Помощ!Дъщеря ми яде цигари...

  • 4 457
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Клин клин избива!
Купи и алкохол...

# 16
  • Мнения: 3 569
Клин клин избива!
Купи и алкохол...

 Joy

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
е, толкова пък да не можеш да скриеш нещо от четири годишно дете... Rolling Eyes
като стане на седем какво ще правиш?

# 18
  • Мнения: 918
.-.Смени цигарите с трева, все пак в нея има витамини и целулоза. А и на теб промяната ще повлияе благотворно. Успех Peace и пиши!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми, ще яде, ами, като не го храните детето, а и явно не щете да му запалите.Ето - от такива родители се объркват децата.
Научи я да пуши, родител си, отдели малко време на девойчето.

Моят син вече отказа цигарите, а е на възрастта на дъщеря ти, ама му обръщам внимание на детето, не съм като някои #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
Уффф, трудно ще ги откаже smile3546

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Има и по-лошо от това да яде цигари-  Grinning. Пури. Wink

# 22
  • Мнения: 150
Ми, ще яде, ами, като не го храните детето,
Напротив, от лиготия е! И от лакомия! Море, кат зема аз гьостерицата, само на цигароядачка ще ми стане! Както е тръгнала утре и с минижуп ще иска да се чеплези по сукаците... Ама-ха!

# 23
  • Мнения: 7 112
Защо твоите, а не тези на майка й?
Има нещо гнило.  Thinking
Лулата се дъвче по-трудно  bowuu.

# 24
  • Мнения: 3 146
Голяма гавра, няма що!

# 25
  • Мнения: 239
моя кумец е бил така като малък, даже са го водили в София на доктор.  Simple Smile държал е винаги да има в джоба си кутия с цигари иначе е бил неспокоен .  smile3546отказал ги е чак на 5 /6 г. някаде.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Сопранов!
Това дете трябва да ти се отнеме. Ти не му осигуряваш нормални условия за живот.
Какъв баща си ти!

Детето ти е принудено да краде - да краде! - даже елементарни неща като насъщните цигари.
Възмутително.
Дай му нормални джобни да може да си купува някоя прилична марка и да не й се налага да краде от теб и Барбалекс (тя къде дреме, искам да знам!).
Покажи й кои марки алкохол са по-добри, обясни й защо.
Научи я как да разпознава качествената трева от боклучавата или още по-добре - заведи я при читав дилър.
Следи си за детето, бе, човече! Някой ден тя ще те гледа, все пак.
Представяш ли си да те третира така и да ти се налага цигарите даже да муфтиш...

# 27
  • Мнения: 22
dashteria mi beshe na 10 mes. kogato neznaino otkade nameri cigara i ia iziade. Sled tova ia povarna, ne mislia che decata  mogat da dostignat cigarite ako ne im pozvolim Stop Stop

# 28
  • Мнения: 1 418
Като не и даваш да пуши...

# 29
  • Мнения: 750
Вземи си катерица Mr. Green!
Тя ще ти изяжда цигарите преди щерка ти да ги е докопала Wink!
Аз имах едно гадже навремето...та имаше катерица и......цигара не оставаше!Толкова настървено си ги хапваше,4е докато се обърнем и tongue тя ве4е ги изяла!4е се беше и нау4ила да си отваря и кутийката Shocked!

PS:Един ден бяха оставили терасната врата отворена и тя като се засили....и скок през терасата!Падна долу,но нищо и нямаше на гадинката,само си с4упи предните зъби rotfImao rotfImbo!Прибраха си я пак милата...но ве4е неможеше да им хапва цигарите!
(да не вземеш сега да с4упиш зъбите на детето Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт