От кога точно броите цикъла?

  • 17 885
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
Да бе, аз съм в грешка. Имах предвид по-малко дни на кървене... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 309
Незнам,какво разбирате под зацапване,но на мен преди да ми дойде не шурва...подсказва ми с леко зацапване и след час-два-три си теква,лека по-лека...Така че го бройкам от зацапването Peace
Всичко ми трае 7 дни...
М/у другото,лекарката ми каза,че в случай на вечерна изненада,цикъла се брои от следващия ден  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 120
И аз съм като Рожбо с  цикъла и броенето.

# 18
  • Мнения: 9 093
М/у другото,лекарката ми каза,че в случай на вечерна изненада,цикъла се брои от следващия ден
И аз така си го смятам...ама то няма кой знае какво огромно значение, така че да не издребняваме Laughing
Иначе, и на мен ми зацапва първо - и същия ден, може би час два след зацапването, започва да тече леко и после преминава към същинската част Crazy

# 19
  • Мнения: 1 243
Аз го броя от тоз ден когато почва истинското кървене Peace



# 20
  • Мнения: 7 716
Когато започне истинското кървене. В клиниката на Щерев ми бяха казали, че ако е след 14 часа, броенето се започва от следващия ден, но аз не спазвам това правило.

# 21
  • Мнения: 2 270
Аз също започвам от деня с истинско кървене, но на мен всеки път ми идва към 15.30 - 16.00 часа
- това означава ли, че трябва да броя от следващия ден? Оф мислех, че поне това правя като хората, а то кво се оказва . . .

# 22
  • София
  • Мнения: 2 521
 И аз този месец съм в същата чуденка.
Като ми дойде към 15.00 часа с леееко маркиране (зацапване да кажем) и до вечерта си беше така с малка превръзка, аз го бря от следващия ден!
Правилно  нали?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Когато започне истинското кървене. В клиниката на Щерев ми бяха казали, че ако е след 14 часа, броенето се започва от следващия ден, но аз не спазвам това правило.
Това никога не съм го знаела. Ако ми дойде след обяд, досега от този ден съм го броила.  Thinking

# 24
  • Мнения: 4 306
Когато започне истинското кървене. В клиниката на Щерев ми бяха казали, че ако е след 14 часа, броенето се започва от следващия ден, но аз не спазвам това правило.
И аз така броя. Преди не помня как е било, но от как съм във форумите, така ги смятам.

# 25
  • Мнения: 4 700
И аз този месец съм в същата чуденка.
Като ми дойде към 15.00 часа с леееко маркиране (зацапване да кажем) и до вечерта си беше така с малка превръзка, аз го бря от следващия ден!
Правилно  нали?

 Peace То4но така

# 26
  • Мнения: 2 422
Броенето трябва да е когато потече  червено а не розово или зацапване.

Общи условия

Активация на акаунт