Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 942
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 113
Няма. И аз нося 43/44, но точно там няма.

foaming,май ние с теб водим хорото за сега с големите крачета. Аз си взех събота още едни ботички черни този път номер 44 за 120лв и съм много доволна. Много са ми удобни и стоят готино на пола и на панталон. Харесала съм си и едни равни велурени боти с ресни, ама ще видим Дядо Коледа,ако измисли нещо.
Това от къде? На мен последните са ми 42 номер, но са такъв тип и самите те са направени да ти плува повече крака вътре, така че на мен са ми идеални. Иначе миналата година бях си взела много хубави боти, кожени, за 70-80 лева, май 43 или 44 от любимия ми спасителен магазин в Пловдив, но съм ги носила само веднъж, понеже са с малко токче, а аз съм комплексирана от височината си Rolling Eyes

# 376
  • Мнения: 15
Няма. И аз нося 43/44, но точно там няма.

foaming,май ние с теб водим хорото за сега с големите крачета. Аз си взех събота още едни ботички черни този път номер 44 за 120лв и съм много доволна. Много са ми удобни и стоят готино на пола и на панталон. Харесала съм си и едни равни велурени боти с ресни, ама ще видим Дядо Коледа,ако измисли нещо.
Това от къде? На мен последните са ми 42 номер, но са такъв тип и самите те са направени да ти плува повече крака вътре, така че на мен са ми идеални. Иначе миналата година бях си взела много хубави боти, кожени, за 70-80 лева, май 43 или 44 от любимия ми спасителен магазин в Пловдив, но съм ги носила само веднъж, понеже са с малко токче, а аз съм комплексирана от височината си Rolling Eyes
Мойте боти са от Крачун, за втори път си купувам от там и сам много доволна.И двата чифта са ми страшно удобни. Първите бяха по-скъпи, но си заслужаваше, а и до сега толкова малко съм давала пари за обувки, защото просто не намирах, че сега мога да наваксам. Такава мъка ми беше да си намеря моя номер, та хем да ми стават, хем да са ми удобни и хем да ми харесват.Писнало ми е да нося, само каквото ми става, така че съм си заслужила да се поглезя. Сега се възползвах от промо код, като се регистрираш в сайта им го получаваш по мейла. С ниско токче са, доста съм висока, но вече не ми пука. Има едни  равни от велур за по натам съм си ги наплюла.

# 377
  • Мнения: X
Тромавелка, то и аз съм 184 , но си нося докъм 5 см ток..Но аз съм 41 номер, даже понякога и 40 ми стават. Малко по-лесно си намирам обувки. Даже в повечето случаи ми хлопат, че моето краче  Simple Smile е тънко.

# 378
  • Мнения: 6
Момичетааа, и аз се включвам към клуба на дълго-ходилистите.  Joy

Само ние си знаем каква мъка е намирането на голям номер обувки. Всъщност, има и мъже със същия проблем.  Joy Joy

При моя ръст 174, не обичам особено високите обувки, та освен номера, високия ток също ми е проблем.

Да не говорим за отношението на продавачките, като ги питаш дали имат 41 номер обувки и веднага погледа им се стрелва към краката ти, с една ей такава физиономия  #Crazy newsm78 все едно те съдят ....

Или другия вариант, като ги питаш за 41 и ти кажат "Имаме 40, пробвайте, може да ви станат". И вече бясно отговарям, "аз за кой номер ви питах, 41 нали? Не 40  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 379
  • Мнения: X
Хе хе , Илчони, то това го писах и аз по-напред.. Laughing изобщо понятието продавачка в магазин за обувки е ужас за нас..Особено с това : Кой е най-голеимя ви номер-търся 41 ? отговор : 39, но пробвайте  Joy

# 380
  • Мнения: 6
Рени, постарах се да прочета всички мнения, съжалявам, това съм го пропуснала .... Но явно не само аз се чувствам по този начин, което е донякъде успокоително  Confused  bouquet

А отговора на въпроса "Кой е най-големия ви номер?", като кажат "39" верно изглеждат много щастливи, сякаш са убедени, че точно този номер търсим.  Joy Иди им обяснявай, че иде реч за 41 .....  Crazy

# 381
  • Мнения: 15
Тромавелка, то и аз съм 184 , но си нося докъм 5 см ток..Но аз съм 41 номер, даже понякога и 40 ми стават. Малко по-лесно си намирам обувки. Даже в повечето случаи ми хлопат, че моето краче  Simple Smile е тънко.
Само така Другарката певица Рени, много високи мадами се събрахме. И аз нося ток, ама нямам този късмет като теб с номерчето... Важното е, че все пак си намерих хубави обувки. Laughing Laughing Laughing

# 382
  • Мнения: 15
Рени, постарах се да прочета всички мнения, съжалявам, това съм го пропуснала .... Но явно не само аз се чувствам по този начин, което е донякъде успокоително  Confused  bouquet

А отговора на въпроса "Кой е най-големия ви номер?", като кажат "39" верно изглеждат много щастливи, сякаш са убедени, че точно този номер търсим.  Joy Иди им обяснявай, че иде реч за 41 .....  Crazy

Ех, момичета,какво да кажа аз с моя 43 даже 44номер Whistling, когато съм питала евентуално за 42или43 директно ме пращат при мъжките и ме гледат като извънземно. За това сега само в специализиран магазин, там се чуствам като джудже едва ли не Joy Joy Joy

# 383
  • Мнения: X
 Party
Много важно, че стърча с 5 см от мъжа си. Ама да е пораснал  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 6
Рени, ми така де, той да му мисли. Да не говорим, че има мъжки боти с големи платформи.  Joy Аз поне в това отношение съм привилигирована, моя мъж е към 190  Laughing

tromavelka, мила, и твоята не е лесна, важното е, че си намираш откъде какви....

Яд ме е, че навън 41 номер за дамска обувка е толкова често срещан номер, та чак и до 43 ги има. Тук явно и в това отношение сме много назад.  Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 15
Рени, ми така де, той да му мисли. Да не говорим, че има мъжки боти с големи платформи.  Joy Аз поне в това отношение съм привилигирована, моя мъж е към 190  Laughing

tromavelka, мила, и твоята не е лесна, важното е, че си намираш откъде какви....

Яд ме е, че навън 41 номер за дамска обувка е толкова често срещан номер, та чак и до 43 ги има. Тук явно и в това отношение сме много назад.  Rolling Eyes

Дядо ми беше казал : аз нисък съм бил и знам как е, ама вие не знаете как е е да си висок  hahaha
В магазина където бях събота имаше от 41 до  46 номер дамски обувки. Явно има и мацки с 46 номер, аз да не се оплаквам тогава. Crazy

# 386
  • Мнения: X
Да, по стандарт на запад са до 42. И отделно в някои страни има до 45.
Аз мъжа си съзнателно не го взех по-висок от мен,че ако имаме дъщеря не знам какво ще е.. ooooh!
Малко да компенсираме гените  Peace

# 387
  • Мнения: 15
Да, по стандарт на запад са до 42. И отделно в някои страни има до 45.
Аз мъжа си съзнателно не го взех по-висок от мен,че ако имаме дъщеря не знам какво ще е.. ooooh!
Малко да компенсираме гените  Peace

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 388
  • Мнения: 6
Рени, ще ме умориш от смях  Joy Joy Ама представи си ако имате син? Висок мъж си е като златно имане  Joy Joy

Тромавелка, къде се намира този магазин?

# 389
  • Мнения: X
Е то при 184 майка и 181 баща няма да е 175 я !  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт