СНБМ - инициативи - VII част

  • 12 591
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 828
Цитат
За грамотите, момичета нямам нищо против самата идея, обаче дали ще се справим, имам предвид с дизайна и текста предвид краткото време , което остава и което е по-важно кой ще ги печата При Доли и Влади няма да стане, имате ли представа колко ще струват, ако ги печатаме някъде? Не знаем и колко бройки, на всички които ще пратят рисунки ли?

Ами да Хриси на всички, които са изпратили рисунки! Хартията я имаме, трябва да питаме само за печат колко ще ни вземат. Ще помоля Сви довечера да направи един дизайн и на баджовете и на грамотите. Аз през това време ще питам наоколо колко ще ни вземат за печат!

Момичета, няма нужда грамотите и баджовете да се печат на печатарска машина - един добър лазерен принтер ще свърши идеална работа.
Подкрепям. Баджовете са готови, ще ги пусна при мен. Няма нужда нито от специален дизайн, ноти да се печатат на фирма. Става въпрос за 3 листа с таблица в word.

# 91
  • София
  • Мнения: 12 302
   За 14, и 15 май ще успея да дойда. Незнам ако успея да докарам и таткото какво ще правят малките там защото ще трябва и тях да вземем  Simple Smile
   Кали в мама и бебе пуснах това, но е преместена и няма много отговори - http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=2370
   

# 92
# 93
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
Ако Радето и Мама Жожо имат желание и възможност, могат другата седмица 1-2 дни да раздават брошурки на място, в парка Заимов. Там има доста майки с деца и сред тях можем да намерим подкрепящи инициативата или просто желаещи за детски купон на 15-ти.

Стига да е хубаво времето, нема лошо- ше тикам брошурки в ръцете на невинните граждани! Mr. Green

# 94
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
Хриси, помолила съм Мими ако може да се обади на човека, че аз няма да мога днес, ако не утре ще се обадя.

# 95
  • Мнения: 4 181
АМ, честит рожден ден   bouquet
Да си жива и здрава, много обичана и всеотдайна майка  Hug

# 96
  • Мнения: 472
Цитат
За грамотите, момичета нямам нищо против самата идея, обаче дали ще се справим, имам предвид с дизайна и текста предвид краткото време , което остава и което е по-важно кой ще ги печата При Доли и Влади няма да стане, имате ли представа колко ще струват, ако ги печатаме някъде? Не знаем и колко бройки, на всички които ще пратят рисунки ли?

Ами да Хриси на всички, които са изпратили рисунки! Хартията я имаме, трябва да питаме само за печат колко ще ни вземат. Ще помоля Сви довечера да направи един дизайн и на баджовете и на грамотите. Аз през това време ще питам наоколо колко ще ни вземат за печат!

Момичета, няма нужда грамотите и баджовете да се печат на печатарска машина - един добър лазерен принтер ще свърши идеална работа.
Подкрепям. Баджовете са готови, ще ги пусна при мен. Няма нужда нито от специален дизайн, ноти да се печатат на фирма. Става въпрос за 3 листа с таблица в word.

Ами Доли, баджовете са три листа, но грамотите ще са 50 и повече (много се надявам). А по между другото кой вариант ще пуснеш, защото на мен не ми харесва този, който е с логото острани името на сдружението и отдолу името.? Не съм чула другите момичета какво ще кажат за баджа така че не бързай.

# 97
  • Мнения: 472
И още нещо:
Миме, ако говориш с шефа на кафето моля те питай го дали можем да приберем наличните маси някъде, докато мине събитието. От кетеринга предлагат да донесат освен блок маси, и високи маси, където хората да си оставят чиниите и чашите.
Сумата, която уточнихме е без ДДС.
Ще платим в деня на събитието.

Обадиха ми се от ПР на Санома блясък, казва се Габриела. Тя предложи да ни помогнат с нещо, тъй като те издават списание "Моето бебе". Тъй като броя е излязъл и няма как да се пусне анонс, ще говори с тях да измислят нещо, ако може да се отрази детския празник.

Другото, което тя пита е дали ще имаме нещо против да донесе от това списание на събитието. То по принцип се купува, но щели да раздадат безплатни бройки. Кажете си мнението, защото в четвъртък ще се чуем с нея.

И трето - пак от Санома искат да направим една среща след празника, да си помагаме взаимно за бъдещи наши проекти.

Това е от мен......

# 98
  • Мнения: 1 828
Цитат
За грамотите, момичета нямам нищо против самата идея, обаче дали ще се справим, имам предвид с дизайна и текста предвид краткото време , което остава и което е по-важно кой ще ги печата При Доли и Влади няма да стане, имате ли представа колко ще струват, ако ги печатаме някъде? Не знаем и колко бройки, на всички които ще пратят рисунки ли?

Ами да Хриси на всички, които са изпратили рисунки! Хартията я имаме, трябва да питаме само за печат колко ще ни вземат. Ще помоля Сви довечера да направи един дизайн и на баджовете и на грамотите. Аз през това време ще питам наоколо колко ще ни вземат за печат!

Момичета, няма нужда грамотите и баджовете да се печат на печатарска машина - един добър лазерен принтер ще свърши идеална работа.
Подкрепям. Баджовете са готови, ще ги пусна при мен. Няма нужда нито от специален дизайн, ноти да се печатат на фирма. Става въпрос за 3 листа с таблица в word.

Ами Доли, баджовете са три листа, но грамотите ще са 50 и повече (много се надявам). А по между другото кой вариант ще пуснеш, защото на мен не ми харесва този, който е с логото острани името на сдружението и отдолу името.? Не съм чула другите момичета какво ще кажат за баджа така че не бързай.
Аз ще печатам баджовете и билетите. Друго няма да мога да поема на служебния принтер. Все пак цветното принтиране е доста скъпо. Ще пусна варианта който искате, за мен е все едно.

# 99
  • Мнения: 2 070
ето нещо за четене по въпросите за семейството:

http://www.semeistvo.bg/?id=76595

доста сектантско звучене, в противовес на идеите в обществото за нетрадиционните форми на брака....



Да, съгласна съм с теб, не е добра статията. Особено в началото - ползите, които изброяват, ги има и при съвместното съжителство. Не ми се коментира и аргумента, че неженените по-лесно се разделят. Много по-вредно и за двамата и за детето е да поддържаш връзката само защото имаш сключен брак или от кумова срама. Какво като не се разделяте, това не означава, че сте щастливи. А вчера ми казаха нещо мн интересно - дори Петър Дънов, който всички провъзгласяват за много морализаторстващ /той по принцип поддържа семейните ценности/ е казал, че моногамията не е естествена за човешката природа.

За баджовете подкрепям Хриси, макар, че не съм ги видяла - нека има и двете имена, по-представително е.

Страхотни сте мацки, много работа сте свършили.  Hug

Ренци, кажи какво стана с Будилник.

# 100
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Днес говорих с Ралица Райкова - PR на "9 месеца".
- Предлага ни те да ни бъдат печатен медиен партньор - да отразят детския празник, кръглата маса и бъдещи инициативи. Само ако приемем за напред трябва да поставяме и тяхното лого, и да не се поставят лога на конкуренти, и също да не се споменават конкуренти при упоменаването на 9 месеца като партньор. Но това не ни ограничава да поместваме анонси и статии в други списания. Приемаме ли?
-  Ще раздават брошури с покани за детския празник. Следващата седмица има 2 лекции - вторник и четвъртък. На всяка лекция идват между 80-100 момичета. За двете лекции трябват 200бр брошури с покани. Аз ще мога да им ги занеса, но за да ги раздават и във вторник трябва да ги имам сутринта преди 9ч.
- Тя също предложи да изпрати покана в електронен вид на момичетата, на които имат е-мейли в базата данни (нямат данни за многоплодна бременност). Базата данни им е по градове и ще може да я прати само на софиянките.
- Също иска да си разменим връзки в сайтовете. Тя ми каза, че нямат място за банер - така им бил организиран сайта и имали място само за 2 банера. Можели да ни включат в полезни връзки. Иска и ние да ги включим в нашия сайт - с банер или в полезни връзки. Те стартират инициатива "зелен телефон", който ще е безплатен и всеки ще има 2мин да си каже оплакването - например в Шейново, при еди кой си лекар ми се случи това..... И искат да го популяризират и чрез нас.

Утре ще звънна на Средец за среща с актьорите. А с шефа на кафето мога да говоря в четвъртък, ако го намеря там някъде.

# 101
  • Мнения: 4 978
Днес говорих с Ралица Райкова - PR на "9 месеца".
- Предлага ни те да ни бъдат печатен медиен партньор - да отразят детския празник, кръглата маса и бъдещи инициативи. Само ако приемем за напред трябва да поставяме и тяхното лого, и да не се поставят лога на конкуренти, и също да не се споменават конкуренти при упоменаването на 9 месеца като партньор. Но това не ни ограничава да поместваме анонси и статии в други списания. Приемаме ли?

Марийче, за тази конкретно инициатива няма как да са единствен медиен партньор, тъй като Хриси вече се е договорила с детето.инфо, а единодушно решихме да има и логото на БГ-Мамма. Нека изяснят какво имат предвид под "конкуренти", защото ако трябва да има ексклузивност единствено BG-Mamma е партньора, който го заслужава.

На "9 месеца" може да се обясни съвсем приятелски и интелигентно, че насочеността, както посказват и заглавието на списанието и сайта, обхващат само периода на бременност, а инициативите и обхвата на работа на СНБМ покрива и периода на майчинство и отглеждане на децата. Затова не можем да се обвържем само с една медия за отразяване и партниране в събития.

# 102
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Днес говорих с Ралица Райкова - PR на "9 месеца".
- Предлага ни те да ни бъдат печатен медиен партньор Приемаме ли?

Марийче, за тази конкретно инициатива няма как да са единствен медиен партньор, тъй като Хриси вече се е договорила с детето.инфо, а единодушно решихме да има и логото на БГ-Мамма. Нека изяснят какво имат предвид под "конкуренти", защото ако трябва да има ексклузивност единствено BG-Mamma е партньора, който го заслужава.

На "9 месеца" може да се обясни съвсем приятелски и интелигентно, че насочеността, както посказват и заглавието на списанието и сайта, обхващат само периода на бременност, а инициативите и обхвата на работа на СНБМ покрива и периода на майчинство и отглеждане на децата. Затова не можем да се обвържем само с една медия за отразяване и партниране в събития.
Няма проблем, че Детето. инфо и Бг- мамма са ни партньори -те са ни електронни медийни партньори. 9 месеца искат само да не рекламираме други сходни списания, да не упоменаваме други списания като партньори и да не слагаме лого на списания.

# 103
  • Мнения: 2 534
Тя предложи да ни помогнат с нещо, тъй като те издават списание "Моето бебе".
Другото, което тя пита е дали ще имаме нещо против да донесе от това списание на събитието. То по принцип се купува, но щели да раздадат безплатни бройки. И трето - пак от Санома искат да направим една среща след празника, да си помагаме взаимно за бъдещи наши проекти.
След написаното от Наси , съм на мнение , че не е желателно да се обвързваме единствено и само с "9 месеца"

За баджовете , аз съм "за" да бъдат с двете имена , логото и изписано пълното название на абревиатурата (така ли се казва   Embarassed)

Твърдо съм "за" кетъринга , ама много ме изненада наема на заведението , как "скочи" от 10 на 60 лв 

# 104
  • Мнения: 472
Цитат
След написаното от Наси , съм на мнение , че не е желателно да се обвързваме единствено и само с "9 месеца"

Аз съм на същото мнение!

Общи условия

Активация на акаунт