банална тема

  • 1 747
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Пак прочетох мненията, май всички сте на едно мнение.
Хич не обичам да бъда пренебрегвана, но явно ще трябва да се примиря. Явно човек не винаги може да има това което иска, за съжаление.

Може да го има, въпроса е дали си струва. Все пак не говорим за една нощ, нали?

Не, не е за една нощ.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 111
По-добре не се занимавай.  newsm78
Хич  Naughty
Той сигурно ти се струва много интересен, предвид, че си имаш проблеми с мъжа, ама след една седмица с него може да се окаже до-о-оста по-скучен и да се чудиш как си сенатресла в тази кофти ситуация.
По-добре, ако ти пука за мъжа ти, се пробвай да откриеш проблемите там и да ги решиш. Всички връзки минават през кризи.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 283
Освен това си помисли върху това, че има причина той да е бивш.
Спомни си я и се фокусирай върху нея.

# 18
  • Мнения: 379
мисля, че неговото поведение е напълно адекватно; никой мъж не обича да го ползват за кошче за емоционален боклук; той има чувства и достойнство и не е честно да го използваш така;
реши ти какво искаш? любовник? приятел? психоаналитик?

# 19
Да, права си че не е кошче за емоционален боклук. На въпросите, трудно ми е да си призная какво точно искам.

# 20
  • Мнения: 2 220
Имала съм взаимоотношения с подобен екземпляр. В рамките на 1 ден казваше "Обичам те!" и "Не те познавам, всичко е лъжа". Честно казано, дори сега от  дистанция на времето, не мога да кажа какво съм означавала за него, дали е изпитвал нещо към мен или е било игра. Факт е, че за миг нежност плащах час тъга... Накрая всичко свърши и де да знам... ако наистина ме е обичал дали би се държал така, дали би си позволил просто ей така да си тръгне... За мен вече няма голямо значение, но помисли ти за себе си. Ако имаш връзка извън брака, не би ли трябвало тя да те прави летяща, щастлива и изпълнена с мечти и усмивки? Спокойно, никой не обича да го пренебгрегват, но когато губиш нещо, не знаеш какво друго печелиш! Повярвай и не се набутвай в подобни филми...

# 21
  • Мнения: 379
Да, права си че не е кошче за емоционален боклук. На въпросите, трудно ми е да си призная какво точно искам.
мила, нали не ми се сърдиш? Hug просто се опитах да се поставя на негово място; а и поведението му според мен показва, че не си му никак безразлична ... затова трябва да определиш какво искаш от него, за да е честно и за двамата; успех  bouquet

# 22
Да, права си че не е кошче за емоционален боклук. На въпросите, трудно ми е да си призная какво точно искам.
мила, нали не ми се сърдиш? Hug просто се опитах да се поставя на негово място; а и поведението му според мен показва, че не си му никак безразлична ... затова трябва да определиш какво искаш от него, за да е честно и за двамата; успех  bouquet

Не, не ти се сърдя, даже напротив. Всяко конструктивно мнение ми е от полза, за да разбера дали аз разсъждавам правилно. За съжаление аз се държа също лошо с него, имам доста хаплив език. Той доста изтърпя, още не ми е теглил една. Мерси за отговора.

# 23
Имала съм взаимоотношения с подобен екземпляр. В рамките на 1 ден казваше "Обичам те!" и "Не те познавам, всичко е лъжа". Честно казано, дори сега от  дистанция на времето, не мога да кажа какво съм означавала за него, дали е изпитвал нещо към мен или е било игра. Факт е, че за миг нежност плащах час тъга... Накрая всичко свърши и де да знам... ако наистина ме е обичал дали би се държал така, дали би си позволил просто ей така да си тръгне... За мен вече няма голямо значение, но помисли ти за себе си. Ако имаш връзка извън брака, не би ли трябвало тя да те прави летяща, щастлива и изпълнена с мечти и усмивки? Спокойно, никой не обича да го пренебгрегват, но когато губиш нещо, не знаеш какво друго печелиш! Повярвай и не се набутвай в подобни филми...

Сигурно си права. Доста отрезвяващо е твойто мнение.  bouquet

# 24
Да, права си че не е кошче за емоционален боклук. На въпросите, трудно ми е да си призная какво точно искам.
мила, нали не ми се сърдиш? Hug просто се опитах да се поставя на негово място; а и поведението му според мен показва, че не си му никак безразлична ... затова трябва да определиш какво искаш от него, за да е честно и за двамата; успех  bouquet

Не, не ти се сърдя, даже напротив. Всяко конструктивно мнение ми е от полза, за да разбера дали аз разсъждавам правилно. За съжаление аз се държа също лошо с него, имам доста хаплив език. Той доста изтърпя, още не ми е теглил една.
По въпроса какво искам, ами аз и да искам ,той ако не иска, тогава все едно какво искам аз. Мерси за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт