триумя се каква кола

  • 5 178
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Ситроен  Peace

След като караш известно време Ситроен, после спираш да признаваш останалите коли.
Вози мазно, кара се лесно. И изобщо не е вярно, че частите са скъпи.

Голф-ът не ме кефи. Псевдо-гъзарийка.

Астра-та е супер дървено изпълнение. Тези дни ме повозиха на чисто нова, дизел, всички екстри - твърда, не вози хубаво.

Фен съм на френските коли и на комфортната возия  Mr. Green



Много благодаря, че написахте моето мнение, уважаема, да не се хабя.  Laughing За мен ситроенското возене не може да се сравнява с друго. Карането - също.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм фен на Ситроен

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Моята класация е:

1. Голф - За съжаление Голфът е доста скъп, но в никакъв случай необосновано. От друга страна, Ауди А3 спортбек с 5 врати е на почти същата цена (нова започва от 20000 евро нагоре) и е в същия клас като Голфа, а дизайнът е страхотен!  Peace Пристрастна съм към тези две марки (Фолксваген и Ауди), обаче поддръжката им е  #Crazy. А ако може някой да ми подари Туарег за черните ми очи и дългата коса, ех, размечтах се...

2. Опел - аз лично карам Вектра, е просто е желязна тази кола, като се има предвид, че на ден минавам по 130 км с нея. Нисък разход на гориво, евтини резервни части, единствен недостатък - наистина гние, особено след десетата година, но ако купуваш нова, нямаш проблем.

3. Ситроен - нямам лично мнение, затова е на трето място.

Успех в избора!  Hug

# 18
  • Мнения: 289
Ами, най-верният отговор винаги е ЗАВИСИ  Wink

Карала съм френска кола, чупеше се наистина много често, в сервиза ме посрещаха с лафа, че им идвало да сложат табела, цитирам  Embarassed "Рено, пежо, ситроен и.. френска любов не правиме"  Mr. Green  Но определено са комфортни френските коли, и возят страхотно!
Немските коли са по-здрави, с евтини и разпространени навсякъде резервни части, но пък возят доста дървено, и нямат кой знае какви удобства.

Така че, ако ще караш повече в града, където пътищата са сравнително добри, и ще си с бебче - мисля че ситроен би бил най-добрият избор  Peace

# 19
  • Мнения: 3 453
Ситроен  Simple Smile
Защото съм фен на френските коли  Sunglasses

Подкрепям!Астра съм имала не е зле,но френското си е френско.За голфа незнам каква класика е,но за мен няма хубав голф.Всички до идин возят като каруци.Друсат и ужасно твърдо возят...просто са ми отвратителни,ако си особено с детенце вътре има опастност да му се разбият бъбреците.

Ние имамме рено лагуна втора година вече и не се е чупило нищо по него.Много сме доволни.Независимо от марката трябва и късмет малко.Автомобилът може да изглежда много добре,но още на първата седмица да му стане нещо-гаранция няма.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Колата с най-много екстри. И еърбеци. Ако може и да е нова  Peace
Марката е без значение.

# 21
  • Мнения: 3 622
Голф и не се триуми повече  Peace и да не забравиш после да почерпиш за новата кола. И аз карам голф и съм супер доволна от него въпреки че не е нов.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 098
 Grinning Е, ако включим и Ауди, спор няма да има никакъв.Но за жалост като се почнат и там добавките на полезни екстри, и се стига до ...  Sad
 Ние при избора на автомобил, много се четириумяхме , като почнахме от автомобили по-нисък клас, от една цена се стигна до сравнение с друг автомобил, по-скъпичък, и по стълбичката стигаш до автомобила, който наистина си заслужава , всички щастливи и доволни, но като драснеш чертата разбираш, че си дал повече отколкото си предвиждал първоначално, но пък си е заслужавало. Дано да успееш да избереш твоята си количка, но както е казала Шани, гледайте наистина да е с повече екстри. Успех.

# 23
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Взимай Ситроена Peace

# 24
  • Мнения: 42
В автобизнеса съм. Не се триуми. Двоуми се между Голфа и Астрата. Прецени дали ще можеш да поддържаш Голфа, понеже поддръжката му е по-скъпа. Ако можеш да си позволиш избери него. Ако ли не избери Астрата. Ситоенът ще ти бъде лошият избор. Сервизите са си пропищяли от френските коли.
Успех в избора.

# 25
  • Мнения: 998
Моята класация от изброените е Голф, Опел и в краен случай Ситроен.
Имах чисто ново Пежо, едвам се отървах и то на голяма загуба в цената, а го бях карала само 10 000 км. Докато Фолксвагенът винаги си държи цената, все пак и за това трябва да помислиш, защото няма да я караш цял живот. Гниенето на Опела далеч не е както беше преди, така, че споко ако няма да я караш повече от 10 години няма от какво да се притесняваш.
Относно возията на Ситроена и френските коли изобщо, можем доста да поспорим че са няма под обри от тях, или това може да го твърди сами някой, който не е карал Мерцедес. След купуването на първия Мерцрдес повече не бух купила друга марка, няма такъв комфорт и маневреност!!!

Имай впредвид, че Ситроена не случайно е най-евтиния!

# 26
  • Мнения: 2 722
Гласувах за Ситроен - вози меко, нежно, идеалната женско-детска кола.
Отживелица е приказката че не са за нашите раздрънкани пътища.
Всъщност, купи си "нова" кола - това е най-добрата малка  Laughing

# 27
  • Мнения: 127
На френските коли са удобни седалките--нищо друго.
На голфа возията е отврат--доста твърдо вози.
Остава астрата  newsm78 newsm78
Нагледах се на малкогабаритни коли в Атина преди няколко дни.Защо си мислиш че малката кола е типично женска.Ако си от голям град преди всичко гледай да е икономична--то и размера на колата  при вас са от значение,няма място за паркиране.

# 28
  • Мнения: 2 663
Гласувах за Ситроен - вози меко, нежно, идеалната женско-детска кола.
Отживелица е приказката че не са за нашите раздрънкани пътища.
Всъщност, купи си "нова" кола - това е най-добрата малка  Laughing
Както писах и в началото-имахме чисто нов ситроен Ц5, който още в гаранция даде проблеми струващи повече от половината кола , предимно с окачването.При возията- ами Ц4 не е със сферично окачване , ами с амортесьори.
Допитай се до някой работещ в Ситроен да ти каже.
Иначе да-новата кола си е нова

# 29
  • София
  • Мнения: 1 098
А, защо наистина не провериш в Мерцедес, базовата цена на А класата не е кой знае колко висока, но пък за сметка на това, аз съм се убедила, че Мерцедес са едни от най-добрите.

Общи условия

Активация на акаунт