На Великден с яйчице, ще се бори ДОБРИЧко дете (25)

  • 11 120
  • 302
  •   2
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравейте аз одавна не съм писала,но имах доста проблеми с моята майка.В понеделник вечерта и до спешното стигнахме,тя е хипертоничка и вдигна много високо кръвно и голяма граница имаше.Но благодаря на господ всичко вече е наред  Praynig Praynig Praynig
А днес съм във Варна за раздаването на дипломите,утре ще има фото за вас smile3509
Ще се пошматка ме и с мъжи из магазините.А сега имам свободен час и реших да го удоша в нета на ТУ.

# 16
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке като гледам биографията ти, сигурно се познаваш с моя мъж...и той е учил в ПМГ и в Свищов. Ще правят среща на випуска другия месец. Ти кога си завършила там? Той е 72ри набор, но може да сте се засекли. Един висок и по това време беше с огромна коса, къдрава Mr. Green

Кога завърших newsm78 1997г. По пътищата може и да сме се засичали с мъж ти, но аз много скоро след като започнах да уча и се взех с моя, то след това по чужди не съм се заглеждала Mr. Green bowuu

# 17
  • Мнения: 2 821
Кога завърших newsm78 1997г. По пътищата може и да сме се засичали с мъж ти, но аз много скоро след като започнах да уча и се взех с моя, то след това по чужди не съм се заглеждала Mr. Green bowuu
Joy

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 207
Да се запиша и аз в новата тема, супер е.
Ние пак сме болни от яслата с една хрема. Цяла нощ не е спала. Вече ми писна, ходи 3-4 дена на ясла и после по 1,5 седмица болни в къщи. Не мога да разбера как си пукат болни децата на ясла. После другите се заразяват. #Crazy Направо съм бясна. #Cussing out

# 19
  • Мнения: 4 392
Да се запиша и аз в новата тема, супер е.
Ние пак сме болни от яслата с една хрема. Цяла нощ не е спала. Вече ми писна, ходи 3-4 дена на ясла и после по 1,5 седмица болни в къщи. Не мога да разбера как си пукат болни децата на ясла. После другите се заразяват. #Crazy Направо съм бясна. #Cussing out
Ами много просто. Отива майката и започва да се моли на учителките и те  пускат детето. Не ги обвинявам. Не съм на този хал. Ако няма на кого да го оставиш, а пък не можеш да отсъстваш от работа по безброй причини, какво ще правиш?
Проблемът е, поне за мен, не толкова, че има подсмърчащи деца, а че лелките не ги изкарват навън. #Cussing out Седят си там на затворено и си предават бацилите. Ето за това трябва да се бунтувате/бунтуваме, не за другото. Peace

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 207
Амарена, разбирам, че няма на кой да ги оставят, но трябва ли заради едно дете другите 15 да се разболяват. Какво тогава трябва да правим другите родители. По миналата седмица ходи 3 дена на ясла и после 1,5 бяхме болни дадохме за прегледи и лекарства 200 лв. Сега ходи 4 дена и пак сме болни вчера дадох пак за преглед и лекарства 50 лв, следобед пак сме на лекар пак сигурно ще отидат 50 лв. Да не казвам, че си тровя детето с лекарства. А за разходките навън още е малко рано има вятър, а те като са затоплени веднага ще се разболеят.

# 21
  • Мнения: 111
Здравейте мами от Добрич   surpriseuu baloni!!! Отдавна искам да ви пиша, но все не остава време! Аз и съпругът ми сме от Добрич, но вече от 4.5 год. живеем във Варна! Ако може да ме включите и тук при вас! И двамата сме завършили средното си образование в '' П. Р. Славейков '', после МГ '' Иван Вазов ''. Септември месец се взехме  luvbed и сега очакваме нашето първо СЛЪНЦЕ! Терминът ми е на 05.07.2007 г. - момиченце! Аз съм на 27 г.

# 22
  • Мнения: 217
Първо, ЧЕСТИТ ДЕН, МИШИ! Пропуснах вчера, та сега на патерица! Да растеш все усмихнат, здрав и спокоен и да излизат най-накрая тия  пусти зъби, аман!  Wink
Добре дошли мами zornica29 и  ani_sunnygirl  newsm18
Второ, и аз съм сред потърпевшите от яслите, както знаете и в болница бяхме... Натали Бу, малко по малко ще се адаптира. Ако й излизат и зъби в момента е по-податлива на инфекции, ако все още плаче или е тъжна за вас - също... Ти даваше ли й някакви имуностимуланти, че не помня? newsm78
В нашата ясла всички деца са хремави, температурата е 28 градуса, а като пекне слънце - над 30 градуса, уж проветряват, но не съм чувала някъде да извеждат децата преди средата на лятото... Няма такава практика, необяснимо защо...
Ем4о, с тази смяна на налягането, ту топло, ту студено е ад за хората с проблеми с кръвното! Важното е, че е овладяно! Сега - почивка, диета и... по малко уиски /помагало/
Габриел 2, Венера Диди, защо се откзахте от йогата? Тъпо ли е, омръзна ли ви или е натоварващо? Нашите дребни се редуват да боледуват и все се разминавахме с вас...
И накрая, да попитам, какво се готви за 1-ви юни, че май ми е минало метър???

# 23
  • Мнения: 377
Здравейте!feel-u-отказахме се от йогата защото 1. ни идваше натоварено и 2. от 9часа сутринта за мен е проблем ходя с такси всеки път че все закъснявам.Решихме сега на фитнес уж по сериозно да се занимаваме поне 3 пъти в седмицата .Това с боледуването при децата е така за съжление.Според мен е и проблем че е прекалено топло в стаите(градините) и дори докато ги приберем пак гълтат студен въздух и са готови болни.Дано всички болнечке се оправят бързо!

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 207
Feel-u давам два имуностимулатора уж най-добрите на пазара, зъбите ни излязоха, не плаче изобщо там, даже е щастлива, като ходи на ясла. Наистина е много топло в яслите, особено за нас като съм я свикнала на по-хладно. Но не може да не се разболяват децата, щом като има родители, които си водят децата болни. Ако щеш и само имуностимулатори да и даваш. Особено ние изобщо не сме от болнавите деца, но там направо се побъркахме.
Щях да почвам да ходя на фитнес в Русалка пак се отлага, докато детето се оправи. 

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 958
ani_sunnygirl, добре дошла при нас   bouquet Радвам се, че си намерила малко време да пишеш тук  Hug

Списъкът на 1-ва страница е обновен  Wink Много дълъг стана, което е хубаво, но много мами не пишат вече  Sad

Вярно ли е това за яслите, че е ужасно топло  ooooh! Не мога да повярвам. Има деца (като моето), които не могат да стоят на толкова горещо. Той на 18 градуса е изпотен, а какво остава на 30  #Crazy И ние, като natali_bu сме свикнали на по-хладно. И после се чудим защо са болни. И не ги извеждат  ooooh! Те направо са за  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 3 810
Добре дошла на ani_sunnygirl !

За 1 юни- замисляме се за благотворителен базар по примера на други градове. Ама дали ще стане.... newsm78 казал писимиста

Моите доводи за друга дата: Трябва да има какво да продаваме, нали? Тогава някои от нас трябва да поработят доста. Ако привлечем и други мами от дуги градове ще има повече за продаване, но на 1.6 вече е запазено за Пазарджик, така че...
Но както вие решите. Аз нямам и предложение за друга дата, де...

# 27
  • Мнения: 3 810
мама Блу, и аз съм ПМГ 73. Wink

# 28
  • Мнения: 11 607
мама Блу, и аз съм ПМГ 73. Wink

Ииииииииииииии, да не видиш,че аз съм се похвалила...... 73 набор, ама убии ме - винаги те гледам каква си ми хубава на снимката и имам.....бледи спомени за теб от ученическите години! СРАМ за мен! Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 101
Здравейте! Днес ни правиха изследвания и малко си поплакахме. Мама Блу, днес се засякохме в новият детски магазин на центъра, аз бях зад теб, а ти попита за дъска на която се рисува. Като се прибрах се сетих къде съм те виждала, а то било от срещите ви. Другият път ще се обадя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт