Колко чифта дънки имате?

  • 6 132
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 180
7-8 са, но нося само 3 чифта. Обожавам да нося дънки - чувствам се най-удобно, пък и общо-взето, стават за всякакъв случай /особено пък моделите на Виргиния Здравкова Wink/.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 181
2 любими с който си ходя всеки ден +2 който обличам по-рядко и много други,който не харесвам,не ми стават и т.н.

# 62
  • Мнения: 2 386
7-8 са, но нося само 3 чифта. Обожавам да нося дънки - чувствам се най-удобно, пък и общо-взето, стават за всякакъв случай /особено пък моделите на Виргиния Здравкова Wink/.


 Crazy Mr. Green ССФ чете......... и знае за какво иде реч....  Sunglasses

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
12 чифта от който нося 4-5 другите чакат да ми дойде музата и тях да облека  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 30
3 чифта, които нося. Имам и едни еластични, които съм носила много малко и още 1-2 чифта само за вкъщи.

# 65
  • Мнения: 664
днес броих-15 чифта(имам на цветя, с камъчета, с мъниста, нарязани и т.н.)последните са ми от 1 седмица ; но нося само в събота и неделя; само 4 ми стават-другите вече са ми големи -скоро време ще раздавам

# 66
  • София
  • Мнения: 1 482
Аз ли съм най-зле бе  smile3537 Над 20 чифта са ми дънките, но ми е простено, защото друго не нося.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз ли съм най-зле бе  smile3537 Над 20 чифта са ми дънките, но ми е простено, защото друго не нося.
Тц, аз съм най-зле. Имам само 2 чифта.  Crazy

# 68
  • Мнения: 185
Киселина,и аз до сега мълчах,защото имам 20 и незнам колко си чифта дънки Blushно и аз само това нося и не мога да им устоявам Joy

# 69
  • Мнения: X
5, от които нося 2 за навън и 2 за разходка по улицата с бебо или за в къщи, когато идва някой примерно.

# 70
  • Мнения: 2 829
7-8,и няколко черни панталона,,ОБАЧЕ поотслабнах доста и всичките вече са ми адски големи---а някои и сами падат Embarassed и останах само с 1 чифт,които бях запазила(от един предишен слаб период Wink
тези дни съм на обиколка за дънки

# 71
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Винаги имам нужда от още едни дънки, никога не са излишни. Още, и още, и още! Обожавам!!

# 72
  • Мнения: 13 836
...Нося само 3-4.. Не обичам да трупам. Обувам ги, докато не стават вече, след което се впускам в търсене на нови.
И аз съм горе-долу така. Харесвам се със сравнително малко модели и цветове дънки, така че няма смисъл да държа по много - ще са еднакви повечето. Имам два или три чифта, които нося буквално "до скъсване", след което тръгвам по магазините да заменям отпадналите.
Разни стари, които съм прибрала с надеждата, че някой ден пак ще мога да се нацедя в тях, няма какво да ги коментирам - някои са направо със сантиментална стойност, но едва ли повече някой ще ме види в тях

# 73
  • Мнения: 619
2, които ми стават, 2-3 чифта големи и 2-3 чифта са ми малки. Mr. Green
Peace
#2gunfire И АЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!

# 74
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Имам 5 чифта, които нося и около 10 чифта, които са ми широки или вече не ми харесват.  Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт