На Великден с яйчице, ще се бори ДОБРИЧко дете (25)

  • 11 124
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
Миме, я гледай тук. Laughing Там сме. GrinningСамо картичките на Диди Деми не мернах, но много набързо гледах. Виж пак.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4337&AlbumId=89961

# 61
  • Мнения: 643
Миме не съм правила бродирани картички, ако е до бродирането, няма проблем, ама ще трябва да ми обясниш как става. Така и така лятото съм свободна, колкото може с дивака де, но ще съм на албена а там няма комп. така че пращай моделчетата да ги мятам, та докъдето стигна. С подробно обяснение как става картичка, разбира се.

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 298
Amarena видях само една от картичките си, но пък аз казах, че колкото можах това и  направих Wink важното е ,че имах желание и участвах Peace

# 63
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Миме, сем.Урсови ни бяха кръстници на сватбата. Висях пилето, но къде са изтървали овцата? Сигурно е отишла на паша. Laughing
Точно на снимката с пилето отгоре има 2 миниатюрки с Великденски мотиви в жълти рамки. Ако някой има схемичките моля да ми ги пусне. Сто пъти ходих в магазина за гоблени в Стария Добрич и те все свършили.

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро!
Хайде черпя по кафенце  morning  food010 Coffee
Лек ден[

# 65
  • Мнения: 101
Добро утро! Хайде да се похваля,че Миши снощи направи 20 крачки и е стабилен, но вече пипа всичко. Диди, благодаря за кафето.

# 66
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добър ден
За базара не знам със какво да се включа  newsm78,ако дадете някакви идеи може и да се пробвам да направя нещо.
Ние имаме ново момиченце в яслата ,тя била целувкаджиика и цял ден гонела Емо да го целува.Така че имаме гадже вече.
Сега ще кача снимките от вчера

# 67
# 68
  • Мнения: 4 392
Добро ви утро!

Amarena видях само една от картичките си, но пък аз казах, че колкото можах това и  направих Wink важното е ,че имах желание и участвах Peace
Спокойно, явно са били продадени вече. Не се знае, по кое време са били направени снимките. Страхотни ти бяха картичките.  Grinning
Момичето , което ми занесе рисуваните яйца в София, ми писа и ми каза, че са се продали като топъл хляб, 5 минути, след като ги е занесла. Много съм щастлива и горда. Grinning Другият път- пак ще изографисвам значи. Laughing

EM4O , много си хубава на снимките.. Heart Eyes А ние защо нямахме такива костюми едно време.. Sad
Я, кажи сега , как отслабна, че откога се каня да те питам. Wink

Честито прохождане на Миши!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 15:39 от Amarena

# 69
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Дали е останало от кафенцето още? Laughing

Гала81_81 браво на Мишито. Сега ще падне гонене.

Ем40 честито! Много хубави снимки.

Амарена боядисай някое яйчице още(ако те сърбят ръцете) и ще го сложим за украса в дома в Овчарово. Само акъл давам и аз.
Днес пак е смотаничко навън, но ще се опитаме да оставим малкия у някоя баба и да мръднем за малко.

# 70
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Amarena с много желание -НВВМД-точковата и многооооооооооооооо секс Joy

# 71
  • Мнения: 4 392
Amarena с много желание -НВВМД-точковата и многооооооооооооооо секс Joy
Аз щях да те предупредя, да не ми казваш само: "Секс и кисело мляко", ама ти твоята си знаеш. Joy А мъжо ти всяка вечер ли си идва? Joy

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 958
EM4O, честита ти диплома!
Пожелавам ти да не стои само в някое чекмедже, като моята.
Я кажи, каква специалност завърши, ако не е тайна?


Честити ходещи краченца на Мишито  smile3539

# 73
  • Добрич
  • Мнения: 298
EM4O, честита ти диплома!
Я кажи, каква специалност завърши, ако не е тайна?
Честито! Peace
Честито и на Миши за ходещите крачета!!!

# 74
  • Мнения: 4 392
spinki, в Овчарово децата със сигурност ще боядисат яйца. Моите не са много детски, няма да им харесат. Доста нетрадиционни станаха. Но съм решила, още отсега да се подготвям за догодина.(като попадна на много светли, почти бели домашни яйца..Белите в магазина са с печат и не стават. Sad ) Laughing Надявам се, че тогава СВМ ще направят базар, пък и ние тук... Peace

Общи условия

Активация на акаунт