трайността на АМ след отваряне на пакета от 400 гр. е 3-4 седмици...  Rolling Eyes

Да, и аз това се чудя!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Тук в МÜнхен пуснаха кутиите от блиzо месец,но са пак картонени и  както каzа една майка по нагоре,льжи4ката е приспособена да се zакрепва zа капака и 800г са на едно място в кутията,което zа мен е по удобно вместо да отваря6 пакети.6те пуснат и в БГ скоро предполагам.
Всичко това е много хубаво, но как така са 800 гр. на едно място?!...  newsm78 Нали трайността на АМ след отваряне на пакета от 400 гр. е 3-4 седмици...  Rolling Eyes
Спорез мен във въпросната брошурка/за съжаление я изхвърлих/ е снимана и опаковка от 400 гр.Ако някой има брошурка-да погледне и да сподели,моля!
То е ясно,че по-големите бебета,които имат повече немлечни хранения, не могат да изпият 800 гр. за 3-4 седмици.Смятам,че производителита са помислили за това все пак.

# 19
  • Мнения: 638
При нас 400г е само Aptamil Pre !!!

# 20
  • Мнения: 235
тук  Аптамил 1, 2 и 3 са в кутии по 800 гр. Не се бях замислила, че тези от 400г имат трайност 1 месец ooooh! newsm78
Грешка - току-що видях, че количеството е 900 гр и се препоръчва да се използва до 4 седмици Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 01:48 от PepilotaG

# 21
  • Мнения: 638
Ето как иzглеждат новите кутии Аптамил _

   

# 22
  • Мнения: 4 447
Ето как иzглеждат новите кутии Аптамил _

   



Еийй супер са! Айде,да идват вече!хехехе

# 23
  • Мнения: 638
Моми4ета,май са и с променено съдържание в състава....не съм 4ела подробно,трябва да залягам над немския аз,6те помоля татито ни и 6те докладвам  Grinning
По бързо се разтваря,по мазни4ко е май!

# 24
  • Мнения: 4 447
Моми4ета,май са и с променено съдържание в състава....не съм 4ела подробно,трябва да залягам над немския аз,6те помоля татито ни и 6те докладвам  Grinning
По бързо се разтваря,по мазни4ко е май!

Ами още по-добре! Flutter

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Хубаво би било, но като влезеш в сайта на тези храни и виждаш продукти в други опаковки. Явно има значение за коя страна се произвеждат и не всичко се предлага навсякъде.
Абе не го обясних добре, но все пак ще ме разберете.

# 26
  • Мнения: 4 447
Хубаво би било, но като влезеш в сайта на тези храни и виждаш продукти в други опаковки. Явно има значение за коя страна се произвеждат и не всичко се предлага навсякъде.
Абе не го обясних добре, но все пак ще ме разберете.

Мисля, че не е така,защото на наще кутии на гъртба има лепната инструкция,ако сепроизвеждаше да наща страна специално,както Фризолака щеше да е отпечатано директно върху кутията.

# 27
  • Мнения: 2 908
Аз най-после си купих кутия с брошура на новите кутии-много хубави изглеждат-кога ще ги внесат тук Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 9 990
Да, много-по-удобно и хигиенично.Аз сега изсипвам в една кутия един пакет и така...Докато е малко бебето/само на мляко, незахранено още/ млякото хвръква за седмица, така че-и голямата кутия е супер!Дано скоро внесат-бих купувала в такива кутии, дори и да е по-скъпо...

Общи условия

Активация на акаунт