Имахте ли проблеми в ранна бременност?

  • 12 465
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 717
По принцип имах абсоютно безпроблемна бременност. Докато се образува плацентата много ми се гадеше, но не повръщах. Не гласувах, тъй като няма отговор, с който да гласувам.

# 31
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Нямах проблеми Simple Smile

# 32
  • Мнения: 173
Първия път само гадене до края на 3-тия месец.
Втория - абсолютно никакви проблеми.

# 33
  • Мнения: 3 595
Имам силни болки в корема и таза и си стоя вкъщи вече месец и половина. Успокоява ме само това, че болките са признак, че бебето го има. Добре, че не ми се гади много.

# 34
  • Мнения: 1 698
И аз имах проблеми. Получих кървене в 7г.с без никакви болки в началото. Приеха ме в болница и 10 дни бях на инжекции но шпа, но Слава Богу всичко се нормализира и сега съм добре. Беше много кошмарно преживяване за мен. Дано не се случва на други момичета, че психически се натоварваш много и доста време не можеш да се отърсиш от това.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 996
Цитат на: anya
В последно време ми се струва, че почти никое бъдещо майче не се разминава с проблемите в ранна бременност? Как беше при вас? Не говоря за слаби болки, поносимо гадене, повръщане в рамките на нормалното! Става въпрос за кървене, контракции, силни болки, прекалено повръщане и т.н.
Аз получих кървене в 7 г.с!


Аз получих кървене в 10-та седмица...Имах хематом с диаметър 1 см, който се резорбира за около 7 дни...Трябваше да лежа, но не лежах....

# 36
  • Мнения: 470
Отговор 4 - повръщах до края и на двете предишни бременности. Сега пак повръщам...

# 37
  • Мнения: 922
Ami аз голямо повръщане и нищо нежех да хапна.

# 38
  • Мнения: 1 464
Повръщах до 3.5 месец,а от 6ти имах контракции

# 39
  • sofia
  • Мнения: 562
малко ми се гадеше,един път ме заболя корема и лекар ми предписа папаверин е от него си повръщах!и един път бях настинала и свекърва ми предложи да си натопя краката в гореща вода(без да подозира за евентуалните последствия!)нали не биваше да пия хапчета та и тогава имаше повръщане!но това беше!
толкова ни беше хубаво та щерката не искаше да излезе,вместо на 18 октомври дойде на втория опит за предизвикване на раждането на 10 ноември! Grinning

# 40
  • Мнения: 1 489
На мен единственият проблем ми беше,че постоянно повръщах.Каквото хапнех и го връщах.Даже като се возех в кола пак повръщах.Но след четвъртия месец всичко се оправи.

# 41
  • Мнения: 411
За мое щастие нямах никакви проблеми.

# 42
  • Мнения: 229
Нямах никакви проблеми,много рядко ми е ставало лошо.

# 43
  • варна
  • Мнения: 1 830
За сега нямам никакви проблеми Simple Smile

# 44
  • Мнения: 823
Явно аз направо нямам никакви проблеми и карам страхотна бременност  Grinning Е, повърнах няколко пъти, все още ми се гади от миризмата на някои храни и препарати, но всичко е в рамките на нормалното. В началото не можех да хапна почти нищо, но от скоро имам такъв вълчи апетииииит... Ммммм  Grinning А, много спя понякога  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт