Най некоректната фирма ВИП ТУРС Плевен

  • 728
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Ако организирате почивка с агенция не избирайте тази, оскъпяването тук е на 200 процента ю а това което обещават не го изпълняват. Изключително некоректни и не изпълниха това което ни обещаха,излъгаха

# 1
  • София
  • Мнения: 3 378
Здравей,
разбирам афекта ти, но за да е полезна темата и да има тежест това, което казваш, може ли да споделиш подробности? Какво точно се е случило?

# 2
  • Мнения: 2 154
Мненията за фирмата в Грабо и Фейсбук са предимно положителни.. Може да са сгафили нещо, но вероятно е изолиран случай.. Със сигурност не е 'най-некоректната' фирма.

Общи условия

Активация на акаунт