Никъде няма... големи номера обувки!

  • 127 044
  • 749
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Красе , и аз, и аз !
Искам веднъж да попадна на място, дето всички са над 180 см и да се накипря с едни 8 см обувки  Mr. Green Joy
Ееех , ще ги сменяме, а  Joy

# 586
  • Мнения: 342
ха-ха имаме еднакви проблеми
мъжът ми е 167 см , а аз съм 170. В сантиметри разликата е малка, но видимо е  доста. Като съм с него не обувам обувки с токчета. На него както и на твоя, Красе, не му пречи, но на мене ми е тъпо. Сега обаче реших да си купя и с токчета да имам, понеже доста често  обикалям града без него))

HUMANICсе намира в Гранд Мол, на етажа на DEICHMANN .  Там има обувки на поне 5-6 марки. Като цените са много различни. Има и преоценени, сред които съм виждала дамски над мой 41 номер

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 17:25 от Люлия

# 587
  • Мнения: 89
Поради тази причина преди време намерих този сайт www.evans.co.uk , от който освен дрехи, си взимам и обувки.......
Гледам го периодично този сайт, но все ми изглеждат много широчки тия обувки ...Виждам има различни размери ширини, но 4 пъти ширина, не е ли пак доста над-стандартните или ....Сподели моля те Sourire, как са и на дължина размерите Simple Smile.

Виждам за мъжете споделята, и моят е точно колкото мен, но си нося понякога високи (не много де) обувки, най-високите само (и най-красивите) си стояяяятт да си красят килера ....Да вземем си спретнем една срещичка и всички да сме на токчета, а,а  Crazy

# 588
  • Варна
  • Мнения: 2 942
О, да!! Купуваме 8 см токове и си правим периодични срещи за по питие...
Ще трябва да вляза да разгледам Хуманик тогава, съвсем е до нас. Само дали ще успея да укротя зверчето докато тръся обувки, по вероятно да гоня дребния из магазина

# 589
  • Мнения: 342
О, да!! Купуваме 8 см токове и си правим периодични срещи за по питие...
Ще трябва да вляза да разгледам Хуманик тогава, съвсем е до нас. Само дали ще успея да укротя зверчето докато тръся обувки, по вероятно да гоня дребния из магазина

КОлко е голямо зверчето?
МОето е на 2г 2 мес и с него ми е невъзможно да пазаря и да ровя из магазини. Аз днес вече съм решила да отида до Хуманик  (утре пак на новото зареждане) но с малкото мъжът ми ще обикаля етажите на Мола

Момичета, аз за да ви стигна трябва да слагам 20 см токчета  Laughing няма да ви се вписвам в компанията с моите 170

# 590
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Утре ли го зареждат? Значи ще отидем със звяра. Малкият е на 5 и половина почти. Къде слуша къде не, определено магазин за обувки няма да му е по вкуса, но майка му е отчаяна ...
Аз само 180  Wink

# 591
  • Мнения: 342
Върнах се.
От Хуманика си купих ботуши 41 н, които със стелка ми седят перфектно. Изкуствена кожа за 69 лв.   Бих предпочела да взема малко по-скъпи естествена кожа, но просто вече няма сили да избирам. Естествената кожа там е от 120 и нагоре. Този път не бях много очарована от магазина, понеже обувките с номер 41 са намалели доста. Сега вече зареждат ботушите.

Обувки си купих от Дойчман за 39.95 естествена кожа на Janet.D , намалени от 79 лв
подобни
Но и там вече няма 41....просто изкарах късмет
.
 И в двата магазина номерата са до 41 . От 42 има 1-2  модела

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 21:51 от Люлия

# 592
  • Мнения: X
Хайде за Варна да си направим срещичка !
Аз съм от Добрич, но през няколко седмици. Очертава се или на 10, или на 17 да съм там / и то без мъжкото тяло  Mr. Green /.
Ахим са, къде си ? Навити ли сте? Ще обикаляме обектите с големи обущета ! Hug

# 593
  • Мнения: 89
От Варна съм аз Simple Smile.
Вече си представих гледката от група височки за стандартите дами с токове и големи краци, обикалящи магазините  hahaha. Звучи леко апокалиптично  Laughing.

# 594
  • Мнения: X
И какво ?!  Party Представителна извадка  Peace
Да или не на идеята ?

# 595
  • Мнения: 1 536
Susie, Разкажи как се пазари от немския амазон. Че с.Оливер е немска марка ще мога от там да си поръчвам  Praynig
Нямам си представа.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Оттук-оттам,къде с автоматичен превод ,къде налучкваш....  LaughingТрудна работа е немския...
Не исках да се похваля ,че съм поръчала от амазон,защото до последно не знаех дали съм поръчала или ....Накрая като ги получих ,разбрах,че съм се справила. .   Hands Clap
Пращаха ми някакви мейли на немски,нямам идея какво пише вътре...  Embarassed
Но в сайта имах дата на получаване и ги получих точно тогава.Парите не ги изтеглиха три дена след като бях дала поръчката и номера на картата,явно ги теглят в момента, в който тръгва от тях поръчаното.
Момичета ,идеята за срещичка е страхотна,жалко,че съм далеч.
Спомням си едно време като тръгнехме аз и още две  приятелки по 1.80 и нагоре........лудница   Heart Eyes Heart Eyes Че и вечно на токове бяхме, Mr. Green Mr. Green Mr. Greenопределено привличахме вниманието,хи,хи
Аз тогава и в 41 се навирах(не винаги),ама го нямаше хич

# 596
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Здравейте,
айде да се похваля горд притежател на спортни балерини 42 номер за 50 лв от Хуманик. Баха получили стока, но не беше изложена още. Ама нали бързам и отнесох 42 -рия  Mr. Green
За среща щом сте навити, няма да се цепя я, само че хич не ми се обикаля по магазини... То аз приключих вече, по 1 чифт на сезон толкоз за жалост

# 597
  • Мнения: 342
 smile3501 Красе, честито!

Хареса ли ти магазина?

Ясно, Susie,  Joy . Аз ако реша да поръчвам от немски сайтове  ще гледам да ползвам гугъл преводач , че и мен хич ме няма в немския.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Люлия, хареса ми! Аз никога не съм влизала там, страхотно е! Обувки за всеки джоб. Станаха ми и 41 от на Ми.. нещо си, но ми идваха много по-скъпи, на 90лв. Бяха по-офис, точно такива искам, но няма да е сега. А тези, които взех са абсолютно за всеки ден на Seveneast. То май трябва да снимам...

# 599
  • Мнения: 342
Моите ботуши са на Seveneast ))
Ще видим как са като качество. Аз хич не умея да нося ..Казаха уж , че нямат рекламации

Общи условия

Активация на акаунт