триумя се каква кола

  • 5 207
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 60
Цитат

Със всички останали марки е мъъъъъъка   ooooh!!

BMW-то си е BMW, не можеш да го сравниш  с никаква друга кола, хем вози меко ,хем изглежда добре, а и не се чупи лесно. Най-добре си вземи една баварка и това е

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 01:04 от sladkotobeb4e

# 77
  • Мнения: 90
Ситроен С4, това е моята мечта. Карам Пежо 307, преди  карах Пежо 205. Няма по-хубаво от френската кола. Дизайна на С4 е супер, аз не бих се замислила.

# 78
Не съм фен на нито една от 3-те изброени. 

1. ГОЛФ - класика в жанра, твърдото возене=стабилна на пътя.
2. ОрЕЛ-а (като гледам става въпрос за НОВ от няколко години го нямат проблема с гниенето)
3. изобщо не искам да го коментирам

Идеята с БМВ-то никак не е лоша. На жена ми и отне 3 месеца и половина само докато я накарам да седне в него. Мнението сега и е положително като чета по-нагоре.

Не смятам че тук повечето писали жени биха дали обективно мнение, повечето са само юзърки и до там. По-скоро мъжете им би било интересно какво ще ти отговорят но почти не ги виждам.

За това съвет от мен. Зарежи това гласуване и се разходи по форумите на 3-те марки и прочети какво пишат за конкретните модели като "+" и "-" -и.

# 79
  • София
  • Мнения: 550
Вземи си едно BMW и ще видиш какво е удоволствие от шофирането  Peace

Със всички останали марки е мъъъъъъка  ooooh!

Ти имала ли си възможност да сравниш тази марка с други, че ми се стана интересно....
Ами имала съм явно щом съм писала  Laughing Просто ми стана смешно щото момичето питаше май за Голф, Астра и Ситроен пък всеки почна да предлага квот му дойде на ум  Crazy

По въпроса за сравнението няма да коментирам, ясно ми е.

Какво като е попитала точно за тези три коли? Не виждам причина да не можем да й предложим нещо по-добро.

turboto, хубаво мнение  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 903

За това съвет от мен. Зарежи това гласуване и се разходи по форумите на 3-те марки и прочети какво пишат за конкретните модели като "+" и "-" -и.

И мислиш, че ще получи обективно мнение.  newsm78   Абсолютно не съм съгласна.
Влизала съм в два от форумите на посочените три марки и във всеки един от тях всеки хвали неимоверно много своята марка  своята марка и критикува другата - конкретно: тези със  Ситроените критикуват тези с Голфа, а пък тези с Голф плюят по тези със Ситроени.  Така, че не вярвам да получи обективно мнение точно от там.

По-скоро трябва да се потърси мнение от по-обективни хора, а такива хора според мен не  трябва да са притежатели на нито една от тези марки , защото е логично, че всеки ще похвали това, което кара. И накрая пак ще се субективизира мнението.

# 81

За това съвет от мен. Зарежи това гласуване и се разходи по форумите на 3-те марки и прочети какво пишат за конкретните модели като "+" и "-" -и.

И мислиш, че ще получи обективно мнение.  newsm78   Абсолютно не съм съгласна.
Влизала съм в два от форумите на посочените три марки и във всеки един от тях всеки хвали неимоверно много своята марка  своята марка и критикува другата - конкретно: тези със  Ситроените критикуват тези с Голфа, а пък тези с Голф плюят по тези със Ситроени.  Така, че не вярвам да получи обективно мнение точно от там.

По-скоро трябва да се потърси мнение от по-обективни хора, а такива хора според мен не  трябва да са притежатели на нито една от тези марки , защото е логично, че всеки ще похвали това, което кара. И накрая пак ще се субективизира мнението.

Във всички клубни форуми има и технически подфоруми за конкретните модели. А там е от пиле - мляко... Примерите които Ти дадох на Л.С. са красноречиви. Сега друг е въпроса ако четеш пубертетските тунинг подфоруми дето си ги мерят постоянно. Току що прегледах и форума на WV, малко по-кофти е организиран но с малко търсене ще си намериш нужната информация

http://vwclub-bg.org/forum/viewforum.php?f=5&sid=f8546b66b89 … adb7bb9ccfaf919e4

ето ти на Ситроен http://citroen-bg.net/forum/viewforum.php?f=23&sid=a62984278 … 19cb7e9945e1221bd

всичко има цени, части, разход, съвети към бъдещи собственици и т. на т.

ето Ти и на Опел примерно
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?s=47a98468ae39d472b70 … &showforum=26

Аз не мога да се светна как ще получиш обективно мнение от човек който не е притежавал такава кола. Друга бира са служебните... там се кара до откат и после се изхвърля. Или ако е по-голяма фирмата си има хора които се занимават със сервизирането и. В старата фирма например оставям си колата ако забележа нещо и ми дават друга.  И к'во впечатление да имам от тази кола - пак СУБЕКТИВНО. Авторката до колкото разбирам ще и е собствена а не служебна. Тези хора във форумите са собственици и смея да твърдя че точно те са хората които познават най-добре конкретните модели и биха могли да дадат обективни мнения. Най-малко като направиш преглед на темите ще видиш кои са често срещаните проблеми.

Е за т'ва се дразня толкова че в такива теми пишат предимно юзерки със субективни мнения а мъжката част която е по-логично да обира крушата с проблемите си трае!!!?

Аз съм се качвал да карам к'во ли не включително и ИКАРУС - съчленен, но мога да дам обективно мнение само за два модела коли, които съм притежавал и още 3 които съм карал по-повече от 2 години. 

10х на tania28 и SORRY за поредния спор Simple Smile Simple Smile!

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 08:48 от turboto

# 82
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Ако ще ми я подаряват - голфа, ако ще си я купувам - астрата.

# 83
  • Мнения: 95
Определено VW Golf V.
Имам VW Polo и съм много доволна. Здрави коли са.

# 84
  • Мнения: 1 045
 ooooh! Я всеки да си предложи колата която кара пък мацката ще му мисли кво да взима - Голф , Бмв или Икарус  Laughing

ivros купи ли си някакво кола , че тука само разтягаме локуми  Mr. Green

ПП turboto айде не бъди толкоз убеден , че има само юзерки със субективно мнение А ?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 083
Карам Голф5. В този сегмент никоя друга марка не може да му се опре! Sorry, но специално за този автомобил мога да заявя, че цялата инженерна мисъл на Фолксваген е съсредоточена в него!!! Купи си Голф и най-вече: ела в Бургас да ти го продам азJoy
Сега сериозно да подходя малко по въпроса: ако ти се занимава, прати ми на лични оферти за трите автомобила, които си взела. Колко е бюджета ти за кола, който си отделила? Колко ти е годишния пробег? Другото, което бих могла а предложа: намери някой с C4, аз ще осигуря Астра и ще ги съберем заедно: една до друга! Ще те кача последователно във всяка една, ще монтираме стол за кола, ще слагаме колички в багажника и сама ще те оставя да си направиш изводите!   bouquet  bouquet  bouquet

# 86
# 87
  • Мнения: 603
Благодаря на всички, които изразиха своето мнение.
Помогнахте ми много.

Но си купихме съвсем друг тип кола.
Ето Ви сайт със снимки на колата: http://www.seat.co.uk/generator/su/uk/AlteaXL/site/gallery/main.html

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Най хубавата кола е Фолкцваген пасат-комби.
Багажника побира всичко.Ако решите да пътувате някъде, може да побере освен багажа,ами и  количката и сгъваемата кошара и пак ще ви остане място.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт