Никъде няма... големи номера обувки!

  • 127 042
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 48 201
Дайхман на мен 41 също ми става от някои модели, но тази есен и 41 трудно се намира там
А преди време си купувах сандали 42 сандали на кило от там
Не знам какъв е проблема, но най- вероятно както обикновено- български мениджмънт  Rolling Eyes

# 616
  • Мнения: 89
Дайхман на мен 41 също ми става от някои модели, но тази есен и 41 трудно се намира там
А преди време си купувах сандали 42 сандали на кило от там
Не знам какъв е проблема, но най- вероятно както обикновено- български мениджмънт  Rolling Eyes
Писах им мейл  Peace. Да видим дали ще отговорят Simple Smile. Като взех да пиша и като ми накипя, без малко да не е много любезен  tooth. Освен това си позволих да го пиша от мое име и от името на група засегнати лица - т.е. вие  Crazy.

Красе - Габината ще ги преслушам, щом съратник се е пробвал и докладва успехи  Peace.

# 617
  • Мнения: 342
На една моя колежка момичето и е 5 клас и вече й купуват 39 номер обувки, представям си до кой размер може да израсне  Thinking
аз на 22 г. носех 39-40.
Красе ако много ти хлопат обувките си сложи стелка)), по-добре така отколкото със свити пръсти  Mr. Green
На Габина имам едни обувки с отворени пръсти та затова ми стават ....

# 618
  • Мнения: 50
 Момичета, хайде и аз в кюпа! С моите огромни крачища, никак не е лесно Simple Smile 41-42, според модела smile3521.Доскоро , единственото, което ме успокояваше беше единствената ми приятелка с голям крак, която носи 43  #Crazy, всичките други са миньонки с 35-36 номер крачета  Rolling Eyes.Радвам се, че ви има- нали човекът(жената) е стадно животно, та- чувствам се приобщена newsm51

# 619
  • Мнения: 2 200
Знаете ли къде са преместили магазина за обувки, имаше и доста големи номера...намираше се на ъгъла след Паоло Ботичели на малката главна?

# 620
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На една моя колежка момичето и е 5 клас и вече й купуват 39 номер обувки, представям си до кой размер може да израсне  Thinking
аз на 22 г. носех 39-40.
Красе ако много ти хлопат обувките си сложи стелка)), по-добре така отколкото със свити пръсти  Mr. Green
На Габина имам едни обувки с отворени пръсти та затова ми стават ....
Аз мога и памук да им сложа отпред ако почнат да хлопат още, но е приятно да не са ти премазани пръстите  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 0
Привет момичета,виждам че ви представлява проблем да си намирате обувки Sad.До скоро и аз бях така,нося 43(27,5см),но преди един месец приятеля ми се запозна с едно момче което поръчва облекло и обувки от Англия и Италия.Поръчах си няколко обувки и поради разликата в номерата едни ми станаха а други не,но момчета каза че най сигурно е по номер на стелката.Сега мисли да отваря магазини в Пловдив и София и най вече се интересува от по редки размери на обувки.За това който има интерес нека измери стъпалото и да напише в форума да мога горе долу да го насоча какви номера да взима. Simple Smile

# 622
  • Мнения: 1 536
Ехооо,къде  изчезнахте  всички? Laughing
Никой ли  няма  да  се  похвали с нова  придобивка?
Момичета,намаленията  в Германия  започнаха и  това се усеща осезаемо и в немския  амазон при обувките.
Наумила съм си  да си  купя нови  хубави  ботушки,старите окончателно заминаха.Иначе  имам доста  обувки,признавам си  Embarassed.Повечето са чисто новички но съм им обърнала гръб,защото вече съм луд фен на  немските.
Страхотни модели и качество.Много удобни обувки.Последната  ми придобивка са  тези http://www.amazon.de/Mustang-1053211-306-Damen-Kaffee/dp/B0053XF … 76064&sr=1-16
 ,малко  странно ми изглеждаха в началото но ги поръчах и на  крака стоят  страхотно,нямам  думи  просто  Peace ,щастлива съм    Heart Eyes

# 623
  • Мнения: X
Хо хо хо  Party За много Години !
Тук сме !
Честити ти нови обущета от Амазон !
И аз съм луд фен на немските обувки-то от едно време си го зная. Но тогава беше невъзможно почти да се сдобиеш с такива.
Да..намаленията наистина почнаха и сега трябва да дебнем за по 25-30 евро да си накупим хубави обувки.
Моята последна придобивка са едни гумени ботушки на Роберто Заго Grinning. Забележете ! ОТ РЕДОВЕН БЪЛГАРСКИ МАГАЗИН - 41 НОМЕР  Mr. Green


Ох, Амазона ми е направо тръпка  Peace

# 624
  • Мнения: 1 536
Рени  ,за много години,мерси  !    bouquet      Hug
Момичета,забравих да кажа(ако някой тръгне да поръчва от тази марка по-горе),че  обувките ,трябва да се поръчват малко по големи.Около половин-един номер ми се виждат по малки от действителното.
Някой поръчвал ли е от тази  марка  

http://www.amazon.co.uk/Hush-Puppies-Hereford-Leather-H26116000/ … 143810&sr=1-1

Дали си отговарят номерата?
Чудя се,тази бота дали ще може да се носи и с пола ? newsm78

# 625
  • Мнения: X
Последното ми похождение в Амазона  Mr. Green
http://www.amazon.de/gp/product/B0056ODS6I/ref=s9_simh_gw_p309_d … mp;pf_rd_i=301128

Другата седмица ще дойдат. Малко височки са , но..ще си ги нося.

# 626
  • Мнения: 1 536
Последното ми похождение в Амазона  Mr. Green
http://www.amazon.de/gp/product/B0056ODS6I/ref=s9_simh_gw_p309_d … mp;pf_rd_i=301128

Другата седмица ще дойдат. Малко височки са , но..ще си ги нося.

Рени, със здраве да си ги получиш и да си ги носиш и аз бях хвърлила око на подобен модел  Peace
 Изглеждат много удобни обувки и не мисля,че тока е толкова висок.Личи си,че е стабилен. Peace
Само тази  подметка не знам как ще са на снеговете в България?Дали няма да се пързаляш много newsm78

# 627
  • Мнения: X
Сузи, пише 5 см, но мисля,че реално е 6,5. Просто ги потърсих на друго място из нет-а. Не,че 1,5 см са от някакво значение де.
Те са за преходното време  Peace За снега имам едни на Marc Shoes / пак от Амазон / - с истинска вълна вътре, с GoreTex мембрана и стабилна равна подметка.
Четох,че този тип боти са актуални и реших да се измодеря  Mr. Green

# 628
  • Мнения: 1 536
Хехе,да  ви се  похваля ,че  в крайна  сметка си  поръчах ботуши от  амазон.ук вчера и  ги получих........днес   !!!    Grinning
Бая   стеснато  изгледах куриера, съм  много  доволна  от  покупката.За  доставката....нямам  думи!!!!  За 22 часа до  врата,очарована съм.Доставката дойде с ups  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 629
  • Мнения: 114
Каква е цената на доставката от немския и от английския амазон?

Общи условия

Активация на акаунт