Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 979
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6
Не става въпрос за потайност,просто незнам дали ще ни разрешат да си предлагаме обувки,които не ни стават по една или друга причина.Може би тук е мястото ... но това зависи от модератора дали ще ни разреши.Продавалника е много обемен и губим време да търсим-дали случайно няма и големи номера.Сигурна съм,че много жени биха се присъединили към темата...................... newsm78
Мила  Кари може би не всеки може да си позволи да пазарува в Ситняково на Пепе и Роко Бароко.

# 436
  • Мнения: 15
за Пловдив
 магазин с обувки големи номера има  на ул.Иван Вазов40  -Фирмата е ТОРНАДО..

Здравейте,
до кой номер има в този магазин в Пловдив? Имате ли идея какво производство са?

# 437
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също нося 40 номер обувки и много обичам тези, които са на ток, но проблемът  е, че кракът ми е и доста тънък Sad А повечето модели, които са такъв голям номер са и естествено по-широки. Ако са затворени обувки все някак си се оправям, но отворени сандали изобщо не мога да нося, защото кракът ми все излиза напред и не мога да ходя нормално. Иначе има толкова хубави модели и сандали, и чехли. Надявам се не повтарям въпроса си, защото темата е доста дълга и не успях да прочета всичко, но искам да попитам дали сте се сблъсквали с такъв проблем. За лятото винаги си избирам чехли с пръст, но изникват и официални случай, където те не са подходящи, а и затворените обувки също не винаги... Наскоро чух за някакви силиконови стелки, които не позволявали на крака да се хлъзга и уж били решение на проблема... Много бих била благодарна, ако някой сблъскал се с подобен на моя плоблем ми сподели как се справя с него Simple Smile))

# 438
  • Мнения: X
Ondine, аз сйм такъв случай!!  Hug
Нося 41 номер, но ми е тънко крачето и както казваш-става двоен ужаса с обувките.
Повечето с големи номера имат широки крака , не са като нас..
Да си намеря сандали е наистина кошмар-особено тези с каишките около крака-ами то още половината ми крак ще влезе..
Просто доколкото имам възможност избирам само модели,които са по-тесни или по някакъв начин се регулира ширината..
Късмет е ако даден модел има голям номер,но е тесен и по тази причина е останал в магазина/ щото другине не си събират крака  Mr. Green / - тогава настъпва моето царство  Mr. Green

# 439
  • Мнения: 1
Темата е доста интересна за мен, защото и аз съм с голям номер обувки 41/42

В България просто няма големи номера, освен по поръчка, което не си заслужава Sad

Първият магазин с големи номера, които открих е Foot Comfort - това е цяла верига  - има го на ул. Фритюф Нансен. Друг се намира на площад Македония.  Влязох там съвсем случайно и излязох с 4 чифта ботуши - страшно удобни, с ток и елегантни!!!

Има и още един магазин Estil 55 - на колелото на трамвай №5, но там не ми се видяха особено модерни.

# 440
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
здравейте, момичета!
при мен е същия проблем с големите номера!
по едно време се бях комплексирала, че съм някакъв гигант- нито дрехи, нито обувки можех да си намеря.  Shocked
сега пазарувам основно от ларедут- има големи номера и даже по- евтино ми излиза.
в българия вече няколко години си купувам обувките от корида- много съм доволна.
за тези, които носят обувки с ток- имам едни испански, неносени в тъмно кафяво н.41.
ако някой проявява интерес нека се свържем на лични, за да не нарушаваме правилника на форума

# 441
  • Мнения: 113
Някой може ли да ми каже магазини в София за големи обувки, над 42 номер примерно.

# 442
# 443
  • Мнения: 89
Някой може ли да ми каже магазини в София за големи обувки, над 42 номер примерно.

Крачун - до бул. България и Грамадан - имат 2 поне - един до НДК и един близо до Руски паметник. Дайхман според мен имат само до 42 и то рядко (мисля и в Бургас го има), както и Хюманик (даже там не си отговарят особено).
Крачуна добри цени държат обаче имат наистина номера ... Грамадана и те де, ама пък и боси не става Simple Smile ....

# 444
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
моя любим магазин е ДЕЙХМАН разнообразие колкото си искаш

# 445
  • Мнения: 89
моя любим магазин е ДЕЙХМАН разнообразие колкото си искаш
Говорим за обувки НАД 42-ри номер (или поне Foaming  попита за такива)... Колко такива обувки над 42-ри има в Дайхман, без да звучи като заяждане, ще съм щастлива ако има, а просто аз при десетките си посещения не съм ги забелязала  Confused ....

# 446
  • Мнения: 48 052
До 42 има, като аз влизам както в 40, така и в 42, значи не си отговарят напълно

# 447
  • Мнения: 89
До 42 има, като аз влизам както в 40, така и в 42, значи не си отговарят напълно
да ... иначе уж има, ама ако ти стане ... Аз имам обувки/ботуши 41-ви номер някакви, но има и марки, които 43-ти номер ми е малък ...

# 448
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
моя любим магазин е ДЕЙХМАН разнообразие колкото си искаш
Говорим за обувки НАД 42-ри номер (или поне Foaming  попита за такива)... Колко такива обувки над 42-ри има в Дайхман, без да звучи като заяждане, ще съм щастлива ако има, а просто аз при десетките си посещения не съм ги забелязала  Confused ....
над 42 бълг.номерация ли защото аз нося 40 а по китайската и 43 не могат да ми станат и не считам че се заяждаш просто те посъветвах не си длъжна да се съгласяваш всичко е ок

# 449
  • Мнения: 89
моя любим магазин е ДЕЙХМАН разнообразие колкото си искаш
Говорим за обувки НАД 42-ри номер (или поне Foaming  попита за такива)... Колко такива обувки над 42-ри има в Дайхман, без да звучи като заяждане, ще съм щастлива ако има, а просто аз при десетките си посещения не съм ги забелязала  Confused ....
над 42 бълг.номерация ли защото аз нося 40 а по китайската и 43 не могат да ми станат и не считам че се заяждаш просто те посъветвах не си длъжна да се съгласяваш всичко е ок
Ами 42 нормалната европейска, предполагам Foaming нея си има предвид, както и аз по нея гледам ...А такива номера в София, аз знам да има само Грамадан и Крачуна. То по китайската, мисля, че въобще няма обувки, които да ни станат  Crazy ...
От Дайхман имам едни чехли, които са ОК, но сега не съм виждала дори 42, камо ли нагоре ....Особено на Синди колекциите са доста симпатични, но явно и тя носи 40-ти Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт